On chyba coś do mnie czuje, ale boi się to nazwać. O co mu chodzi?! K.

Proszę o szczerzą opinię. Z Kamilem znam się od jakichś 10 lat, przyjaźnimy się od zawsze i pozostawaliśmy w takiej relacji aż do czasu rozpadu mojego związku. On też był z kimś, ale jakoś tak wyszło, że jego dziewczyna pomimo tego, iż byłyśmy w bliskiej relacji miała jakieś napady zazdrości... Rozstali się.  Sedno sprawy jest takie, że spędzamy ze sobą praktycznie każdą wolną chwilę... wszystko co się dzieję jest nam znane nawzajem, nie ukrywam, że się zakochałam, z resztą nawet mu o tym powiedziałam... Ale mam pewne obawy co do Jego uczuć. Niby daje mi jakieś sygnały, ale bardzo sprzeczne, raz zachowuje się tak jakbym była Jego oczkiem w głowie, a zaraz mówi mi, że ta mu się spodobała i ta też jest fajna.  
06.12.2013

Proszę o szczerzą opinię. Z Kamilem znam się od jakichś 10 lat, przyjaźnimy się od zawsze i pozostawaliśmy w takiej relacji aż do czasu rozpadu mojego związku. On też był z kimś, ale jakoś tak wyszło, że jego dziewczyna pomimo tego, iż byłyśmy w bliskiej relacji miała jakieś napady zazdrości... Rozstali się. 

Sedno sprawy jest takie, że spędzamy ze sobą praktycznie każdą wolną chwilę... wszystko co się dzieję jest nam znane nawzajem, nie ukrywam, że się zakochałam, z resztą nawet mu o tym powiedziałam... Ale mam pewne obawy co do Jego uczuć. Niby daje mi jakieś sygnały, ale bardzo sprzeczne, raz zachowuje się tak jakbym była Jego oczkiem w głowie, a zaraz mówi mi, że ta mu się spodobała i ta też jest fajna.

 

Nie mam pojęcia co o tym myśleć. Moja przyjaciółka twierdzi, że On się boi zaangażować i nawet jeśli jakieś uczucia oprócz przyjaźni się w nim obudziły to mi o tym nie powie, przynajmniej na razie. A Wy jak myślicie? Mógł się zakochać, ale nie chce mi o tym powiedzieć, bo boi się zaangażowania? Albo tego, że jeśli powie mi co czuje to od razu będę chciała go trzymać krotko? Proszę o radę...

K.

Komentarze (7)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 15.01.2014 15:02
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.12.2013 02:18
zerznij go to przestanie byc niesmialy i miec watpliwosci
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.12.2013 08:27
faceci są dziwni
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.12.2013 18:03
mam to samo tylko gorzej bo sie pawie ciagle calujemy juz sama nie wiem co zrobic ale on sie tak samo zachowuje jak ten twoj ;c
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.12.2013 14:24
mnie sie wydaje, ze jestescie jeszcze bardzo mlodzi.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo