Jak poderwać obiekt swoich westchnień? Wystarczy sprawdzić, jaki ma znak zodiaku

31 Maja 2018

Zachowuj się w ten sposób, a on na pewno odwzajemni uczucie.

jak poderwać faceta

Najlepiej by było, gdyby to facet wykazał inicjatywę i zrobił wszystko, żeby nas zdobyć. Często tak to wygląda, ale nie wszystkie mamy tyle szczęścia. Czasami to my śnimy o nim dniami i nocami, a on czeka na nasz pierwszy krok. Nawet jeśli spróbujemy go wykonać - nie zawsze z dobrym skutkiem. W końcu na każdego mężczyznę działa co innego i wcale nie jest powiedziane, że sprostamy jego oczekiwaniom.

Najlepsi & najgorsi MĘŻOWIE według znaków zodiaku

Ciężka sprawa? Można to sobie ułatwić. Jak przekonuje portal „Your Tango”, tajemnica sukcesu (jak niemal zawsze) tkwi w gwiazdach. Wystarczy, że poznasz znak zodiaku obiektu swoich westchnień i od razu będzie wiadomo, jak skraść mu serce. To od miesiąca urodzenia ma zależeć, na czym najbardziej mu zależy i w jakich kobietach gustuje. Nawet jeśli nie wierzysz w moc sprawczą astrologii - tym razem nie masz chyba nic do stracenia.

Wybierz jego znak i dowiedz się, jakiej dziewczyny szuka. Rozważnej i romantycznej? A może jednak szalonej duszy towarzystwa, która będzie w stanie go rozśmieszyć? Koniec domysłów i czas na konkrety.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
1/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Żona
(Ocena: 1)
2018-06-01 14:07:30

Stuknijcie się w głowę. Dostosowanie zachowania do faceta i udawanie kogoś kim się nie jest. Jakby celem życia kobiety było zdobycie kolesia.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2018-05-31 12:11:49

Ale pierdoły.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1