Jak rozwinąć znajomość z byłym mojej koleżanki? Magda, 18 l.

Ostatnio na studniówce poznałam fajnego chłopaka, z którym jak się okazało bardzo miło spędziłam czas, nie wspominając już o cudownym tańcu. Pozwoliliśmy sobie nawet zatańczyć kilka wolnych... Na koniec poprosił mnie o numer telefonu. Zaczęliśmy do siebie pisać. Jednak jest to moja pierwsza taka znajomość z chłopakiem. Dlatego nie chcę niczego popsuć i staram się być naturalna. Nie chciałabym jednak żeby wygrało we mnie typowe kobiece zauroczenie. Problemem może być to, że jego była jest praktycznie moją koleżanką, która ma już innego. Zastanawiałam się czy dobrym pomysłem byłoby ją podpytać, dlaczego się rozstali...  
14.01.2014

Ostatnio na studniówce poznałam fajnego chłopaka, z którym jak się okazało bardzo miło spędziłam czas, nie wspominając już o cudownym tańcu. Pozwoliliśmy sobie nawet zatańczyć kilka wolnych... Na koniec poprosił mnie o numer telefonu. Zaczęliśmy do siebie pisać. Jednak jest to moja pierwsza taka znajomość z chłopakiem.

Dlatego nie chcę niczego popsuć i staram się być naturalna. Nie chciałabym jednak żeby wygrało we mnie typowe kobiece zauroczenie. Problemem może być to, że jego była jest praktycznie moją koleżanką, która ma już innego. Zastanawiałam się czy dobrym pomysłem byłoby ją podpytać, dlaczego się rozstali...

 

Nie chciałabym się jednak zrazić prawdą, a także urazić koleżanki. Boję się też nieco różnicy wieku - ja 18, a on 23 lata. Nie chciałabym aby wziął mnie za jakąś małolatę. Mam nadzieję że rozwiecie moje wątpliwości, co robić. Za pomoc z góry dziękuję.

Magda

Komentarze (23)

Ocena: 5 / 5
Malina (Ocena: 5) 22.01.2014 12:17
O ile to jest tylko koleżanka a nie ktoś ci bliższy to ja bym się szczególnie jej zdaniem nie przejmowała na twoim miejscu. Uważam jednak że nie wypada ci zapytać jej dlaczego się rozstali. Zostaw to tak jak jest i daj się tej relacji rozwijać spokojnie :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.01.2014 11:34
masz 18 lat, a Twój list brzmi jakby go pisała 12-latka! Koniec kropka...
odpowiedz
mag (Ocena: 5) 14.01.2014 23:09
Nie przejmuj się różnicą wieku. To na prawdę nie ma znaczenia, ważniejsze jest to czy się dogadujecie (będziecie dogadywać) itp. Wiem to z własnego doświadczenia.
odpowiedz
traktor (Ocena: 5) 14.01.2014 21:29
skąd on się tam wziął? stary koń
odpowiedz
Ka. (Ocena: 5) 14.01.2014 21:00
Powiedz kolezance że poznałaś super faceta, że dobrze się dogadujecie itd. Jak zapyta kto to? Wyznaj jej kto.. Powinna zrozuiec skoro ma innego. I jezeli jest prawdziwa przyjaciolką pomoze Ci go zdobyć :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo