Najlepsi & najgorsi MĘŻOWIE według znaków zodiaku

05 Maja 2018

Sprawdź, jakim mężem będzie Twój facet.

materiał na męża

Szukasz idealnego partnera? A może wydaje ci się, że już takiego spotkałaś i teraz zastanawiasz się, czy on jest odpowiednim kandydatem na męża. No cóż… Sporo na ten temat może powiedzieć jego znak zodiaku. Przecież nie od dziś wiadomo, że data urodzenia może mieć ogromny wpływ na nasz charakter i podejście do związków.

Te 3 znaki zodiaku biorą ślub najszybciej!

Zainteresowana? W takim razie wybierz z listy znak zodiaku swojego ukochanego, a potem przeczytaj, jakim on będzie mężem.

Panna

W wielu mniej lub bardziej poważnych rankingach mężczyźni spod tego znaku są uznawani za najlepszych kandydatów na towarzysza życia. Taki facet potrafi być prawdziwym przyjacielem kobiety, nieskorym do zdrad czy skoków w bok. Jakby tego było mało, Panny uchodzą za świetnych kucharzy i porządnisiów, którzy np. wyręczą nas w sprzątaniu domu. Oni po prostu lubią porządek, gdy idą spać, buty muszą stać przy łóżku na „baczność”, a spodnie leżeć złożone w kant.

Wady Panny? Nie należy spodziewać się po nim miłosnego szału i zatracania się w namiętności. U mężczyzn spod tego znaku często występują kompleksy seksualne, z którymi miewa kłopoty. Powodem zazwyczaj są jakieś stłumione pragnienia.

Lew

Bez wątpienia ma mnóstwo zalet, jest opiekuńczy, potrafi zatroszczyć się o kobietę, cechuje go również silnie rozbudzone poczucie sprawiedliwości, nie zniesie na przykład, aby w jego obecności spotkała kogoś krzywda. Wówczas miesza się w cudze sprawy, nawet gdyby miał się narazić na przykrości lub niebezpieczeństwo.

Jednak Lew może również stać się domowym tyranem. Odróżnia tylko dwa rodzaje poglądów: swoje własne i mylne, bo uważa, że posiada monopol na prawdę. Bywa uparciuchem i egoistą. Współżycie z nimi jest czasami dość trudne, chyba że kobieta zrezygnuje z własnego zdania i będzie mu zawsze przyznawać rację.

Wodnik

Bardzo sympatyczny znak. Mężczyzna spod znaku Wodnika jest otwarty na świat, lubi życie towarzyskie, ma wiele pasji, nie znosi zaś rutyny, przymusu, ograniczeń i wszystkiego, co narzucone, co może w jakiś sposób hamować jego wolność ruchów czy swobodę myślenia. Dzięki temu jest dobrym materiałem na partnera, z którym nie będziemy się nudzić, ale również na Piotrusia Pana, czyli chłopca, który nigdy tak naprawdę nie dorośnie.

Z Wodnika możemy nie mieć wielkiego pożytku w sypialni, bo często życie seksualne traktuje dość marginesowo. Po prostu bardziej interesują go inne sprawy. Niestety to samo tyczy się wychowywania dzieci. Wodnik nie jest najlepszym materiałem na ojca, ponieważ zajmowanie się maluchami całkowicie zrzuci na żonę.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (5)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

ona
(Ocena: 5)
2018-05-06 12:43:11

z perspektywy czasu i doświadczenia stwierdzam, że bardziej istotne jest wychowanie niż znaki zodiaku.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-05-05 22:31:11

Panny są nudne

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-05-05 12:56:56

Lew i ryba się zgadza ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-05-05 12:56:52

Lew i ryba się zgadza ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-05-05 08:11:27

Ryba się zgadza

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1