REPORTAŻ: Odeszłam od niego, kiedy zobaczyłam jego PIT

24 Kwietnia 2017

Te związki rozpadły się przez roczne zeznanie podatkowe. Dlaczego?

pieniądze w związku

Pieniądze szczęścia nie dają? Może i tak, ale kiedy ich brakuje, raczej trudno o pozytywne nastawienie. Dotyczy to także związków, w których najważniejsze jest oczywiście uczucie, ale sprawy przyziemne bardzo rzutują na nasze relacje. Teoretycznie możemy kochać się do szaleństwa nawet pomimo biedy i niedostatku, ale w praktyce jest to bardzo ciężkie. Dobra sytuacja finansowa wpływa na nasze samopoczucie, a to przekłada się na szczęście w miłości.

Często zarzekamy się, że miłość to podstawa. Facet nie musi być milionerem, jeśli jest przyzwoitym i oddanym człowiekiem. Brzmi szlachetnie, ale czy ma cokolwiek wspólnego z prawdą? Poznajcie kobiety, które przez jakiś czas żyły w przekonaniu, że ich wybrankowie są nie tylko wspaniałymi, ale także zaradnymi mężczyznami. I chociaż zarzekają się, że pieniądze to nie wszystko - postanowiły się rozstać, kiedy w ich ręce wpadło roczne zeznanie podatkowe ukochanego do tej pory partnera.

PIT rozwiał wszelkie ich wątpliwości: z kimś takim trudno o spokojną i dostatnią przyszłość. Czy przemówił przez nie materializm, o który tak często jesteśmy posądzane?

Zobacz również: MĘSKIM OKIEM: Dlaczego (prawie) każda kobieta to utrzymanka?

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (3)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-05-07 04:43:48

Ocenianie zarobków po PIT to bzdura, bo: 1) zdarza się, że pracodawca wykazuje małą kwotę oficjalnie a resztę daje pod stołem 2) gość może mieć więcej niż jedno źródło dochodów a ona mogła zobaczyć np. ten PIT który jest na mniejszą kwotę. To tak samo głupie jak ocenianie po wydruku z konta w banku, ktoś może mieć na jednym koncie 0 pln a na drugim milion.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-04-26 19:39:28

Współczuję tym dziewczynom!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-04-26 12:46:07

Nie dziwie sie tym dziewczynom, że były w szoku. to przecież jest oszustwo!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1