Tak powinno mieć na imię Twoje dziecko. Zdradza to data urodzenia

11 Kwietnia 2018

Astrologia pomoże Ci w tym trudnym wyborze.

Znak zodiaku a imię

Przed tym dylematem stają wszyscy młodzi rodzice i to jeszcze przed narodzinami ich pociechy. Wybór imienia dla dziecka wielu z nas spędza sen z powiek, bo możliwości jest sporo, a decyzja raczej nieodwołalna. Czy kierować się aktualną modą? A może własnym gustem? Czy lepiej upamiętnić w ten sposób nieżyjącego już przodka? Postawić na coś oryginalnego? Albo światowego, żeby ułatwić potomkowi międzynarodową karierę?

Zobacz również: Cechy, których faceci nienawidzą w Twoim znaku zodiaku

Portal thecarousel.com sugeruje, by najpierw spojrzeć do… horoskopu. Okazuje się, że nie brakuje zwolenników teorii, żeby imiona wybierać na podstawie daty urodzenia. A konkretnie - znaku zodiaku dziecka. Te podzielone są na cztery grupy, a każdej z nich przypisane są inne propozycje. Wszystkie dopasowane oczywiście do układu gwiazd i osobowości.

Sprawdź, co ma w tej kwestii do powiedzenia astrologia. Może to jednak lepszy sposób, niż wybór przypadkowego imienia? Zwłaszcza, że coraz trudniej nam się na coś zdecydować.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2018-04-11 23:30:28

Jestem Lwem, w dniu moich urodzin są imieniny Joanny - o czym w sumie zapomniałam... kiedy wybierałam imię na bierzmowaniu - patronką miała być Joanna D'ark (ta słynna świruska wojowniczka :P). Śmiesznie wyszło. Swoją drogą... śmieszy mnie robienie z lwów władców zodiaków - ja najbardziej kocham na świecie ...święty spokój. Jak prawdzwiwy lew, co to mu nic nie brakuje i nie musi demonstrować swojej siły, po prostu idzie spać po obiedzie :P

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-04-11 16:13:35

Moi rodzice raczej nie kierowali się astrologią, ale tak się złożyło, że pod moim znakiem zodiaku jest moje pierwsze jak i drugie imię. Opis też się zgadza.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1