Tatuator mnie oszpecił! Pomylił litery w napisie! Madzia, 19 l.

Chyba się zabiję!!! Tyle czasu czekałam na moment, kiedy będę mogła sobie zrobić dziarę, a tu taki niewypał. Wstydzę się swojej głupoty. Zaufałam tatuażyście i teraz nie wiem, co ja mogę z tym zrobić. Hasło na tatuaż wymyśliłam dawno temu, byłam pewna że takie właśnie chcę. Myślałam, że jak idę do studia, to pracują tam mądrzejsi ludzie... Nie zapisywałam go na kartce, tylko powiedziałam, co chcę. Na łopatce miał być napis „The Sky Is The Limit”. W sensie, że nie ma żadnych ograniczeń i można wszystko osiągnąć kiedy tylko się tego chce i się walczy. Lubię to powiedzenie, bo dodaje mi wiary i sił. Zdecydowana poszłam na umówioną wizytę i okazało się, że to będzie najgorszy dzień w moim życiu! Facet spartaczył robotę, a ja zostałam z takim syfem na ciele! Pomylił literki.  
16.11.2013

Chyba się zabiję!!! Tyle czasu czekałam na moment, kiedy będę mogła sobie zrobić dziarę, a tu taki niewypał. Wstydzę się swojej głupoty. Zaufałam tatuażyście i teraz nie wiem, co ja mogę z tym zrobić. Hasło na tatuaż wymyśliłam dawno temu, byłam pewna że takie właśnie chcę. Myślałam, że jak idę do studia, to pracują tam mądrzejsi ludzie... Nie zapisywałam go na kartce, tylko powiedziałam, co chcę.

Na łopatce miał być napis „The Sky Is The Limit”. W sensie, że nie ma żadnych ograniczeń i można wszystko osiągnąć kiedy tylko się tego chce i się walczy. Lubię to powiedzenie, bo dodaje mi wiary i sił. Zdecydowana poszłam na umówioną wizytę i okazało się, że to będzie najgorszy dzień w moim życiu! Facet spartaczył robotę, a ja zostałam z takim syfem na ciele! Pomylił literki.

 

Miało być „The Sky Is The Limit”, a on nie wiem jak to zrobił, ale wyszło mu „The Skie Ist The Limit”. Wyobrażacie to sobie??? Po jakiemu to w ogóle jest? Jak można nie znać podstawowych słów po angielsku? Dopiero w domu zobaczyłam, co on najlepszego zrobił. Jestem naprawdę załamana . Poszłam do niego i zwrócili mi pieniądze. Powiedzieli, że nie bardzo da się to poprawić.

Gdyby to były normalne literki, to jakoś by połączył „i” z „e” i zrobiłby z tego „y”, a z „t” zrobiłby jakiś mały symbol. Ale to jest dość duża czcionka z zawijasami i sama sobie nie wyobrażam, jak to można poprawić. Tyle czasu czekałam, miałam być z tego dumna, a teraz mogę się tylko wstydzić. Jak mi coś strzeli do głowy, to sobie to wytnę.

Koleżanka mówi, że powinnam pozwać tatuażystę, ale co mi to da? Dziary nie da się uratować, a usuwanie jest przecież strasznie bolesne. Do tej pory nawet nie pokazałam tego rodzicom. Od razu by było „a nie mówiliśmy?”. Mówili, mówili. Odradzali i twierdzili, że będę żałować. Szkoda, że tak szybko się to stało.

Nie chcę do końca życia chodzić z czymś takim i wstydzić się pokazywać!!!

Madzia

Polecane wideo

Komentarze (74)
Ocena: 4.95 / 5
Iks kurwa de (Ocena: 1) 20.06.2018 21:10
Sikam xDDDDD Jakim można być jełopem, żeby sobie coś takiego wydziarać. Nie żeby coś, ale robisz tatuaż, to uzgadniasz co jak gdzie z czym i jak ma to wyglądać. Dajmy chociażby serce. Myślisz, że wydziarałabym sobie serce na ramieniu. A potem płakała OMUJBOSZETOJESTZŁE #CNOTA xD (wiem, że te iksde to takie gimbusiarskie, ale nie mogę, noo) bo ja chciałam żeby serduszko było pudrowy róż, a to jest magenta!!!!111!!!oneone!!! Po pierwsze: jak on zrobił ten tatuaż, kiedy widać, że nawet nie ustalałaś jego rozmiaru? ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°) Po drugie: kiedy przenosimy wzór z kalki na ciało, to z reguły, nawet jeśli to jest na plecach powinnaś to widzieć. Chyba, że "tatuażysta" to był jakiś ziomek z piwnicy, to wtedy jak najbardziej. PEES, wielce znawczyni angielskiego: THINK, BEFORE YOU INK (weź wydziaraj se to na czole, może coś do ciebie przemówi) oczywiście, tego nie przeczytasz, bo 2013, no ale...
odpowiedz
Mądrzejsza (Ocena: 5) 03.05.2016 20:10
Laska nie przejmuj się, zakryj go cover-em i po sprawie ;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.05.2014 00:07
C
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.01.2014 03:11
Usuwanie nie jest bardziej bolesne niż sam tatuaż. Koleś jest kretynem poprostu... Współczuję, bo sama mam coś do poprawki, nie napis, i bedzie łatwo poprawić, ale na początku przeżywałam dramat...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.12.2013 16:30
;
odpowiedz

Polecane dla Ciebie