Wybierasz się na festiwal muzyczny? Zainspiruj się najlepszymi lookami gwiazd!

28 Czerwca 2015

Nie musisz już dręczyć się myślami, jaki top czy szorty spakować do plecaka przed wyjazdem. Rozwiejemy wszystkie twoje wątpliwości!

Kendall Jenner

Choć niektóre festiwale jak Coachella mamy już za sobą, przed nami całe lato pełne muzycznych wydarzeń – Open’er, Jarocin Festival i Przystanek Woodstock, to tylko niektóre przykłady. Nie zapominajmy także o licznych koncertach zaplanowanych na letni sezon.

Mimo tego, że prawdziwy klimat festiwalu tworzy muzyka, sztuka i otaczająca przyroda, wyjątkowej aury nadaje także jedyna w swoim rodzaju moda tam obecna. 

Stylistka Estee Stanley – która w swojej karierze pracowała z Jessicą Biel i Leą Michele – stawia sobie wyzwanie poprawy wizerunku i samopoczucia kobiet, które korzystają z jej usług. Jesteśmy szczęściarami, że to z nami postanowiła podzielić się z radami odnośnie stylu, który króluje na festiwalach i koncertach. Nie musisz już dręczyć się myślami, jaki top czy szorty spakować do plecaka przed wyjazdem. Rozwiejemy wszystkie twoje wątpliwości!

Oto zasady, którymi kieruje się Estess Stanley kiedy ma zadbać o wygląd klientki wybierającej się na muzyczy event.

1. Wygoda to najważniejsza rzecz, jeśli zależy ci na dobrej zabawie. Nie chcesz nadmiernie się pocić ani martwić się czy za krótkie szorty zaraz nie odsłonią kolejnego centymetra skóry. Chodzi przecież o to, aby oddać się szalonej chwili!

 

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz