Które znaki zodiaku mają największą szansę na karierę?

30 Października 2009

Astrologowie są zdania, że przypisane nam przez datę urodzenia cechy warunkują nasze zachowania, osobowość oraz życiowy sukces. Sprawdź, czy masz szanse na zdobycie sławy!

Które znaki zodiaku mają największą szansę na karierę?

Wszystkie znaki zodiaku wyróżniają się pewnymi specyficznymi właściwościami. Astrologowie są zdania, że przypisane nam przez datę urodzenia cechy warunkują nasze zachowania, osobowość, a nawet zależy od nich to, czy odniesiemy życiowy sukces.

W oparciu o to przekonanie, naukowcy postanowili sprawdzić, które znaki zodiaku mają szanse na zrobienie kariery w show-biznesie. W tym celu przeanalizowali miesiące, w których urodziły się największe gwiazdy sprzed kilku dekad (np. Elizabeth Taylor) oraz współczesne celebrities kanału Cartoon Network.

Okazało się, że najwięcej badanych przyszło na świat między 22 listopada a 21 grudnia oraz pochodzi spod znaku Strzelca. Drugie miejsce zajęły Panny, Raki, Wodniki oraz Wagi, jednak i tak mają one dwa razy mniejsze szanse na zdobycie sławy niż osoby urodzone na przełomie listopada i grudnia. 

„Daily Mail” poprosił o analizę tych danych uznanego astrologa, Jonathana Cainera. „Strzelce znajdują się pod władzą Jowisza, planety nadziei, a dzięki temu mają bardzo waleczną osobowość. Ich zaletą jest brak zahamowań i wybujała pewność siebie. Dzieci spod tego znaku zwykle są pełne werwy” – tłumaczy.

Sytuacja zmienia się jednak w dorosłym życiu. Wtedy szanse Strzelców na karierę maleją, ponieważ nagle tracą one przeświadczenie o swojej wyjątkowości. Około 20. roku życia konfrontują dotychczasowe marzenia i aspiracje z rzeczywistością, a jeśli nie odnieśli do tego czasu sukcesu, gwałtownie spada ich wiara we własne siły. W rezultacie, w momencie, kiedy przestają być dziećmi, uczą się pokory, nie myśląc już o przysłowiowych gruszkach na wierzbie.

Rozsądek, którego w dzieciństwie brakuje Strzelcom, przeszkadza z kolei w osiągnięciu sukcesu Bykom – osobom, które mają najmniejsze szanse na powodzenie spośród wszystkich znaków zodiaku. Jak pokazują badania, tylko 5% gwiazd urodziło się między 21 kwietnia a 20 maja, choć są wśród nich oczywiście sławy na miarę Shirley Temple, gwiazdy dziecięcej lat 30.

Poproszony o skomentowanie wyników eksperymentu szef marketingu Turner Entertainment Channels, Barnaby Dawe, zauważył, że „to ciekawe dowiedzieć się, że sukces naszych największych gwiazd jest dosłownie predystynowany przez gwiazdy”.

I rzeczywiście, większość (18%) jego podopiecznych jest spod znaku Strzelca (Britney Spears, Christina Aguilera, Scarlett Johansson, Miley Cyrus, Bruce Lee, Anna Chlumsky, Jermaine Jackson, Vanessa Hudgens), a po 9% spod znaku Panny (Michael Jackson, Macaulay Culkin, Rupert Grint, River Phoenix, Nicolas Jonas), Raka (Lindsay Lohan, Fred Savage, Georgie Henley, Corey Feldman, Tanay Chheda, Natalie Wood), Wodnika (Mischa Barton, Christina Ricci, Elijah Wood, Christian Bale, Justin Timberlake, Emma Roberts) oraz Wagi (Zac Efron, Jack Wild, Mickey Rooney, Tito Jackson).

Natasza Lasky

Zobacz także:

Czy warto poznać swój indywidualny horoskop? 

Możesz korzystać z gazetowych horoskopów bazujących jedynie na twoim znaku zodiaku, jednak to tylko nieznaczna część prawdy. Jeśli chcesz poznać swój prawdziwy potencjał, skorzystaj z horoskopu indywidualnego!

Astrologiczne wskazówki: Jak zdobyć faceta?

W zależności od jego znaku zodiaku…

 

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (443)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2015-09-11 14:22:15

re: Które znaki zodiaku mają największą szansę na karierę?

wrozbitapaulus.pl - zwracałam się do niego w paru sprawach związanych z miłością i wszystko się sprawdziło. Jak dla mnie wart polecenia.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-02-11 16:49:13

a co z skorpionem ???

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-02-11 16:42:07

a 28 pażdziernik sie załapie ??? ;D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-06-04 14:06:37

a ja jestem rybka i się bardzo z tego cieszę :* pozdrawiam zodiaki .

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-01-24 17:50:30

ja jestem spod znaku ryb. i wole byc wielka marzycielka i zagubiona romantyczka niz sterczec przed kamera :D pozdrawiam zodiaczki:)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-12-30 16:11:46

kariera gwiazdki hollywood? jasne, cel życiowy każdego.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-09-02 17:44:43

1. Napisz imię osoby płci przeciwnej. 2. Który kolor najbardziej lubisz: czerwony, czarny, niebieski, zielony czy żółty? 3. Pierwsza litera twojego imienia? 4. Miesiąc urodzenia? 5. Który kolor bardziej lubisz czarny czy biały? 6. Imię osoby tej samej płci. 7. Ulubiony numer? 8. Wolisz jezioro czy morze? 9. Napisz życzenie (możliwe do spełnienia!). Skończone – zobacz poniżej: Odpowiedzi 1. Kochasz tę osobę. 2. Jeżeli wybrałaś /eś: Czerwony – twoje życie jest pełne miłości. Czarny – jesteś konserwatywna /y i agresywna /y. Zielony – twoja dusza jest zrelaksowana i jesteś osobą na luzie. Niebieski – jesteś spontaniczna /y i kochasz całusy i pieszczoty tych, których kochasz. Żółty- jesteś bardzo szczęśliwą osobą i udzielasz dobrych rad tym, którzy są w dołku. 3. Jeżeli pierwsza litera twojego imienia jest: A-K - masz w sobie dużo miłości, którą ofiarujesz bliskim i przyjaciołom. L-R - Próbujesz cieszyć się życiem na maxa a twoje życie uczuciowe wkrótce rozkwitnie. S-Z - lubisz pomagać innym a twoje przyszłe życie uczuciowe wygląda bardzo dobrze. 4. Jeśli urodziłaś /eś się w: Styczeń – Marzec Rok minie ci bardzo dobrze i odkryjesz, że zakochasz się w kimś zupełnie nie oczekiwanym. Kwiecień - czerwiec Twój związek (uczuciowy) jest bardzo silny, będzie trwał długo i pozostawi wspaniałe wspomnienia na zawsze. Lipiec- wrzesień Będziesz mieć wspaniały rok i doświadczysz dużą zmianę w życiu na lepsze. Październik – grudzień Twoje życie uczuciowe nie będzie zbyt wspaniałe, ale w końcu odnajdziesz swoją bratnią duszę. 5. Jeśli wybrałaś /eś Czarny: twoje życie obierze inny kierunek, co będzie dla ciebie bardzo korzystne i bardzo cię to ucieszy. Biały : Będziesz mieć przyjaciela, któremu można będzie całkowicie zaufać i zrobiłby dla ciebie wszystko, ale ty możesz sobie z tego nie zdawać sprawy. 6. Ta osoba jest twoim najlepszym przyjacielem. 7. To jest ilość twoich bliskich przyjaciół w twoim życiu. 8. Jeśli wybrałaś /eś: Jezioro: Jesteś lojalnym przyjacielem i kochanką /iem. Morze: Jesteś bardzo spontaniczna /y i lubisz zadowalać ludzi. 9. To życzenie spełni się tylko wtedy, gdy wstawisz ten test do 5 innych klubów w ciągu jednej godziny. Jeśli wyślesz je do 10 klubów spełni się przed twoimi następnymi urodzinami

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-08-18 18:00:45

oo tak! Strzelce są świetneee ;> p&l.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-08-18 17:59:18

oo ja jestem strzelec .. i mi sie powodzi ( zeby zaraz ktos nie mowil ze rozpieszczony bachor jestem .. sama zapracowalam na to co mam i to ciezko) .. haha .. wiec to nie jest jakies byle gadanie ze strzelce maja 'predyspozycje' na gwizdyyy ! :>

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-08-09 09:48:38

prawie wszystkie gwiazdy wychodzą z Stanów Zjednoczonych .... Ciekawe dlaczego ...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz