Dlaczego trudno się w Tobie zakochać? (na podstawie znaku zodiaku)

10 Kwietnia 2018

To, że nadal jesteś sama, może być zapisane w gwiazdach.

miłość znaki zodiaku

Z dystansem podchodzisz do wróżb i horoskopów? Świetnie Cię rozumiemy. Ślepe podążanie za wskazówkami „zapisanymi w gwiazdach” nie jest niczym dobrym. Lepiej patrzeć na takie publikacje z przymrużeniem oka i z dystansem.

Zobacz także: Te 3 znaki zodiaku biorą ślub najszybciej!

Mimo to cechy przypisywane do każdego znaku zodiaku są czymś, co bardzo często się sprawdza. Lwy uchodzą na przykład za urodzonych liderów, a Byki – za osoby bardzo namiętne i ceniące piękno. Coś w tym jest!

A gdyby tak sprawdzić, które z cech Twojego znaku zodiaku sprawiają, że trudno się w Tobie zakochać..?

Zaczynamy. Dajcie znać w komentarzach, czy jest w tym trochę prawdy!

Wodnik

Jesteś szczera, mądra, niezależna – to szereg cech, dzięki którym partnerzy zakochują się w tobie. Jednocześnie kiedy czujesz, że ktoś zaczyna się do ciebie zbliżać, automatycznie go skreślasz i dajesz do zrozumienia, że nie ma u ciebie szans. Wynika to z twojego lęku przed zaufaniem drugiej osobie. Zmień swoje nastawienie, a dasz sobie szansę na prawdziwe uczucie.

Bliźnięta

Innym trudno się w tobie zakochać, ponieważ nie do końca wiedzą, W KIM się zakochują. Raz jesteś urocza, słodka i kochana, by po chwili przeistoczyć się w prawdziwą awanturnicę lub obrażoną księżniczkę. Słowem – jesteś nieprzewidywalna, a inni nie do końca wiedzą, które z twoich zachowań jest autentyczne. Złota rada dla ciebie jest taka, byś nie ukrywała przed potencjalnym partnerem swojej dwoistej natury. Nie ma ludzi doskonałych – nie warto jednak udawać przed innymi kogoś, kim się nie jest.

Koziorożec

Jesteś ambitna i pracowita. To bez wątpienia twoje największe zalety. Jednocześnie masz jednak tendencję do pesymizmu i to właśnie sprawia, że tak trudno zbliżyć się innym do ciebie. Przekreślasz szanse na związek szybciej niż powinnaś. Za każdym razem wydaje ci się, że osoba, która akurat się o ciebie stara, nie jest dla ciebie wystarczająco dobra. Przez to przekreślasz szanse na poznanie jej lepiej. Spróbuj nie zniechęcać się na starcie. Czasami ktoś, kto na pierwszy rzut oka wydaje się zupełnie nie w naszym typie, może okazać się z czasem miłością naszego życia.

Zobacz także: Zodiakalne duety, które kompetnie do siebie NIE PASUJĄ

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (4)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

5
(Ocena: 5)
2018-04-10 20:27:53

bliźniaczka

w samo sedno :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-04-10 18:20:52

Ten opis to moje przeciwieństwo ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-04-10 08:42:10

No przykro mi ale jesli chodzi o skorpiona, ktorym jestem-zero prawdy

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-04-10 11:12:41

Baran to samo, nic.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1