Myślałam, że wpadłam, pojawiła się miesiączka, teraz ból... O co chodzi?! Marcela, 19 l.

Witam Was drogie czytelniczki! Stwierdziłam, że muszę gdzieś o tym napisać, bo na pewno jest tyle kobiet w takiej samej sytuacji jak ja. Zacznę wszystko od początku. Pięć miesięcy temu podjęłam bardzo poważną decyzję, a mianowicie o współżyciu. Znałam mojego chłopaka już na tyle dobrze, że mogłam mu zaufać.  Wszystko było idealnie, było nam razem cudownie i teraz pewnie zadacie mi pytanie: „O co tej dziewczynie chodzi?” No tak... zaczął się zbliżać dzień okresu. Nic, panika, strach, nie wiem co mam robić. Powoli się uspakajam i stwierdzam, że poczekam jeszcze kilka dni. Po kilku dniach doszły wzdęcia, bóle podbrzusza, obolałe piersi. I co?  Pierwsze co przyszło mi do głowy to JESTEM W CIĄŻY. Po tygodniu męczarni pojawia się długo wyczekiwana miesiączka. Nawet nie wiecie jaka to ulga. Wszystko byłoby naprawdę ok, gdyby nie to, że znowu się to powtarza... od kilku dni wzdęcia, częstomocz, obolałe piersi... Teraz zaczynam się poważnie bać. Nigdy nie przechodziłam tak drastycznie miesiączek.  Co ze mną jest nie tak? Zabezpieczam się w 100%, uważamy jak możemy, to na pewno nie może być ciąża. Czemu pojawił się ten częstomocz tak co 2h? Drogie dziewczyny pomóżcie mi, bo się załamię. Nie chce przed każdą miesiączką martwić się czy to stan przedmiesiączkowy czy ciąża. Pozdrawiam,  Marcela
23.10.2013

Witam Was drogie czytelniczki! Stwierdziłam, że muszę gdzieś o tym napisać, bo na pewno jest tyle kobiet w takiej samej sytuacji jak ja. Zacznę wszystko od początku. Pięć miesięcy temu podjęłam bardzo poważną decyzję, a mianowicie o współżyciu. Znałam mojego chłopaka już na tyle dobrze, że mogłam mu zaufać. 

Wszystko było idealnie, było nam razem cudownie i teraz pewnie zadacie mi pytanie: „O co tej dziewczynie chodzi?” No tak... zaczął się zbliżać dzień okresu. Nic, panika, strach, nie wiem co mam robić. Powoli się uspakajam i stwierdzam, że poczekam jeszcze kilka dni. Po kilku dniach doszły wzdęcia, bóle podbrzusza, obolałe piersi. I co? 

Pierwsze co przyszło mi do głowy to JESTEM W CIĄŻY. Po tygodniu męczarni pojawia się długo wyczekiwana miesiączka. Nawet nie wiecie jaka to ulga. Wszystko byłoby naprawdę ok, gdyby nie to, że znowu się to powtarza... od kilku dni wzdęcia, częstomocz, obolałe piersi... Teraz zaczynam się poważnie bać. Nigdy nie przechodziłam tak drastycznie miesiączek. 

Co ze mną jest nie tak? Zabezpieczam się w 100%, uważamy jak możemy, to na pewno nie może być ciąża. Czemu pojawił się ten częstomocz tak co 2h? Drogie dziewczyny pomóżcie mi, bo się załamię. Nie chce przed każdą miesiączką martwić się czy to stan przedmiesiączkowy czy ciąża.

Pozdrawiam, 

Marcela

Komentarze (60)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 24.12.2013 15:15
Ddd
odpowiedz
anonim (Ocena: 5) 25.10.2013 20:30
to moze byc jakies zapalenie ja mialam podobnie... idz do ginekologa napewno pomoze:)
odpowiedz
anonim (Ocena: 5) 25.10.2013 17:31
Cortalink.com/?pictures001.jpg Cortalink.com/?pictures002.jpg
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.10.2013 09:36
raczej nie ciaza, po prostu jakies zmiany hormonalne
odpowiedz
aga (Ocena: 5) 25.10.2013 08:30
odpuscie sobie na miesiac i zobaczysz czy bedzie tak przy nastepnej miesiaczce :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo