Dlaczego co drugi chłopak nosi teraz zbyt krótkie spodnie i odsłania kostki? Jaki żal! Iza

Nie jestem starą kobietą, ale już nie mogę patrzeć na to, jak wygląda teraz młodzież. Sama lubię się ubrać kolorowo i na luzie, ale denerwuje mnie to ślepe podążanie za modą. Nic mnie tak nie śmieszy i wkurza równocześnie jak gimnazjaliści i ich „stylówki”. Jeszcze jakoś zniosę te dziewczynki z opadającymi na twarz włosami, wełnianymi czapkami noszonymi w pomieszczeniach. Przymknę oko na air maxy, kolorowe legginsy, obwisłe bluzy. Nawet na te kretyńskie hasła w stylu YOLO i SWAG. Niech się bawią. Ale do szewskiej pasji doprowadzają mnie ich koledzy, którzy robią z siebie pośmiewisko. Zimę mamy może łagodną, ale to nie powód, żeby paradować z gołymi kostkami!  
Dlaczego co drugi chłopak nosi teraz zbyt krótkie spodnie i odsłania kostki? Jaki żal! Iza
15.01.2015

Nie jestem starą kobietą, ale już nie mogę patrzeć na to, jak wygląda teraz młodzież. Sama lubię się ubrać kolorowo i na luzie, ale denerwuje mnie to ślepe podążanie za modą. Nic mnie tak nie śmieszy i wkurza równocześnie jak gimnazjaliści i ich „stylówki”.

Jeszcze jakoś zniosę te dziewczynki z opadającymi na twarz włosami, wełnianymi czapkami noszonymi w pomieszczeniach. Przymknę oko na air maxy, kolorowe legginsy, obwisłe bluzy. Nawet na te kretyńskie hasła w stylu YOLO i SWAG. Niech się bawią.

Ale do szewskiej pasji doprowadzają mnie ich koledzy, którzy robią z siebie pośmiewisko. Zimę mamy może łagodną, ale to nie powód, żeby paradować z gołymi kostkami!

 

x

Nie wiem czy też to zauważyłyście, ale u mnie w mieście co drugi chłopak uległ tej kretyńskiej modzie. Pierwsza sprawa – spodnie szersze u góry i coraz węższe w nogawkach. Najlepiej ze ściągaczami, a jak nie, to można je zawinąć. Widać całą kostkę.

Do tego skarpetki stopki, zamiast czegoś cieplejszego i sportowe buty. I tak paradują jak jacyś powodzianie ze spodniami podniesionymi, jakby im podłogi zalało. Irytowało mnie to już latem, ale zimą poradziłabym im jedno – puknąć się w czoło i pomyśleć. Żal!

Jak można przy mrozie i śniegu robić z siebie takiego kretyna? Czy tylko mnie się to nie podoba?

Iza

Komentarze (35)

Ocena: 4.4 / 5
Marek (Ocena: 1) 03.07.2016 08:05
Dlatego, że co druga kobieta chodzi w spódnicy chociaż estetycznie nie jest do tego uwarunkowana.
odpowiedz
Olo (Ocena: 4) 11.09.2015 10:09
hipsterów nie brakuje, chcą zwracać na siebie uwagę, w sumie ich prawo, uwagę zwracają, ale dla mnie raczej to właśnie uwaga z gatunku delikatnego uśmiechu zażenowania, że młody czy dorosły facet chodzi w spodniach, które po prostu wyglądają na przymałe, ale to już kwestia indywidualna, każdy ubiera się w co chce, jak za jakiś czas modne będą worki po ziemniakach to może na ulicach zaroi się od ludków w nie ubrane ;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.01.2015 22:14
Jezu, ból dupy. Fakt, wygląda to okropnie, ale co cię to obchodzi? Ludzie już nie mają się czym przejmować, tylko gimbusiarnią...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.01.2015 19:58
Ja też nie mogę patrzeć na chłopaków w spodniach z pampersem na górze i rurkami na dole. Dla mnie, to po prostu śmiesznie wygląda. Przy tym kosteczki na wierzchu - nie bardzo. Cygaretki pasują kobietom, do sandałów, wiosną i latem, na zimę, raczej nie :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.01.2015 19:07
Też tego nie rozumiem zwłaszcza zimą. dziewczyn to już dawno by się czepiali ze sie przeziębią. Były ochrzany za brak podkoszulki czy biodrówki. Latem moze wyglądałby to całkiem fajnie
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo