Co mówią o facecie jego dłonie? (Analiza jego palców, paznokci, gestów)

07 Stycznia 2018

Z rąk mężczyzny można czytać jak z otwartej księgi!

męskie dłonie

Właśnie poznałaś fajnego faceta? Wiadomo, że na początku znajomości toczy się między Wami swoista gra pozorów. Chcecie dowiedzieć się o sobie jak najwięcej, jednocześnie nie ujawniając całej prawdy o własnej osobowości. W jaki więc sposób, już na tym etapie, poznać, że to ten Jedyny?

To proste... Wystarczy, że dokładnie przyjrzysz się dłoniom ukochanego. Z rąk mężczyzny można czytać jak z otwartej księgi!

Długie palce kontra pulchne serdelki

Twój facet posiada dosyć niewielkie, pulchne dłonie? To znak, że trafiłaś na bardzo żywiołowego mężczyznę. Tacy panowie aż kipią testosteronem. Są bardzo pewni siebie, świadomi własnej siły. W łóżku poszukują naprawdę mocnych wrażeń. Uwielbiają długi, namiętny seks do białego rana. Jeżeli zakochają się, to na zabój. O wybrankę serca będą walczyć, jak o najcenniejsze trofeum, a swoją miłość prędzej okażą poprzez żarliwą scenę zazdrości niż zaskakujący romantyczny gest.

Zobacz także: „Po ośmiu latach wreszcie mi się oświadczył. Zrobił to w najgorszy możliwy sposób!” (Przykra historia Marleny)

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Marian
(Ocena: 5)
2018-01-07 08:34:14

O k..a przestaje obgryzać

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1