Kochamy się godzinami, ale on nie może dojść. Coś ze mną nie tak? Ula, 25 l., Gdynia

Od roku spotykam się z facetem. Bardzo go lubie, kocham z nim rozmawiać, spędzać czas. Tylko w łóżku coś nam nie idzie - on nie może ze mną dojść. Próbowalismy wiele razy, wiecie, chodzimy ze sobą do łóżka przynajmniej ze dwa razy w tygodniu, a on w czasie tego całego roku doszedł dosłownie 4 razy! Zapytałam go, czy miewał tak już wcześniej i on mi się przyznał, że ma tak tylko ze mną. Że ja go trochę stresuję, bo tak mu na mnie zależy, że ma problem z orgazmem. Próbowaliśmy wszystkiego - alkoholu, a nawet śródków bez recepty reklamowanych hasłami w stylu "dosiądź byka", czy "zostań wirtuozem swojego instrumentu". Co jeszcze mogę zrobić?
07.02.2013

Od roku spotykam się z facetem. Bardzo go lubie, kocham z nim rozmawiać, spędzać czas. Tylko w łóżku coś nam nie idzie - on nie może ze mną dojść. Próbowalismy wiele razy, wiecie, chodzimy ze sobą do łóżka przynajmniej ze dwa razy w tygodniu, a on w czasie tego całego roku doszedł dosłownie 4 razy!

Zapytałam go, czy miewał tak już wcześniej i on mi się przyznał, że ma tak tylko ze mną. Że ja go trochę stresuję, bo tak mu na mnie zależy, że ma problem z orgazmem. Próbowaliśmy wszystkiego - alkoholu, a nawet śródków bez recepty reklamowanych hasłami w stylu "dosiądź byka", czy "zostań wirtuozem swojego instrumentu". Co jeszcze mogę zrobić?

Polecane wideo

Komentarze (24)

Ocena: 5 / 5
ona (Ocena: 5) 10.03.2015 12:54
Stres
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.03.2013 14:15
gdzie mam wysłać list do PAPILOTA ?! NA JAKI ADRES !> MAM OGROMNY PROBLEM
zobacz odpowiedzi (1)
Blabla (Ocena: 5) 05.03.2013 21:11
A może zbyt długo się masturbował? Słyszałam już kiedyś że facet koleżanki nie mógł dojść, i dopiero jak sobie sam ręką dogadzał, to mu się udawało.
odpowiedz
Lena (Ocena: 5) 12.02.2013 13:04
Dużo może zawinić stres - wyeliminujcie ten czynnik. Facet nie jest maszynką, gdzie wszystko działa jak w instrukcji, niezależnie od problemów czy innych czynników. Zapytaj go, co go podnieca - bo pytanie o seks z poprzednimi partnerkami może być hardkorowe. Są pozycje, w których mężczyzna ma więcej bodźców, wypróbujcie je. I warto wyeliminować problem samozadowalania się u faceta - przyzwyczajenia mogą bardzo wpływać na jakość seksu.
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 08.02.2013 09:55
Dłuższa gra wstępna, seks oralny przed (oczywiście Ty jemu) i bedzie dobrze. Mój tez tak kiedyś miał tylko że ja wtedy ważyłam więcej jak on, ale to się zmieniło :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie