Zostałam oszpecona na imprezie! Obudziłam się z wygoloną głową i brwiami! Iga, 22 l.

Po ostatniej imprezie obiecywałam sobie, że już nigdy się tak nie załatwię. A po poprzednim weekendzie było jeszcze gorzej. Nie dość, że wypiłam więcej, niż zwykle, to na dodatek zgodziłam się zapalić... I wcale nie chodzi o papierosy. Strasznie mnie sponiewierało i nie pamiętam niczego. Megakac to był najmniejszy problem, bo kiedy po obudzeniu się poszłam do łazienki, przeżyłam prawdziwy koszmar. Od razu wytrzeźwiałam, chociaż miałam nadzieję, że to tylko sen. Zrobili ze mnie potwora! Minęło już trochę czasu, więc jestem w stanie to opisać, ale od razu zaczynam beczeć. Obudziłam się z wygolonymi do połowy brwiami, ktoś przejechał maszynką też po mojej głowie, więc teraz mam łysy pasek zamiast grzywki. Już nie mówię o tym, że miałam całą twarz wymalowaną nie wiem czym, bo to przynajmniej udało mi się po kilku godzinach zmyć. Włosy tak szybko nie odrastają. Nie chce mi żyć.
23.07.2013

Po ostatniej imprezie obiecywałam sobie, że już nigdy się tak nie załatwię. A po poprzednim weekendzie było jeszcze gorzej. Nie dość, że wypiłam więcej, niż zwykle, to na dodatek zgodziłam się zapalić... I wcale nie chodzi o papierosy. Strasznie mnie sponiewierało i nie pamiętam niczego. Megakac to był najmniejszy problem, bo kiedy po obudzeniu się poszłam do łazienki, przeżyłam prawdziwy koszmar. Od razu wytrzeźwiałam, chociaż miałam nadzieję, że to tylko sen. Zrobili ze mnie potwora!

Minęło już trochę czasu, więc jestem w stanie to opisać, ale od razu zaczynam beczeć. Obudziłam się z wygolonymi do połowy brwiami, ktoś przejechał maszynką też po mojej głowie, więc teraz mam łysy pasek zamiast grzywki. Już nie mówię o tym, że miałam całą twarz wymalowaną nie wiem czym, bo to przynajmniej udało mi się po kilku godzinach zmyć. Włosy tak szybko nie odrastają. Nie chce mi żyć.

Do dzisiaj nie wiem jak to naprawdę było. Znajomi twierdzą, że wyszli wcześniej i nic nie wiedzą, a inni mówią, że sama się zgodziłam na zabawę maszynką. No, ale nie są w stanie powiedzieć, kto mi to zrobił. Zresztą, czy to ma jakieś znaczenie teraz? Wyglądam jak dziwak, więc od tamtego czasu nie wychodziłam nawet z domu. Mieszkam na stancji z dwiema koleżankami i one jakoś mnie kryją. Tylko, że na początku sierpnia miałam jechać na 2 tygodnie do domu i jak ja mam się pokazać?!

Znajoma powiedziała, że dobry fryzjer mógłby mi odtworzyć grzywkę z tego co zostało mi z tyłu głowy, a brwi można jakoś namalować. Tylko jak to będzie wyglądało? Na dodatek zawieje wiatr i łysina się pokaże, a namalowane brwi wykluczają normalną kąpiel na basenie itp. Załatwili mnie na długie miesiące. Nie wyobrażam sobie powrotu na uczelnię. Do tego czasu może kilka włosków odrośnie, ale niewiele to da.

Chciałam znaleźć tego świra, który mi to zrobił, ale po pierwsze – trudno to ustalić, bo znajomi się kryją, a po drugie – gdybym to zgłosiła, to wydałoby się, że zamroczył mnie nie tylko alkohol. Nie chciałabym mieć problemów z prawem. Jestem naprawdę zrozpaczona. Takie akcje widziałam w głupich komediach, a teraz coś takiego mnie spotkało. Wiem, że nigdy już się tak nie urządzę, ale tego nie cofnę.

Nie wiem jak sobie poradzić teraz ze wstydem. Naprawdę wyglądam strasznie i nie wiem jak to ukryć. Czuję się strasznie niepewnie. Nigdy nie byłam jakoś strasznie przebojowa, a teraz jeszcze to... Może chociaż Wy będziecie na siebie uważać, bo idioci zdarzają się wszędzie.

Iga

Polecane wideo

Komentarze (60)

Ocena: 5 / 5
krzycho (Ocena: 5) 15.12.2013 22:24
Nie wazne ile pijesz,wazne z kim pijesz..
odpowiedz
anonim (Ocena: 5) 25.07.2013 18:58
hahahaah ;DD współczuje :D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.07.2013 18:20
Daj mi namiar na swojego dilera bo niezły ma towar!!! :D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.07.2013 14:01
hahahah nie mogę się nie śmiać
odpowiedz
xyz (Ocena: 5) 25.07.2013 12:59
Wszystko jest dla ludzi. Ale jak się nie umie pić i palić to może lepiej tego nie robic? Pretensje możesz mieć tylko dla siebie. A i oczywiście gratuluję znajomych :D
odpowiedz

Polecane dla Ciebie