Polskie bezguście: Żenujące wpadki modowe, które zdarzają się prawie każdemu!

07 Maja 2017

Tobie też?

modowe wtopy

Wygląd nie świadczy o człowieku. To twierdzenie wydaje się jednak niezbyt prawdziwe, gdy weźmiemy pod uwagę sposób ubierania się czy makijaż. Kiedy widzimy dziewczynę z mocną opalenizną i tlenionymi włosami, ubraną w kusą spódniczkę i obcisłą bluzkę, nasuwa się jednoznaczny wniosek. Gdy na ulicy pojawia się facet w skarpetkach i sandałach, nie możemy powstrzymać uśmiechu i myślimy, że chyba nie ma wyczucia modowego. Gdy z kolei mija nas kobieta w rozpiętym płaszczu, w krzywo zapiętym sweterku i brudnych butach, od razu wydajemy wyrok: niechluj.

Niestety chociaż mamy świadomość, że ktoś po prostu mógł mieć zły dzień, mamy tendencję do wydawania natychmiastowej opinii. Czasami jest słuszna, a czasami nie. Trudno powiedzieć cokolwiek o obcym człowieku, ale chyba każda z nas ma w swoim otoczeniu znajomą bądź znajomego popełniającego rażące wpadki modowe.

Portal brightside.me wskazał te, które są najgorsze. Niestety zdarzają się nagminnie. My również zauważyłyśmy kilka tendencji, które jak najszybciej powinny zniknąć!

Zgadzacie się? A może podacie jeszcze inne przykłady?

Zobacz także: Była pracownica zdradza sekrety H&M. Spodziewałaś się TEGO?!

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (3)
ocena
4/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Giu
(Ocena: 5)
2017-05-07 22:53:09

Podróbki są pachną tandetą, ale brudne buty to jest coś, co wygląda wyjątkowo nieestetycznie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Doris
(Ocena: 2)
2017-05-07 14:25:07

Nie widzę nic złego w noszeniu podróbek jesli nie wkręca sie innych ze to oryginał . Skoro komus podoba sie dany wzór badz motyw , a nie stać go lub szkoda mu tyle na oryginał i śmiało sie do tego przyznaje to nie ma w tym nic obciachowego

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Xyz
(Ocena: 5)
2017-05-08 10:07:00

To jest obciachowe,bo to po prostu zwyczajna kradzież. I nie ma znaczenia,czy ktoś się przyznaje do noszenia podroby czy nie. Okrada się w ten sposób projektanta, nie dość, że z dochodów to jeszcze z praw autorskich do danego modelu,a na to już jest konkretny paragraf. I nie ma,że kupiło się nieświadomie,nikt normalny nie uwierzy,że za 300zł kupiło się oryginał torebki za 2tys.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1