Praca a feng shui - wskazówki

19 Marca 2012

Aranżacja biura zgodnie ze sztuką feng shui pozwoli ci cieszyć się zdrowiem, wieloma sukcesami i osiągnięciem zawodowych celów.

feng shui w miejscu pracy

Feng shui dosłownie znaczy „wiatr i woda” i zasadniczo sprowadza się do sztuki harmonijnego współżycia z otoczeniem. Starożytni Chińczycy wierzyli, że w świecie istnieje porządek i równowaga, a człowiek, stosując pewne środki, może przyciągnąć do siebie pomyślny los. – Jeżeli żyjemy w harmonii z wiatrem i wodą, wówczas łatwo osiągamy szczęście i dobrobyt – twierdzi Richard Webster, autor książki „Feng shui. Jak zaplanować życie pełne sukcesów”. Dzięki tej sztuce możesz sprawić, że twoje życie zawodowe rozwinie się, a ty poczujesz przepływ pozytywnej energii w miejscu pracy. Od czego zacząć?

Pozytywna energia w domu

Richard Webster twierdzi, że poprzez feng shui możemy zwiększyć nasze życiowe szanse na osiągnięcie sukcesu, a także zapewnić sobie szczęście w każdej dziedzinie. – Dobre feng shui niebywale ułatwia życie i pracę w harmonii ze wszystkim istotami – twierdzi autor książki o feng shui. Aby twoje życie zawodowe było spełnione, najpierw musisz sprowadzić feng shui do swojego domu. Przypatrz się swojej sypialni – powinna być w kształcie kwadratu lub prostokąta. Kiedy nie śpisz, sypialnia musi być dobrze oświetlona. W dzień nie zasłaniaj okien kotarami – pozwól, aby do wnętrza wpadało tyle światła, ile tylko możliwe. Nigdy nie śpij z głową zwróconą w kierunku drzwi. Gdy już wyjdziesz z domu, przypatrz się drodze, jaką pokonujesz do pracy. – Czy prowadzi ona w stronę sławy (południe), bogactwa (południowy wschód) albo kariery (północ)? Jeśli nie, zorientuj się, czy możesz zmienić swoją trasę tak, aby przynajmniej częściowo była ona zwrócona we właściwym kierunku – radzi Richard Webster.

O tym, jak urządzić mieszkanie zgodnie z feng shui, piszemy także w osobnym tekście.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (8)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2014-10-29 15:55:27

re: Praca a feng shui - wskazówki

Nie ma co, zmienię kierunek jazdy do pracy - chyba przez Rosję. Jak się dojeżdża komunikacją ponad 30 km...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-03-23 16:01:16

to ciekawa sztuka organizacji przestrzeni Feng Shui harmonizuje przestrzeń wokół nas. więcej: www.fengshuikonsultacje.pl

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-03-19 17:56:18

ee taa. akurat zmieni się biuro w pracy, przemaluje sobie ściany.. prędzej pomogą zmienić ci biuro w formie zwolnienia

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-03-19 12:01:09

tak na prawdę, to chodzi o świadome planowanie przestrzeni, o to abyśmy wsłuchali się w siebie, a przestrzeń dookoła zaadaptowali do naszych potrzeb. W planowaniu przestrzeni należy zwrócić uwagę gdzie jest źródło światła, gdzie najchętniej lubimy siadać, czego wtedy potrzeba nam w zasięgu ręki.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-03-19 08:10:19

"Przypatrz się swojej sypialni – powinna być w kształcie kwadratu lub prostokąta." no tak bo zwykle to są w kształcie elipsy O.o

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-03-19 09:42:05

chodzi o ułożenie mebli chyba, żeby ta w miarę wyszło prostokątnie czy kwadratowo, a nie inny układ

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1