Czy wybaczyć facetowi zdradę? (On mi kiedyś wybaczył...), Maria, 24 l., Łódź

Kiedy dwa lata temu zdradziłam Tomka, przysięgałam sobie, że jeśli on zrobi mi to samo - wybaczę. On mi wybaczył i było naprawdę tak jak kiedyś, zanim popełniłam ten fatalny błąd. Niestety jakiś miesiąc temu zaczęłam podejrzewać, że coś dzieje się między nim a koleżanką z pracy. Miałam rację. Zapytałam go wprost, przyznał się od razu. Przeprosił, powiedział, że to się nie powtórzy i wyciągnął moją zdradę z przeszłości. Powiedział, żebym mu wybaczyła tak jak on wybaczył kiedyś mi. Jego zdaniem teraz jesteśmy kwita, ale tak można się bawić w nieskończoność. Teraz ja go zdradzę w odwecie i on mnie za kolejne dwa lata. Czy ma sens ciągnąć naszą relację, skoro każdy z nas zaliczył już po skoku w bok?
05.02.2013

Kiedy dwa lata temu zdradziłam Tomka, przysięgałam sobie, że jeśli on zrobi mi to samo - wybaczę. On mi wybaczył i było naprawdę tak jak kiedyś, zanim popełniłam ten fatalny błąd.

Niestety jakiś miesiąc temu zaczęłam podejrzewać, że coś dzieje się między nim a koleżanką z pracy. Miałam rację. Zapytałam go wprost, przyznał się od razu. Przeprosił, powiedział, że to się nie powtórzy i wyciągnął moją zdradę z przeszłości.

Powiedział, żebym mu wybaczyła tak jak on wybaczył kiedyś mi. Jego zdaniem teraz jesteśmy kwita, ale tak można się bawić w nieskończoność. Teraz ja go zdradzę w odwecie i on mnie za kolejne dwa lata. Czy ma sens ciągnąć naszą relację, skoro każdy z nas zaliczył już po skoku w bok?

Komentarze (16)

Ocena: 5 / 5
Murr (Ocena: 5) 13.05.2013 16:58
jesli byscie sie naprawde kochali, nawet glupi pocalunek z kims innym nie wchodzilby w gre. nie byloby takiej mysli nawet. mysle, ze ten zwiazek pozbawiony milosci jest bez sensu
odpowiedz
Wolny związek (Ocena: 5) 30.04.2013 19:52
My z mężem amy taki związek. Wszystko nam wolno o ile sobie mówimy i żadne z nas nei ma zastrzeżeń. Działa, kochamy się, nie jesteśmy zazdrośni. Powinnas wybaczyc, trochę luzu dziewczyno, zauroczenie może sie zdarzyć każdemu i nei ma nic wspólnego z miłością.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.04.2013 01:50
po co jesteście ze sobą, skoro się zdradzacie? :/
odpowiedz
Blabla (Ocena: 5) 05.03.2013 21:17
Po pierwsze - to jak Ty w odwecie chcesz go zdradzić (znowu), skoro to Ty pierwsza się dopuściłaś skoku w bok?! Po drugie - On zdradził, bo sie umówiliście, że mu wybaczysz, więc w sumie dałaś mu zielone światło. Po trzecie - łatwo jest napisać "rozstańcie się i tyle", nie wiem jak długo trwa Wasz związek, jakie relacje Was łączą, ale skoro Ty już myslisz o odwecie, to chyba zbyt poważnie do tego nie podchodzicie. Rozwiązanie samo się znajdzie. A może bedzicie sobie doprawiać rogi w nieskończoność...teraz taka moda.
odpowiedz
asd (Ocena: 5) 09.02.2013 13:11
zrobil to celowo, to widac. JEZELI KOCHASZ, TO GO NIE ZDRADZISZ. definicja milosci
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo