O takim współpracowniku marzyłaś! Dla niego nie ma niewykonalnych zadań...

05 Sierpnia 2013

Profesjonalistce należą się profesjonalne rozwiązania!

praca

Komputer coraz częściej staje się niezbędnym narzędziem pracy. Jedno jest pewne – im bardziej jesteśmy mobilne, tym lepiej wywiązujemy się ze swoich obowiązków. Zapomnij o stacjonarnym sprzęcie i pomyśl o poręcznym ultrabooku, który możesz mieć zawsze przy sobie. Taki właśnie jest ASUS VivoBook S400CA. Już na pierwszy rzut oka dostrzeżesz jego elegancki design, a pierwsze wrażenie to dopiero zapowiedź tego, co ma do zaoferowania.

To niezwykle wydajny komputer osobisty zamknięty w przyjemnym opakowaniu. 14-calowy wyświetlacz sprawia, że praca z VivoBook S400CA jest komfortowa, a całość jest na tyle poręczna, że z łatwością możesz się z nim poruszać po mieście. Wykonanie zadania poza biurem, pilne spotkanie z klientem – ten ultrabook zawsze będzie przy Tobie. I nawet go nie poczujesz, bo waży tylko 1,8 kg, a jego wysokość to zaledwie nieco ponad 2 cm.

Wydajny procesor, pojemny dysk twardy, grafika i dźwięk na najwyższym poziomie to dopiero początek. ASUS VivoBook S400 CA działa w oparciu o elegancki system operacyjny Windows 8. Dzięki kolorowym kafelkom i tysiącom dedykowanych aplikacji praca będzie jeszcze łatwiejsza. Czy wspominaliśmy o dotykowym ekranie, który umożliwi wykorzystać w pełni zalety tego systemu?

Przyda się również kamera internetowa HD, wbudowany czytnik kart i wznawianie pracy już w 2 sekundy, dzięki unikalnej funkcji Instant On. Chcesz mieć pewność, że Twoje dane będą bezpieczne i mieć do nich dostęp w każdych warunkach? Skorzystaj z przechowywania plików w ASUS WebStorage. Na początek dostaniesz 32 GB przestrzeni udostępnionych bezpłatnie aż na 3 lata.

Dołącz do profesjonalistek, które cenią jakość w połączeniu z szerokimi możliwościami i przyjemnym designem. Z ASUS VivoBook S400CA praca nabiera nowego znaczenia.

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (4)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2013-08-09 01:13:25

re: O takim współpracowniku marzyłaś! Dla niego nie ma niewykonalnych zadań...

Boskie, reklama Asusa a zdjęcie do artykułu MacBooka Pro...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2013-08-05 16:36:42

re: O takim współpracowniku marzyłaś! Dla niego nie ma niewykonalnych zadań...

ale reklama, aż boli, ja pierdzielę

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2013-08-05 14:48:06

re: O takim współpracowniku marzyłaś! Dla niego nie ma niewykonalnych zadań...

Jaka cena?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1