Nowy facet chyba mnie okradł! Nie mam dowodów, a szkoda tego związku... Mila

Ostatnio na portalu randkowym poznałam faceta. Bardzo mi się spodobał. Długo nikogo nie miałam. Ostatni poważny związek skończyłam trzy lata temu. Przez te trzy lata spotykałam się z różnymi facetami, ale nigdy nie wychodziło i zaczęłam czuć się samotnie. To mnie skłoniło do założenia konta w takim serwisie. Tam poznałam Radka. Był to pierwszy facet, który zrobił na mnie dobre wrażenie zarówno na portalu, jak i w realnym życiu.  Może daleko mu do romantyka, ale był miły i dbał bym po randkach trafiła bezpiecznie do domu. Z czasem zyskał moje zaufanie i tak staliśmy się parą. Wpada do mnie po pracy, mam z kim  posiedzieć, kochać się. Jest nam tak dobrze. Niestety ostatnio mam wrażenie, że on mnie okradł. Pamiętam, że wypłaciłam z bankomatu w czwartek 250 zł i włożyłam je do portfela. Na następny dzień miała przyjść paczka, a ja musiałam mieć przy sobie gotówkę. Zazwyczaj nie noszę przy sobie gotówki, bo po co? Wszystkie pieniądze mam na karcie i nią wszędzie płacę. Niestety przeżyłam szok jak przyjechał kurier.   
Nowy facet chyba mnie okradł! Nie mam dowodów, a szkoda tego związku... Mila
16.09.2015

Ostatnio na portalu randkowym poznałam faceta. Bardzo mi się spodobał. Długo nikogo nie miałam. Ostatni poważny związek skończyłam trzy lata temu. Przez te trzy lata spotykałam się z różnymi facetami, ale nigdy nie wychodziło i zaczęłam czuć się samotnie. To mnie skłoniło do założenia konta w takim serwisie. Tam poznałam Radka. Był to pierwszy facet, który zrobił na mnie dobre wrażenie zarówno na portalu, jak i w realnym życiu

Może daleko mu do romantyka, ale był miły i dbał bym po randkach trafiła bezpiecznie do domu. Z czasem zyskał moje zaufanie i tak staliśmy się parą. Wpada do mnie po pracy, mam z kim  posiedzieć, kochać się. Jest nam tak dobrze. Niestety ostatnio mam wrażenie, że on mnie okradł. Pamiętam, że wypłaciłam z bankomatu w czwartek 250 zł i włożyłam je do portfela. Na następny dzień miała przyjść paczka, a ja musiałam mieć przy sobie gotówkę. Zazwyczaj nie noszę przy sobie gotówki, bo po co? Wszystkie pieniądze mam na karcie i nią wszędzie płacę. Niestety przeżyłam szok jak przyjechał kurier. 

 

x

Miałam w portfelu tylko 200 zł. Nikt oprócz Radka w czwartek u mnie nie był. Oprócz faktu, że było mi wstyd przed kurierem i musiałam lecieć do najbliższego bankomatu, w mojej głowie pojawiła się pewna myśl. Co stało się z tą kasą? Może ją zgubiłam? Byłam przecież w sklepie i w czwartek wieczorem wraz z Radkiem i w piątek po jakieś bułki i mleko. Wyjmowałam portfel więc może po prostu je zgubiłam?  Tylko jakim cudem? 

Przecież nie wyjmowałam gotówki tylko kartę jak zwykle. To chyba zły znak, że go o to podejrzewam, co nie? Z drugiej strony co mam myśleć? Pierwsza moja myśl była taka, że ten związek właśnie się skończył, bo jak można być z facetem, który kradnie. Nie chodzi o te 50 zł, ale o pewne zasady. Swoich się nie okrada...  Jak ochłonęłam stwierdziłam, że nie będzie to fair jeśli wyrzucę mu to, a okaże się, że to nie on. 

x

Więc co powinnam zrobić? Jeśli faktycznie je zgubiłam (co przecież nie jest niemożliwe) to szkoda takiego fajnego związku. Zwłaszcza, że mi na nim zależy. Tylko co mam zrobić w takim razie?

Udawać, że nic się nie stało i obserwować? 

Porozmawiać? 

A może zastawić dyskretnie pułapkę? 

Byłyście kiedyś w podobnej sytuacji?

Mila

Komentarze (28)

Ocena: 4.86 / 5
Anonim (Ocena: 5) 17.09.2015 15:43
"Swoich się nie okrada" - a kogoś innego to tak? Chyba jesteście siebie warci ;-)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.09.2015 00:57
tak okradl cie ladacznico i latawico~!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.09.2015 00:54
ciesz sieze 50 zl zniknelo a nie wszystko
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.09.2015 22:26
Ja bym obserwowała. Rozmowa nic nie da bo się wyprze i albo będzie mówił prawdę albo skłamie. Może specjalnie wkładaj do portfela kilka banknotów o nominale 10 zł i sprawdzaj co jakiś czas czy Ci nie znikają ;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.09.2015 22:20
Dziewczyny doradzcie mi jakie można robić romantyczne gesty dla chłopaka? (jestem osobą bardziej praktyczną i nie umiem wymyślać takich rzeczy)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo