Strasznie zazdroszczę szczęśliwym znajomym. Jestem sama i nic tego nie zmieni... Kamila

Chyba wpadam w depresję... Od pewnego czasu moje życie jest bez sensu. Straciło sens już jakiś czas temu, ponieważ rozstałam się z facetem, który był miłością mojego życia. Nie mogę wypełnić pustki po nim. Cały czas życie rzuca mi kłody pod nogi. Nie widzę sensu w swoim życiu, jest mi bardzo źle. Nic mnie już nie cieszy. Moje życie zrobiło się nudne, znajomi się odwrócili, ponieważ zaniedbywałam ich przez pewien czas. Boli mnie to, bo ja zawsze im pomagałam, kiedy ktoś był w dołku... Każdy ma swoje życie, przeważnie partnera i nie ma czasu na spędzanie czasu z koleżanką, która nie radzi sobie z samotnością. Cały czas widzę na portalach, typu FB, że ludzie się zaręczają, mają dzieci, są w nowych związkach itp. Czy to jakaś epidemia? Są po prostu szczęśliwi… Strasznie im zazdroszczę.  
02.04.2014

Chyba wpadam w depresję...

Od pewnego czasu moje życie jest bez sensu. Straciło sens już jakiś czas temu, ponieważ rozstałam się z facetem, który był miłością mojego życia. Nie mogę wypełnić pustki po nim. Cały czas życie rzuca mi kłody pod nogi. Nie widzę sensu w swoim życiu, jest mi bardzo źle. Nic mnie już nie cieszy. Moje życie zrobiło się nudne, znajomi się odwrócili, ponieważ zaniedbywałam ich przez pewien czas. Boli mnie to, bo ja zawsze im pomagałam, kiedy ktoś był w dołku...

Każdy ma swoje życie, przeważnie partnera i nie ma czasu na spędzanie czasu z koleżanką, która nie radzi sobie z samotnością. Cały czas widzę na portalach, typu FB, że ludzie się zaręczają, mają dzieci, są w nowych związkach itp. Czy to jakaś epidemia?

Są po prostu szczęśliwi… Strasznie im zazdroszczę.

 

Przez jakiś czas chciałam pokazać byłemu, co stracił, ale to nie dało żadnego efektu. Dobija mnie to, że ludzie cały czas mówią mi co u niego. Chciałabym po prostu wymazać go z pamięci. Niestety, to jest strasznie trudne, ponieważ są ludzie w naszym życiu, z którymi nie ważne ile czasu się nie rozmawia, nie widzi, i tak zajmują pewne miejsce w sercu i nic tego nie zmieni.

Nie wiem, co ze mną jest nie tak, dlaczego nie mogę zapomnieć... Tyle ludzi przecież potrafi drugiego dnia znaleźć kogoś innego i być szczęśliwym.

Chciałabym kogoś poznać, żeby wypełnić tę pustkę w sercu. Niestety, z tym też mam problem. Mam trudny charakter, który jest moją największą wadą. I co teraz?

Kamila

Komentarze (30)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 04.08.2015 20:59
Mi pomogło oczyszczenie aury ze strony energiaduchowa.pl. Po kilku sesjach zaczęłam żyć pełnią życia.
odpowiedz
Kamila (Ocena: 5) 03.04.2014 16:09
Droga Kamilo, doskonale rozumiem Twoją sytuację życiową, ponieważ sama przechodzę przez to samo. Mam wręcz wrażenie, że sama wysłałam ten list, ale chyba musiałabym być pijana. Pozdrawiam, Kamila z Sosnowca
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.04.2014 21:42
Mam podobny problem, ale moim zdaniem przyjaciele, którzy się od Ciebie odwrócili i to jeszcze w takiej chwili nigdy nimi nie byli, zatem nie przejmuj się nimi bo nie warto, natomiast jeśli chodzi o Twojego byłego to sprawa bardzo delikatna, ponieważ, jak mniemam, darzyłaś go uczuciem itd. Tego się tak szybko i bezboleśnie nie da wymazać z pamięci niestety. Poczekaj jeszcze trochę, aż osiągniesz stabilność psychiczną i dojdziesz do siebie a na pewno w końcu Ci się ułoży i poznasz kogoś wartościowego. 3mam kciuki ;)
odpowiedz
K@t (Ocena: 5) 02.04.2014 21:07
czuję się podobnie :( chętnie z kimś pogadam, piszcie katiekate89@interia.pl
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.04.2014 18:41
wiecie czemu tak przezywacie? bo nie macie zadnych zainteresowan i Wasze zycie jest nudne. Gdybyscie mialy pasje ktora by Was pochłaniała lub chociaz jasny cel w zyciu do ktorego dążyłybyście uparcie, miały swoje priorytety wtedy facet bylby Wam niepotrzebny a tak milosc stała sie w Waszym zyciu rozrywka i najwazniejszym elementem. Tymczasem dobrze zadbac o siebie, swoj rozwoj a potem zapraszac kogos do swojego poukladanego zycia i dzielic sie z nim tym wszystkim. Milosc przyjdzie i znowu odejdzie bo tak to bywa ale jak nie zainwestujecie swojego czasu w siebie zmarnujecie go na uzalaniu sie nad soba.
zobacz odpowiedzi (4)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo