Jestem najgorzej ubraną osobą na roku. Mam same stare szmaty! Anka, 20 l.

Kończę właśnie pierwszy semestr studiów. To niby państwowa uczelnia, więc nie ma samych bananów, ale jakoś wszystkich stać na fajne ubrania. Wiadomo, sieciówki - tanie t-shirty, dżinsy, buty z DeeZee. Ale mnie nawet na to nie stać, bo kasa jaką dostaję od rodziców ledwie starcza mi na opłacenie mieszkania na spółkę z trzema koleżankami, jedzenie (i to też nie na sushi rzecz jasna) i podstawowe kosmetyki. Wciąż chodzę w tym samym, co nosiłam w liceum, czyli nic specjalnego, a do tego sprane, złachane, zmechacone. Czuję się jak uboga krewna przy tych wszystkich ludziach. Tylko ja tak mam? Jestem ostatnią osobą na Ziemi, która nie kupiła sobie w ostatnim półroczu nawet nowych majtek?
28.12.2013

Kończę właśnie pierwszy semestr studiów. To niby państwowa uczelnia, więc nie ma samych bananów, ale jakoś wszystkich stać na fajne ubrania. Wiadomo, sieciówki - tanie t-shirty, dżinsy, buty z bazaru. Ale mnie nawet na to nie stać, bo kasa jaką dostaję od rodziców ledwie starcza mi na opłacenie mieszkania na spółkę z trzema koleżankami, jedzenie (i to też nie na sushi rzecz jasna) i podstawowe kosmetyki.

Wciąż chodzę w tym samym, co nosiłam w liceum, czyli nic specjalnego, a do tego sprane, złachane, zmechacone szmaty. Czuję się jak uboga krewna przy tych wszystkich ludziach. Tylko ja tak mam? Jestem ostatnią osobą na Ziemi, która nie kupiła sobie w ostatnim półroczu nawet nowych majtek?

Anka

Komentarze (104)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 19.11.2015 17:16
Polecam przeszywanie guzików na nowe ozdobne. Można w internecie kupić fajne np. w Guzik Ci do tego pl :)
odpowiedz
Pytanie do Ani (Ocena: 5) 24.11.2014 19:23
Aniu, czy Ty jeszcze czasami tu zagladasz? Mozna sie z Toba jakos skontaktowac prywatnie?
odpowiedz
dsa (Ocena: 5) 31.03.2014 15:51
ciąg sie flecie po tapecie, masz morde jak slon torbe, robilas lache ostatni na A4, jakiemus staremu gościowi,, i pytasz gosci starych po galeri czy mozesz im zrobic loda za 1zl
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.02.2014 00:58
AHA . Jetseś żałosny , człowieku .
odpowiedz
Nataliaia (Ocena: 5) 04.01.2014 15:42
Jako osoba, która kiedyś była konsultantką polecam Ci zapisanie się do Avonu albo Oriflame. Raz, że masz 30% od sprzedanej rzeczy dla siebie, dwa nie zajmie Ci to dużo czasu. Takie kosmetyki drogie nie są. Już za pare/parenascie złote można coś znaleźć dla siebie. Zapytaj koleżanek, z którymi mieszkasz. Żel pod prysznic, szampon, pasta do zębów. Po co mają szukać tego w supermarketach/drogeriach jak mogą wziąc od Ciebie? Potem koleżanki ze studiów, koledzy również, bo są fajne kosmetyki dla Panów. Noś zawsze ze sobą katalogi i zarabiaj. W ciągu miesiąca wyjdzie może z 20-200zł, a to już coś. Jak już masz te pieniazki to rundka po lumpeksach albo szukaj czegos na internecie. Powodzenia
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo