Moje nogi są krzywe, a stopy obrzydliwe! Chętnie bym je amputowała! Oliwia, 22 l.

Chciałabym nie mieć kompleksów, ale tak się chyba nie da. Wiele pięknych dziewczyn przesadza i widzi w sobie same złe rzeczy. Ja lubię swoją twarz, włosy i sylwetkę. Nienawidzę swoich nóg i stóp. I to nie jest mój głupi wymysł, bo są naprawdę beznadziejne! Nogi mam krótkie i strasznie krzywe, zupełnie nie pasują do całej reszty. Unikam krótkich spódnic i zazwyczaj męczę się w długich spodniach. Jeszcze gorzej jest ze stopami... Też są wykrzywione, mam podwójne kostki, haluksy, pogrubione paznokcie, palce zarastają włosami. Najchętniej pozbyłabym się całej dolnej połowy mojego ciała, bo to jakieś nieporozumienie. Nie wiem czym na to sobie zasłużyłam. Wiele razy słyszałam szepty, że mam krzywe nogi, faceci wykrzykują coś w stylu „iks, iks!”, nawiązując do ich kształtu. To jak cios prosto w twarz. Gdybym mogła, to chyba bym je sobie amputowała i doszyła jakieś lepsze.
18.10.2014

Chciałabym nie mieć kompleksów, ale tak się chyba nie da. Wiele pięknych dziewczyn przesadza i widzi w sobie same złe rzeczy. Ja lubię swoją twarz, włosy i sylwetkę. Nienawidzę swoich nóg i stóp. I to nie jest mój głupi wymysł, bo są naprawdę beznadziejne! Nogi mam krótkie i strasznie krzywe, zupełnie nie pasują do całej reszty. Unikam krótkich spódnic i zazwyczaj męczę się w długich spodniach. Jeszcze gorzej jest ze stopami... Też są wykrzywione, mam podwójne kostki, haluksy, pogrubione paznokcie, palce zarastają włosami.

Najchętniej pozbyłabym się całej dolnej połowy mojego ciała, bo to jakieś nieporozumienie. Nie wiem czym na to sobie zasłużyłam. Wiele razy słyszałam szepty, że mam krzywe nogi, faceci wykrzykują coś w stylu „iks, iks!”, nawiązując do ich kształtu. To jak cios prosto w twarz. Gdybym mogła, to chyba bym je sobie amputowała i doszyła jakieś lepsze.

Nie wydaje mi się. Mam lustro i wiem. Jestem młoda i nawet nie chcę myśleć, co będzie później. Na pewno nie lepiej. Co powinnam zrobić ze swoimi stopami, żebym mogła je wreszcie bez wstydu pokazać? Czy są jakieś ćwiczenia na wyprostowanie nóg? Nie chcę mieć dłużej tego „iksa”!

Same widzicie, że to nie jakiś głupi problem, ale coś, co uniemożliwia mi normalne życie.

Oliwia

Jest lato, temperatura coraz wyższa, a ja kiszę się w długich spodniach. Spódnice do kostek nie zdają egzaminu, bo plączą mi się w nich nogi, a na dodatek przy silniejszym wietrze i tak wszystko widać. Jeszcze gorzej jest z doborem butów. Chętnie założyłabym jakieś lekkie baleriny, sandały, albo najlepiej japonki. To odpada, bo nie chcę nikogo straszyć moimi paskudnymi płetwami. Po całym dniu w pracy po prostu się gotuję.

Nie wiem, co mogłabym z tym zrobić. Włoski na stopach można zgolić, a haluksy usunąć, ale dalej wyglądałyby okropnie. Nóg sobie nie wyprostuję. Chyba, że bym je sobie połamała i ktoś złożyłby je od nowa. To nie tylko problem chodzenia po mieście. Tak samo źle czuję się w sypialni. Oczywiście zgaszone światło jest u nas normalne. Mój facet wie, jak okropnie wyglądam, ale podobno nie ma z tym problemu i przesadzam.

Komentarze (26)

Ocena: 4.54 / 5
nowenogi (Ocena: 5) 09.02.2015 20:53
polecam specjalne skarpety na palce wspomagającego np hallux valgus www.nowenogi.pl
odpowiedz
... (Ocena: 5) 22.10.2014 17:40
Nie wiem czy są ćwiczenia prostujące nogi. Jeśli już tak bardzo nie lubisz swoich nóg latem możesz nosić dłuższe spódniczki. Fakt włosy na stopach można ogolić ,a haluksy usunąć. Z resztą nie można raczej nic zrobić, ale nie powinnaś się tak przejmować każdy ma niedoskonałości ,a krzywe nogi nie są takie najgorsze. Jeśli krzywe to pewnie jesteś też zgrabna więc nie przejmuj się tym.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.10.2014 17:55
hjhjhjh
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.10.2014 18:37
Mam prośbę, jakbyście mogły mi odpowiedzieć pod tym pytaniem na kafeterii, byłabym bardzo wdzięczna. :) ht tp: //f.kafe[nawias usuńcie] teria.p l/te mat/jak-poderwac-faceta-p_6 051286
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.10.2014 17:00
Serio? mało problemów na świecie a Ty sie przejmujesz krzywymi nogami i stopami? lol nikt nie jest idealny
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo