Obawiam się, że jestem biseksualna. To mnie przeraża! Asia 16, l.

Tyle się mówi w ostatnich latach o gejach i lesbijkach, że już wymiotuję tym tematem. Uważałam, że powinni dać sobie z tym spokój. Niech każdy żyje jak chce, ale niech tym tak nie epatują. Nie rozumiałam ich, bo po to stworzono kobietę i mężczyznę, żeby się dopełniali. Facet z facetem, babka z babką? Okropne. Do czasu, kiedy sama zaczęłam patrzeć w dziwny sposób na inne dziewczyny... Nie chodzi o to, że się w jakiejś zakochałam, bo tego tylko by brakowało. Zaczęły mnie ciekawić. I to w jakimś dziwnym sensie, bo zaczęłam doceniać ich urodę, a nawet zastanawiać się, jak wyglądają nago! Kiedy przebieramy się na WF, to zamiast patrzeć w swoje gacie, oglądam tyłki koleżanek. Nie wiem co się ze mną dzieje. Czasami mam ochotę złapać za taką piękną pupę, pocałować dziewczynę, a może nawet coś więcej. Nie wiem skąd to się u mnie wzięło, bo u mnie w rodzinie nikt nie jest tak zboczony!  
02.08.2013

Tyle się mówi w ostatnich latach o gejach i lesbijkach, że już wymiotuję tym tematem. Uważałam, że powinni dać sobie z tym spokój. Niech każdy żyje jak chce, ale niech tym tak nie epatują. Nie rozumiałam ich, bo po to stworzono kobietę i mężczyznę, żeby się dopełniali. Facet z facetem, babka z babką? Okropne. Do czasu, kiedy sama zaczęłam patrzeć w dziwny sposób na inne dziewczyny... Nie chodzi o to, że się w jakiejś zakochałam, bo tego tylko by brakowało. Zaczęły mnie ciekawić.

I to w jakimś dziwnym sensie, bo zaczęłam doceniać ich urodę, a nawet zastanawiać się, jak wyglądają nago! Kiedy przebieramy się na WF, to zamiast patrzeć w swoje gacie, oglądam tyłki koleżanek. Nie wiem co się ze mną dzieje. Czasami mam ochotę złapać za taką piękną pupę, pocałować dziewczynę, a może nawet coś więcej. Nie wiem skąd to się u mnie wzięło, bo u mnie w rodzinie nikt nie jest tak zboczony!

 

Wcale nie mam ochoty wiązać się z dziewczyną i tworzyć z nią rodziny. Aż tak nienormalna nie jestem. Po prostu bywają momenty, kiedy mam ochotę na bliskość innej kobiety. Chciałabym dotykać ją po całym ciele, a ona robiłaby to samo. Nikt jak kobieta nie zrozumie drugiej kobiety. Nie spałam jeszcze z chłopakiem, więc nie wiem dokładnie jak to jest, ale jakoś mi się nie spieszy. Ładną dziewczynę zagoniłabym do łóżka natychmiast...

Lubię chłopców, podobają mi się, chcę mieć męża i dzieci, więc na pewno nie jestem jakąś lesbijką. Boję się, że jestem bi. To nie powinno mi aż tak utrudnić życia, ale to też dziwne. Wcale tego nie chciałam i nagle się to pojawiło. Nawet najlepsza przyjaciółka wydaje mi się teraz... seksowna?

Jak mam to zwalczyć? Nie chcę być nienormalna. Chcę być żoną i matką, a nie jakimś dziwakiem, który może się kochać z każdym obojętnie jakiej płci. Nie chcę leczyć gejów i lesbijek, ale sama chętnie bym się z tego zboczenia wyleczyła. Tylko jak? Może pójść do księdza i mu o tym opowiedzieć? Mogę się spotkać nawet z egzorcystą, byle to ze mnie wypędził.

Zaczęłam nawet przeglądać dziwne strony i robi mi się przyjemnie jak oglądam gołe kobiety, więc to nie jest fałszywy alarm. Miałyście coś takiego?

Asia

Komentarze (40)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 23.02.2014 04:42
l
odpowiedz
Ford (Ocena: 5) 29.12.2013 00:29
Kurczę też tak mam i nie wiem co robić :// może w szatni akurat nie bo chłopaka by do damskiej nie wpuścili, ale na przerwie...
odpowiedz
df (Ocena: 5) 25.11.2013 21:24
..
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.10.2013 16:44
ja też tak mam :/
odpowiedz
Uriel_88 (Ocena: 5) 28.08.2013 22:05
Asiu, w żadnym wypadku "nie" powinnaś iść do księdza. Co do leczenia to powinnaś także odejść od tej myśłi. Bo tak naprawde jesteś całkowicie normalna osobą. A poczucie winy spowodowane twoimi potrzebami na rzuca ci tylko społeczeństwo, które nie chce abyś doświadczała przyjemności z tego rodzaju seksu. Poza tym czy seks z kobietą (akurat w twoim przypadku) jest czymś złym? Zdecydowanie nie. Zaakceptuj swoją naturę. W końcu to część ciebie i nie powinno być ci wstyd za to kim jesteś i jaka jesteś. Pozdrawiam
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo