Na złość rodzicom wytatuowałam sobie STUPID BITCH na całej ręce! Jaka ja byłam głupia... Kinga

Zawsze chciałam mieć tatuaż, ale to były bardziej marzenia, niż jakieś realne plany. Ja – dobra uczennica, krótko trzymana przez rodziców, wyższe sfery i ogólnie totalne nadęcie. Zero spontaniczności w moim życiu, bo trzeba patrzeć na to, co wypada. Dzień po osiemnastych urodzinach jednak udało mi się zerwać ze smyczy i zaczęłam robić wszystko po swojemu. Znikałam z domu na noc, coraz gorzej się uczyłam, zmieniałam chłopaków, zafarbowałam włosów. Wiecie, taki typowy bunt głupiej smarkuli, która na złość mamie odmrozi sobie uszy. Nawet mi się to nie podobało, ale chciałam żyć na przekór wszystkim. To mi się akurat udało, ale efekty tego są różne. Szkołę skończyłam, potem zmądrzałam i poszłam na studia. Nie wpadłam z byle kim i ogólnie żadnych konsekwencji, poza tatuażem.  
Na złość rodzicom wytatuowałam sobie STUPID BITCH na całej ręce! Jaka ja byłam głupia... Kinga
31.10.2015

Zawsze chciałam mieć tatuaż, ale to były bardziej marzenia, niż jakieś realne plany. Ja – dobra uczennica, krótko trzymana przez rodziców, wyższe sfery i ogólnie totalne nadęcie. Zero spontaniczności w moim życiu, bo trzeba patrzeć na to, co wypada. Dzień po osiemnastych urodzinach jednak udało mi się zerwać ze smyczy i zaczęłam robić wszystko po swojemu.

Znikałam z domu na noc, coraz gorzej się uczyłam, zmieniałam chłopaków, zafarbowałam włosów. Wiecie, taki typowy bunt głupiej smarkuli, która na złość mamie odmrozi sobie uszy. Nawet mi się to nie podobało, ale chciałam żyć na przekór wszystkim. To mi się akurat udało, ale efekty tego są różne.

Szkołę skończyłam, potem zmądrzałam i poszłam na studia. Nie wpadłam z byle kim i ogólnie żadnych konsekwencji, poza tatuażem.

 

x

Od tego czasu chodzę z długimi rękawami, bo tatuaż zajmuje prawie całe przedramię. Od nadgarstka do zgięcia. Wielkie, czarne litery składające się w „stupid bitch”. Ale się zbuntowałam... Normalnie można się załamać nad ludzką głupotą. Podpisałam się jako głupia dziwka i teraz naprawdę tak się czuję.

Prawdopodobnie nie uda się tego całkiem usunąć. Pod warunkiem, że w ogóle spróbuję, bo nie dość, że boli, to jeszcze sporo kosztuje. Trzeba będzie się pogodzić z tym paskudztwem i przegrać resztę życia, albo zasłonić go czymś jeszcze większym.

Przestałam się przez to szanować. Już nawet nie spoglądam w lustro, ciągle obciągam rękawy, wiele osób już to widziało. I co teraz?

Kinga

x

Kiedy poszłam do salonu tatuażu, to nawet nie wiedziałam czego chcę. Szczerze mówiąc, zgodziłabym się na cokolwiek, nawet gołą babę albo wielki krzyż na plecach, byle zrobić na przekór. Potem bym przyszła do domu, pokazała to rodzicom, oni dostaliby zawału i byłoby super. Liczył się fakt, a nie to co będzie „zdobiło” moje ciało.

Przeglądałam tam katalogi, ale nic mi się nie podobało. Trafiłam na stronę z czcionkami i bardzo spodobał mi się jeden krój liter. Tylko co nim napisać? Myślałam i nic. Wreszcie stanęło na „fuck off” albo „stupid bitch”. Też nie wiem dlaczego, ale chyba tatuażysta mi podpowiedział.

„Wyglądasz na ostrą laskę, zaszalej”. No i to zrobiłam.

Polecane wideo

Komentarze (46)
Ocena: 4.67 / 5
Anonim (Ocena: 5) 10.11.2015 20:26
Teraz żyj z konsekwencjami. Niestety, ale człowiek całe życie się uczy. Mój dziadek ma tatuaż, którego już nie chce, ale trudno.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.11.2015 18:32
Trudno. Posluzysz za przyklad ku przestrodze innym podobnym do ciebie.
odpowiedz
ktoś (Ocena: 5) 02.11.2015 15:31
zaskakuje mnie brak myślenia u nastolatek... ale jeśli chodzi o tatuaż, udaj się do dobrego studia tatuażu, sprawdzonego przede wszystkim, gdzie doradzą Ci co z tym zrobić, mam na myśli "cover" czyli zakrycie obecnego jakimś nowym wzorem
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.11.2015 14:31
Jak się kończy 18 lat i wchodzi w świat dorosłości to to nie polega na tym by łamać wszelki zakazy ale by w końcu dojrzeć i powoli układać sobie życie.Niestety mało jest teraz takich osób i buźniej żałują te błędy.Powiem ci tyle nie byłaś gotowa i przygotowana.Myślałaś że jak się jest dorosłym to można wszystko.18 lat wcale nie oznacza że jest się dojrzałym to tylko pokonanie bariery prawnej.Powinnaś przeprosić rodziców oni próbowali cię wychować na fajną dziewczynę a ty w tak głupi sposób by im okazać bunt.W kwietniu kończę 18 lat i wydaję mi się że jestem gotowa robić coś dla siebie ale tak naprawdę nie wydaję mi się żebym aż tak się zmieniła.Nadal będę sobą no i w końcu zdam prawo jazdy i będę chodzić na wybory i do pracy.
odpowiedz
Ania (Ocena: 5) 02.11.2015 13:56
Poprostu zrób jakiś ciekawy cover i po sprawie....po laserze i tak zostaną nieestetyczne zmiany na skórze wiec pewnie po nim też będziesz zasłaniać ręce... Chyba lepszy ciekawy motyw niż szpecące ślady po tatuażu....
odpowiedz

Polecane dla Ciebie