Uwielbiam seks i ciągle mi mało, ale zaczęło mnie coś strasznie boleć! Sylwia, 17 l.

Piszę do Was, ale... Sama nie wiem od czego zacząć... Mam 17 lat i chodzę ze swoim chłopakiem prawie półtora roku. Większość dziewczyn marzy o takim chłopaku. Jest delikatny, opiekuńczy, troskliwy i przystojny. Od roku uprawiamy sex. Nie boję się o tym mówić bo to przecież nie jest temat tabu. Jeżeli o to chodzi to otwarcie o tym rozmawiam z koleżankami i im doradzam. Wiadomo, pierwszy raz jest trochę bolesny dla dziewczyny przynajmniej tak było u mnie. Odczuwałam ból przez pierwsze parę minut, a potem było bardzo przyjemnie. Nie wiem jak to się stało, ale cholernie to polubiłam... On też to lubi i mógłby robić ze mną to codziennie, ale... Dla mnie to za mało... Pragnę więcej. Czasami on się śmieje że jestem jego „kochaną nimfomanką”, ale czy nią naprawdę jestem? Mam wrażenie jakbym była uzależniona od tego, że tylko wokół tego krążą moje myśli, moje ciało na widok jakiegoś przystojnego chłopaka dość szybko reaguje i zaczynam mieć ochotę na sex, co jest dla mnie małym problemem bo chcę być wierną dziewczyną!  
07.08.2013

Piszę do Was, ale... Sama nie wiem od czego zacząć... Mam 17 lat i chodzę ze swoim chłopakiem prawie półtora roku. Większość dziewczyn marzy o takim chłopaku. Jest delikatny, opiekuńczy, troskliwy i przystojny. Od roku uprawiamy sex. Nie boję się o tym mówić bo to przecież nie jest temat tabu. Jeżeli o to chodzi to otwarcie o tym rozmawiam z koleżankami i im doradzam. Wiadomo, pierwszy raz jest trochę bolesny dla dziewczyny przynajmniej tak było u mnie.

Odczuwałam ból przez pierwsze parę minut, a potem było bardzo przyjemnie. Nie wiem jak to się stało, ale cholernie to polubiłam... On też to lubi i mógłby robić ze mną to codziennie, ale... Dla mnie to za mało... Pragnę więcej. Czasami on się śmieje że jestem jego „kochaną nimfomanką”, ale czy nią naprawdę jestem? Mam wrażenie jakbym była uzależniona od tego, że tylko wokół tego krążą moje myśli, moje ciało na widok jakiegoś przystojnego chłopaka dość szybko reaguje i zaczynam mieć ochotę na sex, co jest dla mnie małym problemem bo chcę być wierną dziewczyną!

 

Mieliśmy niedawno ciężki okres w związku, bo mój chłopak ciągle był zazdrosny. Na pierwszym roku liceum poznałam kolegę (nie interesował mnie jako kandydat na partnera) któremu wpadłam w oko i tego nie ukrywał. Był dość bezczelny. Nie dość, że chciał mnie odbić od mojego chłopaka to zaproponował mi sex bez zobowiązań... Ale to nie o to chodzi. 

Wyjechałam ze swoim chłopakiem na wakacje na 10 dni i było cudownie. Uprawialiśmy sex w każdej wolnej chwili i... zaczęły się problemy, kiedy w połowie pobytu przestałam brać tabletki anty. Parę miesięcy temu miałam torbiel na prawym jajniku i lekarka wypisała mi receptę na 3 miesiące, ale potem, gdy ostatnie opakowanie się skończyło (właśnie na wyjeździe), od tego momentu mam problem... 

Mimo, że od powrotu minęły ponad dwa tygodnie to nic nie minęło. Na bieliźnie znajduję nadal znacznie większą ilość śluzu, niż normalnie i podczas sexu boli mnie podbrzusze. Myślałam że to mi minie wraz ze skutkami ubocznymi tabletek, ale się pomyliłam. Od powrotu mam też ataki mdłości, pojawiają się szybko, trwają pewien czas i równie szybko mijają. Najbardziej martwi mnie ból w podbrzuszu podczas stosunku (najczęściej w pozycji od tyłu na pieska).

Naprawdę kocham sex, ale nie jestem w stanie cieszyć się z przyjemności skoro mnie strasznie boli, że ledwo mogę złapać oddech. Mój partner jest delikatny z tego powodu, a ja lubię na ostro i jestem sfrustrowana... Czemu tak się dzieje? Czy to mi minie? Mógłby mi ktoś poradzić? Chcę znowu robić to często i się z tego cieszyć...

Sylwia

Polecane wideo

Komentarze (36)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 19.05.2015 18:43
moze ciaza?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.10.2013 01:51
kokoko
odpowiedz
dfxcvxcv (Ocena: 5) 09.08.2013 19:56
bnvbv
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.08.2013 13:25
Jeśli Cię boli w pozycji na pieska, to może być problem z szyjką macicy, która ma nadwrażliwość (ciąża) lub nadżerkę... Zbyt duża ilość śluzu może być wywołana przez stan zapalny... Tak się tylko mówi, że niektóre kobitki mogą często, ale z tym się wiążą stany zapalne i uszkodzenia mechaniczne pochwy...
odpowiedz
18stka ;* (Ocena: 5) 09.08.2013 08:18
skoro masz mdłości, zrób test ciążowy :P
odpowiedz

Polecane dla Ciebie