Mam 16 lat i podobają mi się tylko faceci 30+. Nie mam na to żadnego wpływu! Ada

Mam 16 lat. Od nigdy nie miałam typowych zainteresowań. W zasadzie do 6 roku życia prawie wcale nie zadawałam się z rówieśnikami, bo tego nie lubiłam. Za to kiedy tylko przyjeżdżali do domu goście natychmiast siedziałam przy stole i przysłuchiwałam się. Tak mi zostało. Mam grono przyjaciół - rówiesników, ale nigdy nie podobał mi się żaden chłopak w moim wieku. Za to uwielbiam facetów w wieku 30+. Obracam się w towarzystwie, gdzie znajdują się i tacy, więc mam bezpośredni kontakt. Imponują mi tym, że da się z nimi rozmawiać na poziomie, mają jakąś świadomość kulturalną, pojęcie o świecie i nie są tak bezkrytyczni jak młodzież. Ostatnio zauważyłam, że mam fetysz męskich dłoni... nie mogę się obyć bez spoglądania na nie i wyobrażania jak dotykają mojej twarzy. Poza tym moje fantazje nie mają natury erotycznej.  
Mam 16 lat i podobają mi się tylko faceci 30+. Nie mam na to żadnego wpływu! Ada
09.10.2015

Mam 16 lat. Od nigdy nie miałam typowych zainteresowań. W zasadzie do 6 roku życia prawie wcale nie zadawałam się z rówieśnikami, bo tego nie lubiłam. Za to kiedy tylko przyjeżdżali do domu goście natychmiast siedziałam przy stole i przysłuchiwałam się. Tak mi zostało. Mam grono przyjaciół - rówiesników, ale nigdy nie podobał mi się żaden chłopak w moim wieku.

Za to uwielbiam facetów w wieku 30+. Obracam się w towarzystwie, gdzie znajdują się i tacy, więc mam bezpośredni kontakt. Imponują mi tym, że da się z nimi rozmawiać na poziomie, mają jakąś świadomość kulturalną, pojęcie o świecie i nie są tak bezkrytyczni jak młodzież. Ostatnio zauważyłam, że mam fetysz męskich dłoni... nie mogę się obyć bez spoglądania na nie i wyobrażania jak dotykają mojej twarzy. Poza tym moje fantazje nie mają natury erotycznej.

 

x

Ciągnie mnie do takich znajomości, czasem przychodzą przypadkiem, ale boję się, że prędzej czy później wpakuję się w jakieś problemy. Przy dobrym rozpędzie część z nich mogłaby być moimi ojcami, jeden 41-latek nawet dziadkiem. 

Nie mają żon, ani dziewczyn, więc czuję jakby przyzwolenie do kontaktów z nimi, ale do tej pory nie stawiałam żadnych kroków, aby ich podrywać itd. - chociaż bardzo bym chciała.

Mogę się jakoś od tego odzwyczaić czy koniec końców i tak wyląduję w związku ze starszym facetem?

Ada

Polecane wideo

Komentarze (21)

Ocena: 4.9 / 5
Anonim (Ocena: 5) 10.11.2015 22:27
Każdy ma swoje upodobania. Nie wstydź się tego, to normalne, że mężczyzna jest dużo starszy od kobiety w związku.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.10.2015 22:18
może znajdź sobie jakieś hobby, żeby przebywać z rówieśnikami? Mówisz, że nie masz zainteresowań i wydaje mi się, że wychowałaś się wśród starszych od ciebie osób i dlatego nie umiesz złapać kontaktu z młodszymi.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.10.2015 20:20
mam tak samo, kreca mnie starsi faceci i nie potrafie tego pokonac. Nie wiem cz to sie kwalifikuje na leczenie ale wolalabym skupic sie na 30latku bez zobowiazan niz 40latku z dziecmi... ale coz ...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 3) 09.10.2015 17:47
..
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.10.2015 13:08
Swojej natury nie oszukasz, jeśli czujesz,że ciągnie Ciebie do starszych mężczyzn to nie próbuj na siłę oszukiwać samej siebie. Mam tak samo, wolę starszych niż w moim wieku. Choć gdy patrzę na moje związki ze starszymi mężczyznami to z nimi zawsze jest trudniej ponieważ mają już swoje przekonania, które często trudno jest zmienić, młodego ukształtujesz :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie