Przestałam się golić, a on nie może tego znieść! Bożena, 21 l.

Nienawidzę się depilować, ale do tej pory nie wyobrażałam sobie, żeby tego nie robić. Gładkie nogi i pachy to przecież nasz obowiązek. Jak facet się „zapuści” to nic się nie dzieje, ale owłosiona kobieta ma być od razu obleśna. No i się goliłam, bo tak trzeba. Teraz jestem w stałym związku, dobrze się znamy i doszłam do wniosku, że nie muszę się aż tak „starać”. Na zimę postanowiłam od tego odpocząć. Przestałam golić nogi na gładko. Dopiero jak bardzo odrosną, to się ich pozbywam, ale małe włoski w ogóle mi nie przeszkadzają. I tak chodzę tylko w długich spodniach. Pachy też sobie odpuściłam. Chyba, że są już zbyt gęste, to podcinam. Mój chłopak najpierw nic nie mówił, a teraz zaczyna się krzywić. Myślałam, że kocha mnie, taką jaka jestem. Chyba jednak nie. Mówi, że to co robię jest dziwne.  
18.12.2013

Nienawidzę się depilować, ale do tej pory nie wyobrażałam sobie, żeby tego nie robić. Gładkie nogi i pachy to przecież nasz obowiązek. Jak facet się „zapuści” to nic się nie dzieje, ale owłosiona kobieta ma być od razu obleśna. No i się goliłam, bo tak trzeba. Teraz jestem w stałym związku, dobrze się znamy i doszłam do wniosku, że nie muszę się aż tak „starać”. Na zimę postanowiłam od tego odpocząć.

Przestałam golić nogi na gładko. Dopiero jak bardzo odrosną, to się ich pozbywam, ale małe włoski w ogóle mi nie przeszkadzają. I tak chodzę tylko w długich spodniach. Pachy też sobie odpuściłam. Chyba, że są już zbyt gęste, to podcinam. Mój chłopak najpierw nic nie mówił, a teraz zaczyna się krzywić. Myślałam, że kocha mnie, taką jaka jestem. Chyba jednak nie. Mówi, że to co robię jest dziwne.

 

Co w tym dziwnego, że nie golę nóg co dwa dni, skoro nikomu poza nim ich nie pokazuję? Z podniesionymi pachami też nie paraduję. Po prostu nie widzę teraz sensu marnować tyle czasu na takie głupoty. Nikt od tego nie umrze, a on może się wreszcie przyzwyczai. Czy naprawdę jest w tym coś dziwnego? Myślałam, że jestem na tyle dorosła, że nikt mi nie będzie mówił, jak mam wyglądać.

Ostatnio mi powiedział, że jeszcze chwila i przestanie się do mnie przyznawać, bo „jak tak można”. Straszne rzeczy. Kilka włosów, a faceci od razu świrują. Gdybym ja sobie wymyśliła, że nie lubię jego owłosienia na klacie, to by się przecież obraził. A on może sobie tak wybrzydzać?

Nie jestem jakąś straszną feministką i wiem, że kobieta powinna dobrze wyglądać, ale bez przesady. Włosy na nogach przecież nie sprawią, że będę inną osobą. Chłopak chyba nie widzi nic poza moim ciałem, skoro tak się tym przejmuje. Coraz głośniej marudzi, że powinnam się „zejść z moją maszynką”. Ja nie widzę sensu, skoro nikt tego nie zobaczy.

I tak kochamy się po ciemku, więc co za różnica...

Bożena

Polecane wideo

Komentarze (111)

Ocena: 5 / 5
Malina (Ocena: 5) 22.01.2014 18:30
Naprawde chcesz żeby twój facet przestał widzieć w tobie piękną, zadbaną kobietę? Nie rozumiem dlaczego uważasz że skoro już jesteś w związku to nie musisz o siebie dbać. To jest najgorsze co możesz zrobić. Kobieta może narzekać że jej facet się zapuścił, utył, nie dba o siebie i o swoją higienę a facet już nie? Potem taka powie że zdradziła bo jej mężczyzna jej już nie pociągał. A w czym mężczyzna jest inny? Też chciałby żeby jego kobieta była piękna i pociągająca. Takie są fakty, chyba niewiele osób odczuwa przyjemność z życia pod jednym dachem z osobą która o siebie nie dba. Nie zdziw się że w którymś momencie znajdzie sobie inną i cię zostawi bo jak ty w wieku 21l zaczynasz się tak zachowywać to co by było za 10-20 lat strach myśleć.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.01.2014 02:38
Powiedz mu, że oczekujesz żeby jego ogolice intymne i pachy były zawsze gładkie :D Mojemu się nawet spodobała ta opcja, a ja on zaczyna zarastac ja też sobie na to pozwalam. 1:1
zobacz odpowiedzi (1)
njmhngfvd (Ocena: 5) 09.01.2014 16:52
fvgbhjmlhgfd
odpowiedz
Kamela (Ocena: 5) 05.01.2014 13:29
chyba jesteś chora...
odpowiedz
k (Ocena: 5) 23.12.2013 01:48
a potem płacz bo chlopak mnie zdradzil!! jak ma w domu oblesna dzungle na swojej kobiecie to szuka takiej ktora umie o siebie zadbac! ochydne nieogolone babska, feee!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie