Mam dopiero 20 lat i nie czuję NIC w czasie seksu! Aga

Długo wahałam się czy napisać ten list. Mam (moim zdaniem) poważny problem. Uprawiam seks z moim chłopakiem od ponad roku i za każdym razem nic nie czuję. Kompletnie nic. Żadnej przyjemności. To nie jest tak, że on mnie nie podnieca, bo podnieca i to bardzo i chcę się z nim kochać, ale kiedy już to robimy, nic nie czuję i chcę żeby to się jak najszybciej skończyło. Rozmawialiśmy o tym parę razy. Wiem, że on chciałby żeby było inaczej, ale szczerze... nic nie robi w tym kierunku.  Nawet kiedy dotyka mojej łechtaczki, ja albo nic nie czuję, albo czuję to tak intensywnie, że zabieram jego rękę, bo nie mogę wytrzymać. On dotyka mnie delikatnie, ale to jest tak intensywne, że aż bolesne. Zaczynam nienawidzić swojego ciała. Czuję, że jestem jakaś inna. Wszędzie pełno o tym jaki to seks jest przyjemny... Kiedy to widzę, chcę mi się płakać i jestem wściekła. Czytałam na ten temat dużo w internecie. Są kobiety, które nie miały nigdy orgazmów pochwowych a łechtaczkowe osiągają bez problemów. Ja nie marzę nawet o żadnym z nich.   
26.02.2014

Długo wahałam się czy napisać ten list. Mam (moim zdaniem) poważny problem. Uprawiam seks z moim chłopakiem od ponad roku i za każdym razem nic nie czuję. Kompletnie nic. Żadnej przyjemności. To nie jest tak, że on mnie nie podnieca, bo podnieca i to bardzo i chcę się z nim kochać, ale kiedy już to robimy, nic nie czuję i chcę żeby to się jak najszybciej skończyło. Rozmawialiśmy o tym parę razy. Wiem, że on chciałby żeby było inaczej, ale szczerze... nic nie robi w tym kierunku. 

Nawet kiedy dotyka mojej łechtaczki, ja albo nic nie czuję, albo czuję to tak intensywnie, że zabieram jego rękę, bo nie mogę wytrzymać. On dotyka mnie delikatnie, ale to jest tak intensywne, że aż bolesne. Zaczynam nienawidzić swojego ciała. Czuję, że jestem jakaś inna. Wszędzie pełno o tym jaki to seks jest przyjemny... Kiedy to widzę, chcę mi się płakać i jestem wściekła. Czytałam na ten temat dużo w internecie. Są kobiety, które nie miały nigdy orgazmów pochwowych a łechtaczkowe osiągają bez problemów. Ja nie marzę nawet o żadnym z nich. 

 

Chcę choć odrobinę przyjemności. Bardzo kocham mojego chłopaka i nie wyobrażam sobie, że mogłabym go stracić. On jest moim pierwszym chłopakiem. Z nikim wcześniej tego nie robiłam. Mam do niego żal, bo trochę wymógł na mnie pierwszy raz. Nie byłam na to gotowa. I bardzo bolało. Być może przez traumę nie czuję przyjemności. Nie wiem ile jeszcze tak wytrzymam. Chcę tak jak wszyscy czerpać z seksu przyjemność. Wydaje mi się, że to już nigdy się nie zmieni

Czy możliwe jest niedopasowanie seksualne? On zawsze dochodzi, kiedy to robimy. Dla mnie jedyną przyjemnością jest kiedy ocieram moje intymne miejsca o jego brzuch lub nogę. Czuję przyjemne ciepłe dreszcze przez ok. 5 sekund i to wszystko. Kiedy zaczynamy się kochać czar pryska...

Aga

Polecane wideo

Komentarze (85)
Ocena: 5 / 5
Paula (Ocena: 5) 06.08.2015 09:56
Witaj Aga! :) mam dokładnie taki sam problem jak Ty, chciałabym się dowiedzieć czy cos się w tym temacie zmieniło, co robiłaś by było lepiej?
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 01.06.2015 23:30
bfcfvhbhvgvn hvh
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.03.2015 23:28
d
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.01.2015 18:38
mieśnie kegla- polecam cwiczyc
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.09.2014 17:51
:)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie