Ciągle muszę mu udowadniać, że jestem lepsza od jego byłej. Zwariuję! Kamila

Piszę do Was, gdyż mam problem. Mianowicie, przeraża mnie własny strach przed eks mojego chłopaka, Julią. Oni byli ze sobą ponad 1,5 roku, kiedy poznałam Maćka. Spotkaliśmy się na domówce u znajomej. Przegadaliśmy całą noc, wymieniliśmy się numerami, z rana zaproszenia na fejsie, smsy i zaczęła się znajomość.  On był z nią, ja właśnie skończyłam 3-letni związek. Spotkaliśmy się parę razy, mieliśmy mnóstwo wspólnych znajomych, wszystko szłoby idealnie, gdyby nie ona… Od początku byłam zazdrosna i zła, że on nadal z nią jest (temat ten nigdy nie był poruszany lecz status na facebooku, czy zdjęcia na telefonie mówiły swoje). W końcu w pewnym klubie powiedział mi, że ona z nim zerwała. Widać było, że chłopak podłamany, ja za to bardzo szczęśliwa. Parę tygodni później Julia chciała wrócić, ponoć bardzo zależało jej na naprawie związku, Maciek odmówił. 
17.10.2014

Piszę do Was, gdyż mam problem. Mianowicie, przeraża mnie własny strach przed eks mojego chłopaka, Julią. Oni byli ze sobą ponad 1,5 roku, kiedy poznałam Maćka. Spotkaliśmy się na domówce u znajomej. Przegadaliśmy całą noc, wymieniliśmy się numerami, z rana zaproszenia na fejsie, smsy i zaczęła się znajomość. 

On był z nią, ja właśnie skończyłam 3-letni związek. Spotkaliśmy się parę razy, mieliśmy mnóstwo wspólnych znajomych, wszystko szłoby idealnie, gdyby nie ona… Od początku byłam zazdrosna i zła, że on nadal z nią jest (temat ten nigdy nie był poruszany lecz status na facebooku, czy zdjęcia na telefonie mówiły swoje). W końcu w pewnym klubie powiedział mi, że ona z nim zerwała. Widać było, że chłopak podłamany, ja za to bardzo szczęśliwa. Parę tygodni później Julia chciała wrócić, ponoć bardzo zależało jej na naprawie związku, Maciek odmówił. 

Od tamtej pory spotykaliśmy się i jesteśmy ze sobą już prawie rok. Niestety, temat jego byłej dziewczyny wciąż krąży. Często wspomina, że ona miała taką bluzkę czy, że była nieco grubsza, wyższa etc. Niby rzucane niepozornie, ukradkiem ale jednak coś we mnie to budzi. 

Często słyszę, że jestem lepsza, że cieszy się, że poprzedni związek się skończył. Ja natomiast czuję wewnętrzną rywalizację z Julią. Ciągle przeglądam jej profil, kontroluję wpisy. Wiem, że nie ma kontaktu z Maćkiem już ponad pół roku, że nie żyją w zgodzie. 

Nie mam pojęcia co zrobić, żeby przestać myśleć o tej kobiecie.

Kamila

Polecane wideo

Komentarze (35)
Ocena: 4.63 / 5
Mika (Ocena: 5) 04.11.2014 21:53
Mam tak samo...
odpowiedz
lule (Ocena: 5) 19.10.2014 23:38
miałam takiego chłopaka puzniej zobaczysz ze ty byłaś lekarstwem na jego zerwanie trakim plastrem a on cie zostawi dla kogoś innego:(
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.10.2014 23:41
lol
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.10.2014 22:30
zxd
odpowiedz
Gosz (Ocena: 5) 17.10.2014 21:47
Hej, nie masz czym się przejmować. Ja mam coś w podobie do twojego chłopaka, a mianowicie często rozmawiam, wspominam mojego byłego. Jednak nic zupełnie nie czuję, teraz mi jest dobrze z P. 4 lata z człowiekiem zapadły w pamięć i nie da się tak łatwo zapomnieć. Sama sobie tworzysz problem, jakiego nie ma. Wyluzuj, nikt nie jest doskonały. On chce Cię taką jaką jesteś, a to że powie, że jesteś piękniejsza od jego byłej, to raczej powinnaś się cieszyć, a nie tworzyć w głowie jakieś afery, bo wymienił jej imię. To jest dość dziwne, że tak to bierzesz do siebie. Może jesteś nie pewna siebie. Ale z drugiej strony, to normalna reakcja, bo już się zaangażowałaś i boisz się że go możesz stracić. Co zrobić aby przestać o niej myśleć? Zajmij się sobą i swoim lubym :) Znajdź sobie inne źródło problemów i tam pogrzeb. Nie masz czego się bać, skoro on z Tobą rozmawia otwarcie i Cię wspiera.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie