Boję się wrócić po świętach do pracy. Kolega z biura mnie prześladuje! M.

Mój problem trwa juz kilka dobrych miesięcy i polega na tym, że od jakiegoś czasu kolega z pracy gada na mnie głupoty. Kilka miesięcy temu dowiedziałam się, że nie umiem gotować, bo zamiast normalnych schabowych gotuję wymyślne potrawy, a jego zona tylko schabowe, więc jest dobrą kucharką. A, że mam pomalowane paznokcie i dbam o siebie, to na pewno znaczy, że mam w domu strasznie brudno, bo gdybym miała czysto, to bym miała pozdzierane paznokcie jak jego żona. Ale miarka się przebrała jak dowiedziałam się, że wydzwania do znajomych z pracy i ciągle się o mnie pyta stwierdzeniem: „a ta piz... co robi?”. Ttakich sytuacji było dużo więcej i ciagle jakieś kłamstwa nowe wymyślał. Postanowiłam się zemścić i zrobiłam to samo co on, czyli zaczęłam nadawać na niego...    
Boję się wrócić po świętach do pracy. Kolega z biura mnie prześladuje! M.
fot. Thinkstock
26.12.2015

Mój problem trwa juz kilka dobrych miesięcy i polega na tym, że od jakiegoś czasu kolega z pracy gada na mnie głupoty. Kilka miesięcy temu dowiedziałam się, że nie umiem gotować, bo zamiast normalnych schabowych gotuję wymyślne potrawy, a jego zona tylko schabowe, więc jest dobrą kucharką.

A, że mam pomalowane paznokcie i dbam o siebie, to na pewno znaczy, że mam w domu strasznie brudno, bo gdybym miała czysto, to bym miała pozdzierane paznokcie jak jego żona. Ale miarka się przebrała jak dowiedziałam się, że wydzwania do znajomych z pracy i ciągle się o mnie pyta stwierdzeniem: „a ta piz... co robi?”. Ttakich sytuacji było dużo więcej i ciagle jakieś kłamstwa nowe wymyślał.

Postanowiłam się zemścić i zrobiłam to samo co on, czyli zaczęłam nadawać na niego...

 

 

x

fot. Thinkstock

Ale ostatnio wpadł do pracy w jakimś amoku, zaczął mnie wyzywać, wykrzykiwać jaka to ja nie jestem podła itd. Aż mu się piana z ust toczyła. Ta sytuacja bardzo mnie rozśmieszyła, więc prosto w twarz zaczęłam mu się śmiać i przy innych pracownikach powiedziałam żeby się już nie poniżał i nie ośmieszał kolejnymi kłamstwami. 

Chodzi teraz po kolegach z pracy i opowiada kolejne kłamstwa jak to ja go wkur...., bo opowiadałam głupoty wszystkim. Oni oczywiście nie wierzą w jego kłamstwa, bo go znają. Wiedzą, że chodzi i obrabia wszystkim tyłki, a jak mu zabraknie ludzi do obgadywania, to obgaduje bezdomnych. Ja tylko się zemściłam za to co on mi zrobił.

Czy tak będzie już zawsze?

M.

Polecane wideo

Komentarze (13)
Ocena: 4.69 / 5
Anonim (Ocena: 5) 28.12.2015 08:51
Dobrze zrobiłaś. Skoro nikt mu nie wierzy to się nie przejmuj
odpowiedz
Anonim (Ocena: 1) 27.12.2015 18:16
czy tylko mi wydaje się, że ten list nie ma żadnego ładu, ani składu i wygląda to tak, jakby brakowało jednej części w środku?
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 27.12.2015 13:42
to na pewno praca, czy może jednak gimnazjum ? bo sytuacja co najmniej żałosna z obu stron
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.12.2015 21:55
"a jak mu zabraknie ludzi do obgadywania, to obgaduje bezdomnych" serio??
odpowiedz
Asia (Ocena: 5) 26.12.2015 20:43
Nagraj go z ukrycia ,tzn najlepiej bedzie jak ukryjesz jakas mini kamerkę i kamerka zarejestruje jakis jego kolejny,podły wyskok,wtedy bedziesz miala niezbity dowód na to jak on się wobec ciebie podle zachowuje.Wyobrażam sobie co przezywasz,sama miałam tez taki przypadek,ale w szkole,gdzie kiedyś jedna laska,pomimo tego,ze byłam wobec niej dobra,obrabiała mi tylek za plecami i uprzykrzala mi zycie z byle powodu.Twoja sytuacja z tym psycholem to nic innego jak mobbing..Moim zdaniem nie powinnaś być sama z problemem,tzn dobrze jesli masz jakas prawdziwą przyjaciolkę lub w ogóle kogoś bliskiego,ktoremu bedziesz mogła zaufac,opowiedzieć o problemie i się poradzić.To ,ze on się tak zachowuje jak to opisujesz,oznacza,że on chyba ma coś nie tak z głową,w każdym razie dobrze bedzie go usadzić za takie zachowanie,w koncu sam sie o to typ prosi:))
odpowiedz

Polecane dla Ciebie