Mój młodszy brat jest gejem! Mam do niego żal... Julita

Mój młodszy brat jest bardzo fajnym chłopakiem.
 Myślę, że nie tylko ja tak sądzę. Moje koleżanki nieraz mówiły, że jest młody, przystojny i gdyby tylko był starszy to może by się wokół niego zakręciły. Z bratem zawsze miałam dobry kontakt. Chociaż między nami jest 5 lat różnicy, dogaduję się z nim jak z dobrym kolegą. Chronimy się nawzajem, kryjemy przed rodzicami (teraz głównie ja to robię), chodzimy nawet na zakupy! Tym bardziej zabolało mnie, że mój kochany braciszek jest gejem. Przynajmniej tak myślę, ale nie mam pewności. I nie chodzi tu o orientację, ale o to, że mi tego nie powiedział. Przecież może być pewny, że i tak jest moim ukochanym bratem. Mój braciszek przyprowadzał do domu i kolegów, i koleżanki. Nic nie wskazywało na to, że woli chłopców. Fakt, może ma 20 lat i nigdy nie przestawił mi swojej dziewczyny, ale mówił, że jest wybredny i nie znalazł takiej, która by mu odpowiadała w 100%.  
01.04.2014

Mój młodszy brat jest bardzo fajnym chłopakiem.
 Myślę, że nie tylko ja tak sądzę. Moje koleżanki nieraz mówiły, że jest młody, przystojny i gdyby tylko był starszy to może by się wokół niego zakręciły. Z bratem zawsze miałam dobry kontakt. Chociaż między nami jest 5 lat różnicy, dogaduję się z nim jak z dobrym kolegą. Chronimy się nawzajem, kryjemy przed rodzicami (teraz głównie ja to robię), chodzimy nawet na zakupy!

Tym bardziej zabolało mnie, że mój kochany braciszek jest gejem. Przynajmniej tak myślę, ale nie mam pewności. I nie chodzi tu o orientację, ale o to, że mi tego nie powiedział. Przecież może być pewny, że i tak jest moim ukochanym bratem. Mój braciszek przyprowadzał do domu i kolegów, i koleżanki. Nic nie wskazywało na to, że woli chłopców. Fakt, może ma 20 lat i nigdy nie przestawił mi swojej dziewczyny, ale mówił, że jest wybredny i nie znalazł takiej, która by mu odpowiadała w 100%.

 

Gdy moi rodzice wyjechali na weekend z okazji 25-lecia małżeństwa, wróciłam wcześniej do domu i w salonie zobaczyłam mojego brata z „kolegą”. Patrzyli sobie w oczy, a jego „kolega” obejmował go ramieniem. Byli tak zajęci sobą, że mnie nawet nie zauważyli.

Szybko poszłam do siebie i nawet nie wiem czemu, ale zaczęłam płakać. Do dzisiaj mi smutno i bardzo ciężko z myślą, że moja relacja z bratem wcale nie jest taka dobra jak myślałam. A może tylko ja myślę, że jest tak dobrze, a on traktuje mnie inaczej? Nie wiem czemu to zrobiłam, ale przeszukałam jego komputer. Do dzisiaj mam do siebie o to żal. Znalazłam tylko parę zdjęć ze znajomymi i parę zdjęć sam na sam z „kolegą”. Nie wiem co zrobić...

Wiem tylko, że na pewno nie mogę nikomu się wyżalić. Z samego szacunku do brata i do tego, że najwidoczniej nie chce by ktokolwiek wiedział o tym, nawet ja!
 Nie wiem czy czekać aż sam mi powie, czy z nim porozmawiać. Raz nawet próbowałam, ale nie dałam rady.

Co mam mu powiedzieć? „Wiem, że jesteś gejem?” albo "widziałam, jak obejmuje cię inny facet"? Wiem też z drugiej strony, że oddalam się od brata, bo mam do niego żal i mi przykro. Nie umiem spojrzeć mu w oczy. Mniej rozmawiamy. Co zrobić? Porozmawiać? Jeśli tak, to jak zacząć?

Julita

Komentarze (24)

Ocena: 4.83 / 5
Anonim (Ocena: 1) 18.06.2015 08:22
Ty to masz problemy...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.04.2014 00:13
nie obchodzi jej, boli ja to ze sie jej nie zwierzyl ze swojej orientacji, chociaz jak uwazala maja dobra relacje i mowia sobie o wielu sprawach
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.04.2014 23:46
skoro nie chce mówić może ma swoje powody
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.04.2014 22:24
Jeśli to prawdziwy list - brak mi słów. Co Cię obchodzi z kim się spotyka Twój brat? Nie Twoja sprawa. A miłość nie wybiera.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.04.2014 20:30
weź ty dziewczyno lepiej zajmij się sobą i swoim życiem. Masz 25 lat a zachowujesz się jak gdybys miała 15, nie wspomniałaś że masz chlopaka może ty tez jestes innej orientacji
zobacz odpowiedzi (3)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo