LEGGINSY: Z jakimi rzeczami ich nie łączyć?

06 Marca 2017

Nie chcesz wyglądać tandetnie? Lepiej przeczytaj...

legginsy

Legginsy są wygodne i to jest ich podstawowa zaleta. Nie każda dziewczyna lubi sztywne dżinsy czy niepraktyczne spódniczki. Poza tym legginsy podkreślają kształt nóg. Dziewczyny o długich, zgrabnych kończynach wyglądają w nich obłędnie, o ile nie popełniają modowych wpadek. Bo z legginsami o nie łatwo.

Legginsy wrzynające się w krocze czy pośladki prześwitujące przez cienki materiał to wcale nie taki rzadki widok. Wystarczy wyjść na ulicę. Podobne gafy popełniają nie tylko nastolatki, ale także dojrzałe kobiety. Najwidoczniej nie mają w domu lustra albo wyczucia...

Jeżeli lubisz legginsy i nie chcesz zrezygnować z ich noszenia, musisz pamiętać o kilku podstawowych zasadach. Podpowiadamy, z czym ich nie łączyć.

Ze spódniczkami

Ok. 10 lat temu jednym z najmodniejszych połączeń była dżinsowa spódniczka i legginsy za kolana. Do tego obowiązkowo blond włosy z czarnymi końcówkami. Dziś brzmi to jak szczyt obciachu. Legginsy coraz częściej pełnią funkcję spodni, chociaż nie powinno się ich łączyć z krótkimi bluzkami. Dlatego zestawienie legginsy plus spódniczka jest już przekombinowane.

Z krótkimi bluzkami

Legginsy podkreślają wszystkie kształty, a zwłaszcza zarys pośladków i krocze. Niektóre są też lekko prześwitujące. Jeżeli założysz do nich krótką bluzkę, będziesz wyglądać wulgarnie.

Zobacz także: Ofiary LEGGINSÓW: Chyba nie spojrzały w lustro przed wyjściem na ulicę!

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (4)
ocena
4/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Julka
(Ocena: 5)
2017-03-17 12:14:51

Zależy jakie legginsy - jeśli mówimy o prześwitujących gaciach na gumce to takich nie powinno nosić się w ogóle, ale jest teraz tyle bawełnianych legginsów, jegginsów, tregginsów, że można je i do szpilek, i do panterki, i do krótkiej bluzki nosić. Ja mam kilka sztuk z www.regatta.pl - i sportowe mega przyległe z poliestru i takie co wyglądają jak jeansy, polecam tam zajrzeć! Wyglądam w nich dobrze mimo zaokrąglonej figury

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2017-03-06 16:29:06

od kiedy niby tuniki są eleganckie...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-03-06 15:40:32

najlepiej nosić je do spania co najwyżej.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-03-06 11:17:50

Legginsów nie należy łączyć z tłustym ciałem :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1