Mój chłopak ma dopiero 20 lat i już jest impotentem! Jak być z kimś takim? Anonim

Spotykam się z chłopakiem i od jakiegoś czasu jesteśmy razem.  Chciałam się z nim kochać i nawet on zaczynał często, to znaczy zaczynał mnie całować, dotykać, rozbierać. Bardzo lubię seks, więc mi to pasowało. Tylko, że on nigdy się sam nie rozbierał, kiedy ja to robiłam i on zostawał w samych bokserkach mówił, ze nic z tego dzisiaj nie będzie...  Hmm... Taka sytuacja była już dwa razy. Przykro mi było i chciałabym wiedzieć o co chodzi. Na początku myślałam, że za szybko skończył, a okazało się że nawet nie miał erekcji. Myślałam, że to moja wina, ale wtedy powiedział że już tak miał z inną dziewczyną i dlatego z nim  zerwała. Powiedziałam, że ma iść z tym do lekarza, albo kupić sobie jakieś tabletki. Powiedział, że to zrobi. Cały czas się zastanawiam, czy to coś da i czy będzie w stanie się ze mną kochać.    
Mój chłopak ma dopiero 20 lat i już jest impotentem! Jak być z kimś takim? Anonim
fot. Thinkstock
31.12.2015

Spotykam się z chłopakiem i od jakiegoś czasu jesteśmy razem.  Chciałam się z nim kochać i nawet on zaczynał często, to znaczy zaczynał mnie całować, dotykać, rozbierać. Bardzo lubię seks, więc mi to pasowało. Tylko, że on nigdy się sam nie rozbierał, kiedy ja to robiłam i on zostawał w samych bokserkach mówił, ze nic z tego dzisiaj nie będzie... 

Hmm... Taka sytuacja była już dwa razy. Przykro mi było i chciałabym wiedzieć o co chodzi. Na początku myślałam, że za szybko skończył, a okazało się że nawet nie miał erekcji. Myślałam, że to moja wina, ale wtedy powiedział że już tak miał z inną dziewczyną i dlatego z nim  zerwała.

Powiedziałam, że ma iść z tym do lekarza, albo kupić sobie jakieś tabletki. Powiedział, że to zrobi. Cały czas się zastanawiam, czy to coś da i czy będzie w stanie się ze mną kochać.

 

 

x

fot. Thinkstock

Trochę boję się, że jest pod dużą presją, bo dobrze wie, że lubię seks. Pewnie też się boi, bo on nie spał jeszcze z dziewczyną przez swój problem, a ja jestem w tym bardziej doświadczona. 

Moje pytanie jest takie: Czy jakaś dziewczyna była już w takiej sytuacji? Czy jest możliwe, że będziemy mogli się kochać? Czy zawsze będą potrzebne tabletki? Dodam, że oboje mamy po 20 lat. I dobrze wiem, że seks jest bardzo ważny w związku, ale nie najważniejszy, ale związek bez seksu nie ma przyszłości. Możecie mówić, ze jestem młoda i mało wiem, ale taka prawda. On powiedział mi, że postara się zrobić wszystko bym była zadowolona jeśli chodzi o seks, ale czy to możliwe?

Liczę na Wasza pomoc...

Anonim

Komentarze (49)

Ocena: 4.86 / 5
lulka (Ocena: 5) 22.08.2017 10:47
Mój facet jest znacznie starszy i od niedawna też się wspomaga maxigrą go - okazało się, że stres w pracy skutecznie zabija jego potencję. Na szczęście lek szybko zaczyna działać i daje erekcje bez żadnych zaburzeń
odpowiedz
tikka (Ocena: 5) 28.11.2016 12:54
Przede wszystkim to trzeba pogadać i nie chować głowy w piasek. Jak mój partner miał problem z osiągnięciem wzwodu, to pogadaliśmy o tym, a potem on poszedł do lekarza, który mu przepisał specjalny lek maxigra go. I teraz przed każdym stosunkiem bierze tabletkę, chwilę ją żuje i po kilkunastu minutach ma mocny wzwód. I wydaje mi się, że teraz to nawet dłużej się kochamy niż kiedyś
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 25.11.2016 17:44
A co bierzesz? bo jak czytam o różnych srodkach to trudno mi sie zdecydowac co kupic. w telewizji widzialem o maxonie, slyszalem tez ze jest jak niebieska tabletka tylko bez recepty ale zastanawiam sie czy to mozliwe bo jak tak to byloby genialnie
odpowiedz
adam (Ocena: 5) 19.11.2016 18:02
weż nie przeginaj, to że nie chce czy czasem nie może nie oznacza impotencji, może po prostu brak mu motywacji albo twoje gadanie go dobija. mi żona też nie za bardzo pomagała więc sam się zacząłem ogarniać. Najpierw afrodyzjaki, potem tabletki, także on też sam musi chcieć.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.01.2016 15:55
mm
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo