7 zasad, jak stworzyć własny styl i łączyć ubrania w przemyślaną całość

20 Stycznia 2017

Już niedługo to Ciebie znajome będą pytać o wskazówki dotyczące mody i ubierania się.

własny styl

Sztuka ubierania się sprawia problem wielu kobietom. Nie każda rodzi się z modowym wyczuciem. Chociaż o guście mówi się, że jest sprawą subiektywną i nie powinno się o nim dyskutować, trudno zaprzeczyć, że istnieje pewien kanon ubioru. Na ogół trudno go przekroczyć, ale niektórym się jednak udaje. Pewne rzeczy oraz całe stylizacje, trudno określić innym słowem niż „obciachowe”.

Żeby dobrze wyglądać, nie wystarczy tylko zakładać ładne ubrania. Trzeba je ze sobą odpowiednio połączyć oraz dopasować do okoliczności. Jeżeli oprócz tego uda się nadać outfitowi nutę indywidualizmu i jeszcze podkreślić typ urody, sukces zostaje osiągnięty. Niestety na co dzień większość kobiet nie ma czasu przejmować się tym ostatnim i walczy z łączeniem sztuk odzieży w zestawy. Wbrew pozorom to trudniejsze niż się może wydawać. Tym bardziej dlatego, że kobiety często nieumiejętnie robią zakupy, czyli kupują to, co się podoba i nie zastanawiają się, czy nowe rzeczy będą pasowały do reszty garderoby.

Jak osiągnąć sukces w ubieraniu się? W dzisiejszych czasach, kiedy jesteśmy oceniane przez pryzmat wyglądu, to naprawdę istotna kwestia.

Zobacz także: Czego w wyglądzie kobiet nienawidzą mężczyźni? (15 rzeczy)

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz