Koleżanka szpanuje, bo zamieszkała w Australii. A jest zwykłą utrzymanką! Roma

Uważam, że niektórym ludziom powinno się zabrać dostęp do Facebooka. A już na pewno mojej koleżance z liceum, która obnosi się swoim wspaniałym życiem, wielkim światem i szczęściem, a tak naprawdę niczego nie osiągnęła. Codziennie oglądam jej zdjęcia. Piękny dom, wielki samochód, słońce przez cały rok, plaże, palmy. A wszystko to ma tylko dlatego, że wpadła z odpowiednim facetem. Widzę, jak niektóre koleżanki komentują, że jej zazdroszczą, a mnie się to nie mieści w głowie. Prawda jest taka, że kilka lat temu poznała w Polsce Australijczyka, który zatrzymał się w Polsce w czasie podróży po Europie. Facet niczego sobie. Bajerował ją fotkami z jego kraju, domem, pieniędzmi i zaprosił ją do siebie. Ledwo pojechała i już zaszła w ciążę. Musiało jej się bardzo podobać, bo taka desperacja nie bierze się znikąd. Mam powody przypuszczać, że bardzo jej na tym zależało. Byle tam zostać, kiedyś dostać obywatelstwo i wyrwać się z szarej Polski.  
25.07.2014

Uważam, że niektórym ludziom powinno się zabrać dostęp do Facebooka. A już na pewno mojej koleżance z liceum, która obnosi się swoim wspaniałym życiem, wielkim światem i szczęściem, a tak naprawdę niczego nie osiągnęła. Codziennie oglądam jej zdjęcia. Piękny dom, wielki samochód, słońce przez cały rok, plaże, palmy. A wszystko to ma tylko dlatego, że wpadła z odpowiednim facetem. Widzę, jak niektóre koleżanki komentują, że jej zazdroszczą, a mnie się to nie mieści w głowie.

Prawda jest taka, że kilka lat temu poznała w Polsce Australijczyka, który zatrzymał się w Polsce w czasie podróży po Europie. Facet niczego sobie. Bajerował ją fotkami z jego kraju, domem, pieniędzmi i zaprosił ją do siebie. Ledwo pojechała i już zaszła w ciążę. Musiało jej się bardzo podobać, bo taka desperacja nie bierze się znikąd. Mam powody przypuszczać, że bardzo jej na tym zależało. Byle tam zostać, kiedyś dostać obywatelstwo i wyrwać się z szarej Polski.

 

Jej jedyna zasługa to urodzenie tego dziecka. Moim zdaniem z wyrachowania, a nie miłości, ale mniejsza z tym. Mieszka w JEGO domu, wydaje JEGO pieniądze i jest od NIEGO uzależniona. Prawda jest taka, że ledwo skończyła liceum, a tam nie znaczy kompletnie nic. O studiach nie ma mowy, bo trudno to pogodzić z macierzyństwem. A zwłaszcza z kompletną nieznajomością angielskiego.

Czasami czytam, jak próbuje po angielsku pisać, gdzie była, co robiła, ale błagam... W każdym zdaniu straszne błędy. Nie wiem jak oni się dogadują. Pewnie jej to nie przeszkadza, bo najważniejsze, że mieszka w fajnym i ciepłym kraju, ktoś ją utrzymuje i może szpanować, że robi karierę. Jako utrzymanka na pewno karierę zrobiła, ale co poza tym? NIC. Gdyby wróciła teraz do Polski to wylądowałaby na zasiłku.

A te moje koleżanki jak głupie dały się na to nabrać. Ciągle komentarze, że jak jej dobrze, zazdrościmy, nie ma to jak cywilizowany kraj, a nie ta paskudna Polska itd. Wmawiają jej, że w Australii rozkwita i na pewno jest szczęśliwa. W to nie wątpię, bo kto by nie chciał żyć w takich warunkach nie mając żadnych kompetencji.

Już mnie korciło, żeby ją zablokować na FB, ale to jest silniejsze ode mnie. Na taką żenadę aż miło się patrzy. To samo dotyczy znajomych, którzy wyjechali do Anglii. Żaden nie napisze, jaką to karierę tam robi, ale liczy się, że są zagranicą i płacą im w funtach.

Mnie to w żaden sposób nie imponuje, a zwyczajnie śmieszy! Ludzie, miejcie trochę godności i nie ośmieszajcie się w ten sposób!

Roma

Komentarze (89)

Ocena: 4.4 / 5
gość (Ocena: 5) 18.02.2018 02:05
Boże! Dajcie autorce spokój! TO WY JESTEŚCIE TYMI ZAZDROŚNICAMI! Zazdrościcie tej durnej utrzymance, jakie to ona ma życie! Prawda jest taka, że to jej życie jest szare i nudne. Co jej po tej Australii i kasie? Nic! Same chcecie mieć takie życie, a nie wiecie, czym ono jest! To co widzicie na fejsie, to w 99 fake.
odpowiedz
Ja (Ocena: 5) 04.08.2014 11:32
No no ale z ciebie jad się wylał
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.07.2014 23:52
xxx
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.07.2014 23:09
Też zazdrościsz, że ma a się nie narobi. I skonczcie pisać z pogarda o ludziach bez studiow bo teraz one duzo nie znacza i malo kiedy daja lepsza prace i zarobki
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.07.2014 23:17
Może rzeczywiście zaszła w ciążę z wyrachowania, ale może też po prostu wpadła, ale trafiła też na odpowiedzialnego faceta, który zajął się nią i dzieckiem. Dla mnie bardziej żenująca jest aż taka zazdrość, przez którą takie dziewczyny jak Roma aż się pienią. Dla mnie to fajnie, że dziewczynie się ułożyło. Może i się chwali, a może po prostu wrzuca jak każdy inny fotki pokazujące jej życie codzienne. Tak Cię boli, że jej życie jest bogatsze niż Twoje? Kurczę, ja jestem zwykłą, biedną Polką, ale nie mam w sobie tyle zawiści. Życzę innym dobrze.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo