Obcięłam włosy jak Beyonce i wyglądam tragicznie! Nie wiem, co z tym zrobić... Gośka, 20 l.

Nie wiem co mnie podkusiło, ale kiedy zobaczyłam zdjęcia Beyonce z krótkimi włosami, to od razu pomyślałam, że muszę zrobić to samo. Ona nie jest drobną kobietą, ja też i myślę, że bardzo jej pasuje taka fryzurka. Od razu ubyło jej kilka lat i wygląda po prostu ładnie. Skoro ona się odważyła i widzę, jak dobrze to wygląda, to dlaczego nie spróbować na sobie? Nie zastanawiałam się długo i poszłam do zaufanej fryzjerki. Pytała kilka razy, czy jestem pewna i wreszcie zaczęła ciąć. Nie chciałam patrzeć, jak włosy spadają na podłogę. Miałam je do wysokości ramion, więc trochę z siebie zrzuciłam. Kiedy majstrowała z tyłu, to jeszcze nie wiedziałam, jak to się skończy. Przyszła pora na przód, kilka cięć i się przeraziłam. To nie była jeszcze gotowa fryzura, ale wiedziałam, że zrobiłam najgorsze głupstwo. Wcale nie wyglądałam jak Beyonce, ale jak bulwa z resztkami włosów.  
21.09.2013

Nie wiem co mnie podkusiło, ale kiedy zobaczyłam zdjęcia Beyonce z krótkimi włosami, to od razu pomyślałam, że muszę zrobić to samo. Ona nie jest drobną kobietą, ja też i myślę, że bardzo jej pasuje taka fryzurka. Od razu ubyło jej kilka lat i wygląda po prostu ładnie. Skoro ona się odważyła i widzę, jak dobrze to wygląda, to dlaczego nie spróbować na sobie? Nie zastanawiałam się długo i poszłam do zaufanej fryzjerki. Pytała kilka razy, czy jestem pewna i wreszcie zaczęła ciąć. Nie chciałam patrzeć, jak włosy spadają na podłogę.

Miałam je do wysokości ramion, więc trochę z siebie zrzuciłam. Kiedy majstrowała z tyłu, to jeszcze nie wiedziałam, jak to się skończy. Przyszła pora na przód, kilka cięć i się przeraziłam. To nie była jeszcze gotowa fryzura, ale wiedziałam, że zrobiłam najgorsze głupstwo. Wcale nie wyglądałam jak Beyonce, ale jak bulwa z resztkami włosów.

 

Nie mogę nic zarzucić fryzjerce, bo się upewniała, czy tego chcę. Zrobiła to najlepiej, jak się dało i fryzura sama w sobie jest ładna. Tylko na mnie po prostu tragicznie wygląda!!! Szczupłe laski z krótkimi włosami prawie zawsze wyglądają dobrze, a ja się łudziłam, że mnie też będzie to pasowało. Przeliczyłam się, bo daleko mi do mojej ulubionej piosenkarki. Ona też nie jest jakaś chuda, ale nawet w 1% jej nie przypominam. Co mi się nie podoba? Wszystko.

Moja buzia wyszła na pierwszy plan. Wyglądam tak grubo, jak nigdy w życiu, chociaż ostatnio trochę schudłam. Policzki wydają się większe i wyglądam jak chomik w peruce. Nie wymyśliłam tego sama, bo coś takiego usłyszałam. Trudno się z tym nie zgodzić. Tylko co ja mam teraz ze sobą zrobić? Najchętniej schowałabym się gdzieś na długie miesiące, aż włosy odrosną.

Marzę o tym, żeby znowu wyglądać, jak przed fryzjerem. Wolę te moje trudne do ułożenia kłaki, niż to, co mam teraz na sobie. Myślałam nawet o przedłużeniu, ale po pierwsze to strasznie drogie, a po drugie – fryzjerka twierdzi, że na to za wcześnie, bo wyglądałoby to sztucznie. Widziałam, że Beyonce szybko sobie przedłużyła, więc się da. No i jej też się chyba chłopięca fryzura nie spodobała...

Dlaczego ja nie pomyślałam wcześniej, że mogę tego żałować... Teraz mogę tylko pluć sobie w brodę.Przestrzegam przed takim inspirowaniem się innymi. Co z tego, że coś dobrze wygląda na kimś innym, skoro na tobie już nie bardzo. Chce mi się wyć.

Gośka

Polecane wideo

Komentarze (43)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 26.09.2013 22:41
Zapamiętaj jedno-nie jesteś Beyonce.A ona na przedłużenie wydała pewnie paredziesiat tysięcy
odpowiedz
i co mi tam (Ocena: 5) 26.09.2013 22:30
jestes debilką
odpowiedz
Gosia (Ocena: 5) 23.09.2013 19:10
DAWAJ FOTE! Chciałabym zobaczyć bulwe z resztkami włosów :) Pozdro
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.09.2013 18:51
Ja wlosy do pasa obcielam na takiego boba i nie zaluje :) swietne jest uczucie takiej ogroooomnej zmiany! :) trzeba sie zmieniac a drastyczne zmiany sa najlepsze :) ja juz planuje kolejna metamorfoze :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.09.2013 08:22
to nie musi byc drogie. ja po nieudanym fryzjerze kupiłam włosy clip on czy tam in. teoretycznie do pół roku wyglądają dobrze, ja moje nosiłam dobry rok mimo rozjaśniania ich na ombre mimo farbowania teraz chociaż mają już dobre 2 lata, to czsami je zakłabam, chociaqż już nie jako cala fryzurke, ale żeby przedłużyć warkocz
odpowiedz

Polecane dla Ciebie