Kobiety pracujące w tej branży najszybciej znajdą męża

20 Kwietnia 2018

Wiemy też, jaki zawód gwarantuje powodzenie mężczyźnie.

zawód a miłość

Czasami dochodzimy do wniosku, że zwyczajnie nie mamy szczęścia w miłości. Nie potrafimy stworzyć związku, a nawet jeśli do tego dochodzi - nasze relacje szybko się rozpadają. Zaczynamy analizować nasze zachowanie i wybory, by ostatecznie dojść do wniosku, że raczej nic z tego nie będzie. Możemy zapomnieć o ślubnym kobiercu. Chyba, że diametralnie zmienimy swoje życie.

Zobacz również: „Zarabiam 5000 zł miesięcznie. Nie potrafię nic oszczędzić” (Historia Karoliny)

Jak przekonują twórcy aplikacji randkowej Badoo - warto zacząć od sposobu zarabiania na życie. Może się okazać, że największą przeszkodą na drodze do szczęścia w miłości jest właśnie nasza praca. Nie bez powodu niektóre zawody postrzegane są jako najbardziej pożądane, a inne nie budzą aż takiego entuzjazmu.

Na podstawie analizy profili ponad 5 tysięcy dorosłych użytkowników udało się wskazać te, które wyjątkowo dobrze rokują. Wykonujący je mężczyźni i kobiety statystycznie cieszą się większym powodzeniem. Ryzyko, że zostaną na zawsze singlami jest naprawdę niewielkie.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (4)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2018-04-20 17:06:04

Akurat w obecnych czasach,patrząc na młode pokolenie po 90roczniku to wystarczy mieć fajną figurę i długie włosy-a znalezienie męża nie stanowi żadnego problemu. Era fejsbuka tak zdominowała młodych,że każdy chce dobrze wyglądać aby móc się pochwalić,a panowie zamiast intelektem chwalą się autem bądź d*pą którą wożą na siedzeniu pasażera.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-04-20 07:53:29

Jak sama dużo zarabiam to po co mi mąż? A jeśli chodzi o wyjście za mąż to ilość mężczyzn jest ogromna tylko Polacy mają wymagania jak z kosmosu i ani wyglądu ani charakteru.W Hiszpanii po tygodniu znalazłam chłopaka,który był przystojny i niesamowity na swój sposób.Nie był nachalny i nie miał wymagań z kosmosu.Nie rozumiem jak można szukać pracy ze względu na partnera a nie na zarobki czy zainteresowania to kompletna desperacja.Męża można znaleźć wszędzie

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Z.
(Ocena: 5)
2018-04-20 09:01:41

Dokładnie! Z tego co zauważyłam to Polacy mają wmagania z kosmosu a dziewczyny są tolerujące postawa tzw. 'żeby był'. Znam język hiszpański i od ponad roku trzymam się z hiszpanami i coś w tym jest co mówisz. Jako południowy naród są przystojniejsi i mają w zwyczaju dbać o siebie (co polacy nazywają gejowskim). W środowisku polskim wydaje mi się że jestem raczej przeciętna (ale dbam o siebie). Za to wśród hiszpanów tych przystojnych i wykształconych mam duże branie. Wydaje mi się że to specyfika narodu bo hiszpańscy faceci sami pchają się do roli posłusznego pantofla ,gdzie będzie chodzić posłusznie za dziewczyną i jej nosić torebke :D. Po drugie starają się i mimo że jesteśmy w związku nadal mówią komplementy, robią niespodzianki. Do 22 roku życia spotykałam sie z wieloma polakami i to raczej łowcy, nawet jak z tobą randkuje to ukradkiem rozgląda się czy nie ma lepszej.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Z.
(Ocena: 5)
2018-04-20 09:03:10

To samo włosi czy grecy.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1