8 typów kobiet, które przeszkadzają nam w pracy

28 Lipca 2017

Na pewno znasz to z doświadczenia!

kobiety z pracy

Żeby praca była efektywna, są niezbędne pewne warunki. W pomieszczeniu powinno być cicho, jasno, nie za zimno i nie za gorąco. Liczy się kolor ścian, wielkość okna oraz jakość krzesła, na którym siedzimy. Poza tym nie można zapomnieć o współpracownikach, zwłaszcza rodzaju żeńskiego. Ich obecność sprawia, że praca staje się przyjemniejsza bądź nie do wytrzymania. Niestety nie mamy wpływu na to, z kim pracujemy i raczej w każdej pracy pojawi się osoba, z którą będziemy słabo się dogadywać lub która będzie działać nam na nerwy. Ile ludzi, tyle charakterów. Pośród nich wyróżniamy jednak osobowości szczególnie utrudniające pracę. Jeżeli jeszcze jej nie spotkałaś, w przyszłości na pewno tak się stanie.

Flirciara

Jej celem nie zawsze jest poderwanie mężczyzny, po prostu taki ma charakter. Lubi być podziwiana i zależy jej na sympatii otoczenia, zwłaszcza facetów. Każdego zagada, do każdego się uśmiechnie i pożartuje. Oczywiście z zabawnym, dwuznacznym podtekstem. Jej sposób bycia nie odbija się dobrze na pracy firmy. Dokumenty nie trafiają na czas tam, gdzie trzeba, a gdy chcesz porozmawiać z przełożonym, okazuje się, że musisz czekać, bo ona skutecznie absorbuje go swoją osobą. W efekcie cenne minuty pracy uciekają. Jak sobie radzić z taką osobą? Grzecznie, ale stanowczo zaznaczać swoją obecność.

Łakomczuch

Przerwa na obiad jej nie wystarcza. W trakcie pracy lubi podjadać i nie przejmuje się tym, że przeszkadza innym. Na jej biurku często lądują paluszki, krakersy, chipsy, czekolada bądź inne przysmaki. W tym przypadku nie chodzi tylko o to, że innych rozprasza dźwięk przeżuwania pokarmu czy szelestu paczuszek. Trudno, aby od czasu do czasu nie pociekła ślinka na widok takich przysmaków. Myśli o jedzeniu naprawdę potrafią rozpraszać. Jak radzić sobie z taką osobą? Jeżeli masz odwagę, powiedz wprost, że to dla Ciebie niekomfortowe. Jeśli nie, opowiedz kawał bądź historyjkę, która skutecznie odbierze jej apetyt.

Zobacz także: Gdzie najszybciej znajdziesz wakacyjną pracę?

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz