Powiedział, że mu zależy, ale... nie jest gotowy na związek. O co mu chodzi?! Sylwia, 21 l.

Mam pewien problem z którym nie umiem sobie sama poradzić. Niedawno (ok. miesiąc temu) poznałam pewnego chłopaka. Ma na imię Łukasz i ma 24 lata (ja 21). Na początku znajomości był bardzo miły i widziałam, że mu zależy. Ja natomiast średnio byłam do niego nastawiona. Potem on przestał nagle pisać. Zapytałam o co chodzi i wtedy powiedział mi, że zaczęło mu zależeć, a nie wie czy jest gotowy na związek.  Opowiedział mi, że miał w swoim życiu nieprzyjemne przeżycia, że już nie ufa kobietom. Jednak w końcu się spotkaliśmy. Spotkanie było bardzo miłe, dużo rozmawialiśmy, śmialiśmy się, oglądaliśmy razem film. Ostatnio widzieliśmy się drugi raz i doszło między nami do czegoś więcej. Problem w tym, ze widzę, że mu nie zależy na czymś więcej niż wspólny seks.   
Powiedział, że mu zależy, ale... nie jest gotowy na związek. O co mu chodzi?! Sylwia, 21 l.
23.01.2015

Mam pewien problem z którym nie umiem sobie sama poradzić. Niedawno (ok. miesiąc temu) poznałam pewnego chłopaka. Ma na imię Łukasz i ma 24 lata (ja 21). Na początku znajomości był bardzo miły i widziałam, że mu zależy. Ja natomiast średnio byłam do niego nastawiona. Potem on przestał nagle pisać. Zapytałam o co chodzi i wtedy powiedział mi, że zaczęło mu zależeć, a nie wie czy jest gotowy na związek. 

Opowiedział mi, że miał w swoim życiu nieprzyjemne przeżycia, że już nie ufa kobietom. Jednak w końcu się spotkaliśmy. Spotkanie było bardzo miłe, dużo rozmawialiśmy, śmialiśmy się, oglądaliśmy razem film. Ostatnio widzieliśmy się drugi raz i doszło między nami do czegoś więcej. Problem w tym, ze widzę, że mu nie zależy na czymś więcej niż wspólny seks. 

 

x

Nie wiem w czym tkwi jego problem i co zrobić, żeby bardziej się do niego zbliżyć.

Ostatnio napisałam mu, że mi zależy, ale wiem że on nie chce żeby mi zależało i nie chce żebym cierpiała jak nic z tego nie wyjdzie. Skąd mam wiedzieć o co mu tak naprawdę chodzi? Dać mu spokój czy próbować zdobyć jego serce?

Przepraszam, jeśli napisałam coś niezrozumiale, ale piszę to pod wpływem emocji. Proszę o pomoc i z góry dziękuję.

Sylwia

Komentarze (50)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 24.01.2015 09:58
Darowalabym sobie on chce seksu nic wiecej
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 24.01.2015 00:58
gtgthgythbbbbte
odpowiedz
Kaśka (Ocena: 5) 23.01.2015 20:21
Daj sobie z nim spokój. Miałam taką samą sytuację i uwierz mi on nagle nie będzie się o Ciebie starał i zrozumie że jesteś super dziewczyną. Jeśli nie jest gotowy na związek to tak jest na prawdę. Odpuść bo tylko szkoda Twoich sił i angażowania się. Jeśli mu na Tobie zależy to sam się odezwie i odważy na coś więcej. Ja porozmawiałam szczerze z nim, że mi zaczęło zależeć i albo się spotykamy i angażujemy na takim samym poziomie, albo dajemy sobie spokój. Nie potrafił odpowiedzieć więc sama to skończyłam i już jest ok :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.01.2015 20:12
popełniłaś błąd że tak szybko poszłaś z nim do łóżka. gdyby był w Tobie bardzo zakochany to jeszcze by to uszło, ale jeśli prezentował postawę raczej chłodną w stosunku do Ciebie to powinnaś wiedzieć że seksem zatrzymasz go tylko na chwilę i na pewno nie zdobędziesz jego szacunku.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.01.2015 20:07
sorry ale wydaje mi się że nie zależy mu na Tobie. to, że Ci mówi inaczej, nic nie znaczy, jeśli robi coś innego. może "w oczy" nie wypada mu mówić inaczej, widzi że się zaangażowałaś, nie chce Cię urazić. ale uwierz mi, faceci to nie dzieci, jak czegoś chcą to potrafią to zdobyć! a takie gadanie że nie ma zaufania do kobiet to zwykła wymówka. pogódź się z tym, poszukaj sobie kogoś komu się spodobasz a swojemu ukochanemu się nie narzucaj bo nie myśli o Tobie poważnie a Ty się upokarzasz ciągłymi wyznaniami miłości.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo