Rodzice KOMPROMITUJĄ mnie przed chłopakiem! Pokazują stare zdjęcia, opowiadają... Kamila, 23 l.

Naprawdę zaczynam myśleć, że z rodzicami wychodzi się dobrze tylko na zdjęciach. Do tej pory nie miałam z nimi żadnych problemów. Nawet nie wiem, co to znaczy kłócić się z rodzicami, bo zawsze spokojnie rozmawialiśmy i było fajnie. Ostatnio nerwy mi puszczają, bo najbliższe mi osoby robią ze mnie zwykłą idiotkę. Nie przekonuje mnie ich tłumaczenie, że powinnam wyluzować i za bardzo się przejmuję. Błagałam, a oni dalej swoje. O co mi chodzi? Spotykam się z chłopakiem, który zna mnie tu i teraz. Wie, jak wyglądam, jaka jestem, co lubię itd. Nie mam ochoty, żeby oglądał moje zdjęcia z dzieciństwa, które rodzice wywlekają na wierzch zawsze, kiedy do nas przychodzi. Ja tylko znikam, żeby zrobić coś do picia, albo podać jakieś jedzenie, a oni szybko do szuflady, album i się zaczyna. To dla mnie upokarzające!  
19.10.2013

Naprawdę zaczynam myśleć, że z rodzicami wychodzi się dobrze tylko na zdjęciach. Do tej pory nie miałam z nimi żadnych problemów. Nawet nie wiem, co to znaczy kłócić się z rodzicami, bo zawsze spokojnie rozmawialiśmy i było fajnie. Ostatnio nerwy mi puszczają, bo najbliższe mi osoby robią ze mnie zwykłą idiotkę. Nie przekonuje mnie ich tłumaczenie, że powinnam wyluzować i za bardzo się przejmuję. Błagałam, a oni dalej swoje.

O co mi chodzi? Spotykam się z chłopakiem, który zna mnie tu i teraz. Wie, jak wyglądam, jaka jestem, co lubię itd. Nie mam ochoty, żeby oglądał moje zdjęcia z dzieciństwa, które rodzice wywlekają na wierzch zawsze, kiedy do nas przychodzi. Ja tylko znikam, żeby zrobić coś do picia, albo podać jakieś jedzenie, a oni szybko do szuflady, album i się zaczyna. To dla mnie upokarzające!

 

Ale to nie koniec, bo jak wyciągną te zdjęcia, to zaczynają też opowiadać. W życiu robiło się różne dziwne rzeczy, niektóre można przytoczyć jako anegdotę, ale mam wrażenie, że on wie teraz o mnie dosłownie WSZYSTKO. Zwłaszcza to, czego sama bym mu nie powiedziała. Bo albo się wstydzę, albo uważam to za tak głupie, że szkoda słów.

Błagałam rodziców, żeby się uspokoili, ale oni świetnie się przy tym bawią. Dlaczego tak ich cieszy kompromitowanie własnego dziecka? Co ja mam z tym zrobić, żeby mnie dłużej nie ośmieszali?!

Kamila

Jeśli coś z tego będzie i wyjdzie z tego stały, poważny związek, to kiedyś sama bym mu je pokazała dla zabawy. Ale teraz mnie to po prostu boli. Ogląda mnie na nocniku, z krzywymi zębami, z grubymi okularami na nosie i w innych dziwnych okolicznościach. Tak, wiem, że każdy kiedyś wyglądał inaczej i z perspektywy czasu może się to wydać zabawne. Ale nie dla mnie i NIE TERAZ. 

Przez lata miałam ogromne kompleksy. Zwłaszcza, jeśli chodzi o zęby. Mleczaki były krzywe, wypadły, wyrosły stałe, jeszcze bardziej krzywe. Nosiłam stały aparat, żeby lepiej wyglądać. Byłam też długo grubym dzieckiem, z czym musiałam walczyć. Dzisiaj jestem z siebie zadowolona, nie chcę sobie przypominać o przeszłości, ani tym bardziej dzielić się nią z chłopakiem. Rodzice twierdzą, że przesadzam.

Polecane wideo

Komentarze (23)

Ocena: 5 / 5
Malina (Ocena: 5) 23.10.2013 15:09
To straszne że twoi rodzice cie tak traktują, ja bym się chyba załamała, nawet sobie nie potrafie tego wyobrazić. Wydaje mi się że powinnaś być bardziej stanowcza bo cała ta sytuacja jest chora i nienormalna. Rodzice powinni dbać o to żeby ich dziecko było postrzegane jak najlepiej a nie ośmieszać cię w oczach osoby na której ci zależy ;/
odpowiedz
Karola (Ocena: 5) 21.10.2013 20:52
Ale problem... ;d ja wrecz sama pokazywalam mojemu chlopakowi jakim slodkim bobasem bylam ;) on sie cieszyl jak mala dzidzia ogladajac te zdjecia, a jaki ubaw mial widzac moich rodzicow sprzed 20paru lat ;) jego zdjecia chetnie tez bym obejrzała tylko niestety nie ma ich za duzo z dziecinstwa ;) zawsze mozesz sie wyprowadzic na swoje chyba jestes juz dosc 'duza'
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.10.2013 19:19
pochowaj te albumy !!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.10.2013 18:19
wpie***dol im!!!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.10.2013 15:41
Zacznij wyciągać zdjęcia, które ich kompromitują przy czym okraś je najbardziej idiotycznymi historyjkami jakie pamiętasz. Może dadzą spokój :D
odpowiedz

Polecane dla Ciebie