Mama przyłapała mnie na oglądaniu porno! Od tego momentu cisza... Paulina, 17 l.

Według mnie to nic strasznego, ale nigdy się tak strasznie nie wstydziłam. Byłam sama w domu, włączyłam sobie film dla dorosłych i nie usłyszałam, jak mama wraca ze sklepu. Zawsze się strasznie tłucze, a tym razem ciuchutko i nagle wpada do mojego pokoju. Zobaczyła ekran komputera, na którym był ten film i szybko zatrzasnęła drzwi z powrotem. Wiecie jak ja się poczułam? Nie wiedziałam, co robić. Bałam się wyjść z pokoju. To jest strasznie upokarzające. Mam tak po prostu wejść do dużego pokoju, gdzie ona siedzi i co? Udawać, że się nic nie stało? Wytłumaczyć się? Przeprosić? Siedziałam tak godzinę, wreszcie nabrałam odwagi i poszłam. Na szczęście siedziała w kuchni i bez patrzenia na mnie podała mi obiad. Zero tematu, ale było widać, że to nie było dla niej zbyt fajne. Siedziałam tam, jadłam i uciekałam do siebie. Myślałam, że to wszystko minie i jakoś o tym zapomnimy.  
13.08.2014

Według mnie to nic strasznego, ale nigdy się tak strasznie nie wstydziłam. Byłam sama w domu, włączyłam sobie film dla dorosłych i nie usłyszałam, jak mama wraca ze sklepu. Zawsze się strasznie tłucze, a tym razem ciuchutko i nagle wpada do mojego pokoju. Zobaczyła ekran komputera, na którym był ten film i szybko zatrzasnęła drzwi z powrotem. Wiecie jak ja się poczułam? Nie wiedziałam, co robić. Bałam się wyjść z pokoju.

To jest strasznie upokarzające. Mam tak po prostu wejść do dużego pokoju, gdzie ona siedzi i co? Udawać, że się nic nie stało? Wytłumaczyć się? Przeprosić? Siedziałam tak godzinę, wreszcie nabrałam odwagi i poszłam. Na szczęście siedziała w kuchni i bez patrzenia na mnie podała mi obiad. Zero tematu, ale było widać, że to nie było dla niej zbyt fajne. Siedziałam tam, jadłam i uciekałam do siebie. Myślałam, że to wszystko minie i jakoś o tym zapomnimy.

 

Tak się nie stało, bo ja dalej czuję się w jej obecności głupio. Przykro mi, bo zawsze byłyśmy blisko. Ona już nie zaczyna żadnej rozmowy, bo pewnie też nie wie co z tym zrobić. I tak mijamy się od kilku dni, a dziwna atmosfera staje się nieznośna. Chciałabym jakąś skończyć ten temat, ale nie wiem jak. To nie jest tak, że sobie wmówiłam jej dziwne zachowania. Od tego momentu naprawdę jest inna, niż zawsze.

Wcześniej dużo rozmawiałyśmy, razem spędzałyśmy wolny czas, a teraz tak jakoś niezręcznie... Wszystko przez ten głupi film. Nie wiem co mi strzeliło do głowy, bo normalnie takich rzeczy nie oglądam.

Jak ją mijam w mieszkaniu, to chciałabym się zapaść pod ziemię. To nie jest normalne!

Paulina

Komentarze (43)

Ocena: 4.7 / 5
przyszła pedagog (Ocena: 5) 21.08.2014 13:09
Nie martw się to jest normalne zachowanie wiele dziewczyn w twoim wieku ogląda takie filmy chodź nie każda się do tego przyzna. W tak młodym wieku to jest oczywiste ,że interesują cię tematy seksualne i myślę ,że twoja mama też to rozumie chodź z pewnością ciężko jej przyzwyczaić się do myśli ,że z jej malutkie córeczki robi się z dnia na dzień dorosła kobieta. Na twoim miejscu zachowywałabym się normalnie;) pomyśl ,że niektórych rodzice przyłapują w łóżku z chłopakiem myślę ,że jest to o wiele gorsza sytuacja niż twoja.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.08.2014 22:37
vdv
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.08.2014 11:16
Pogadaj z nia i tyle
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.08.2014 06:12
Twoja mama na pewno nie raz oglądała takie filmy, więc się już nie dołuj, bo ona wie czym to pachnie :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.08.2014 23:22
Obróć to w żart, sama napisałaś, że jesteście blisko, ja tam z moją mamą żartuję na takie tematy :D Kiedyś przez pomyłkę zamiast Shreka ściągnął mi się film dla dorosłych, a mama na to żebym wyszła a ona chętnie obejrzy, ale nie pozwoliłam jej i usunęłam :P teraz jak w piątki leci taki film na TV4 to też mówię, dobra mamo ja sobie obejrzę, ale tylko się śmieje. Nic się przecież nie stało, powinnyście się śmiać z tego :D
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo