Najdziwniejsze pomysły na biznes, które... wypaliły!

11 Sierpnia 2017

Myślisz o produkcji zabawnych koszulek, napisaniu książki, własnej kawiarni? To już było. Warto się wysilić, bo często największym hitem okazują się pomysły teoretycznie skazane na porażkę.

własny biznes

Biznes rządzi się swoimi prawami. Murowany kandydat do sukcesu często okazuje się totalną klapą, natomiast bywa, że niepozorny czy wręcz głupawy pomysł staje się hitem. Poniższe pomysły pokazują, że zarobić można na wszystkim.

Wypożyczalnia klocków lego
Dzieci uwielbiają klocki. Jeśli w waszym mieszkaniu zaczyna brakować na nie miejsca, a twoja pociecha szybko nudzi się jednym zestawem, możesz je… wypożyczyć. Klocki są dezynfekowane, więc rodzice mogą pożyczać je bez obaw o zdrowie swoich latorośli. Ceny zaczynają się już od kilkunastu złotych, to zatem opcja na każdą kieszeń – a przecież klocki lego do tanich nie należą. Poza tym przydadzą się np. na imprezę z udziałem tuzina dzieciaków.

Wódka w tubce
Czy przyszło ci kiedyś do głowy, że sprzedawanie alkoholu w ciężkiej, szklanej butelce nie jest najlepszym rozwiązaniem? Producenci wódki w tubce znaleźli na to sposób. Tubkę z wódką można wrzucić do kieszeni, plecaka, torebki i zabrać ją ze sobą właściwie wszędzie. Można ją także włożyć do szklanki wypełnionej lodem i opróżnić dopiero po porządnym schłodzeniu. A dzięki temu, że tubki są kolorowe, nadają się nawet na… prezent.

Rzuć talerzem
To chyba najdziwniejsza restauracja świata. W Chinach ktoś wymyślił sobie biznes, który pomaga zapracowanym i zestresowanym uporać się z emocjami. W jaki sposób? Rzucając, czym popadnie. W tej restauracji można rzucać talerzami, szklankami, miskami. Ba, można nawet… uderzyć kelnera! Wszystko po to, by porządnie oczyścić się ze stresu i wyjść z restauracji nowo narodzonym – a nie tylko najedzonym.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-08-24 10:54:37

Te biznest wypalily chyba w twojej chorej, bardzo chorej glowie. Oskar za glupote.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-08-24 10:53:37

Ale wypisujecie glupoty. Biznes z klockami, zarobki nie wystarcza na ZUS. Pozostale pomysly tez do bani, wystarczy przeprowadzic prosty rachunek aby wiedziec,ze zarobek minimalny nie starczajacy na pokrycie kosztow zwiazanych z prowadzeniem dzialalnosci. Nawet na dodatkowe biznesy te dzialanie sie na nadaja.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1