Ubrania, do których NIE WOLNO nosić szpilek. Wyglądasz wtedy wulgarnie

14 Maja 2018

Popełniasz ten błąd?

szpilki

Są miłośniczki butów na obcasach oraz ich przeciwniczki. Jednak niezależnie od preferencji, każda kobieta powinna mieć je w swojej szafie. Przynajmniej jedną parę.

Wszystkie dziewczyny marzą o koszyku z MANGO. Jest prześliczny!

Buty na obcasach sprawiają, że jesteśmy wyższe, a nasza sylwetka lepiej się prezentuje. Dzięki nim kobiety mogą poczuć się bardziej pewne siebie. Buty na obcasach stanowią również świetny sposób na zwrócenie na siebie uwagi innych. Stukot obcasów przyciąga uwagę, a gdy kobieta potrafi chodzić w szpilkach, mężczyźni patrzą na nią z zachwytem. Poza tym niektóre ubrania wyglądają dobrze tylko w połączeniu z butami na obcasach. Jest to na przykład ołówkowa spódnica.

Trzeba też powiedzieć o ubraniach, które wyglądają koszmarnie, jeżeli założymy do nich buty na obcasach. W tym przypadku można wyróżnić różne rodzaje butów. To zestawienie zawiera najgorsze połączenia, które nigdy nie powinny ci się zdarzać.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (9)
ocena
4.3/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2018-05-14 18:52:37

Mnie spodnie a la sportowe do szpilek sie podobaja :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Dominika
(Ocena: 1)
2018-05-14 15:43:27

Co za beznadziejny artykuł. Pierwsze słyszę że założenie krótkich spodenek a do tego jakieś świetne letnie szpilki są niekoniecznie dobrym połączeniem. Szpilek nie zakłada się tylko i wyłącznie do dresow. I z tym się zgodzę. Z resztą nie. Musiała to pisać jakąś totalnie tandetna łaska. Bo znawcą mody na pewno nie można nazwać osoby która to pisała. Porażka!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-05-16 13:09:29

szpilki i krótkie spodenki wyglądają okropnie!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Aga
(Ocena: 3)
2018-05-14 13:35:57

Chyba coś tu nie gra, najpierw w artykule napisane jest że szpilki idealnie pasują do spódnicy ołówkowej , a później zaprzecza, bo już chodzi o sandały na szpilce. To do czego mam zakładać sandały na szpilce jak jest 30 stopni ? do spodni żeby się parowac, bo do mini nie " zbyt wulgarnie".A może w upał kryte szpilki żeby mieć bagno w butach nie wspominając o zapachu. I czy to by nie wyglądało komicznie jak bym wyszła w 30°C w krytych szpilkach i bez rajstop, a może w rajstopach bo szpilki na gołe nogi nie wypada. A co do mini, to na wesele mam iść w trampkach? A jeżeli sukienka ma dekold to musi być do ziemi? Jest wyjście -chodzić na boso, może będzie grało z każdą stylizacją

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-05-14 13:43:10

Po prostu kobiety? Którym figura nie pozwala na takie stroje zawsze będą hejtowac :) nikt nie mówi o strojach rodem z sexshopu ale nie ma nic bardziej kobiecego niż mini sukienka i szpilki :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-05-15 12:48:39

To ciekawe, bo mi figura pozwala na takie stroje, a jednak uważam, że prawdziwa kobieta z klasą nie musi chodzić półnaga, żeby być seksi :) Aczkolwiek też dziwi mnie, że do spódniczki nie można szpilek założyć :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-05-14 08:32:16

Najlepiej wcale, co za flądra to pisała? :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-05-14 09:11:11

Jednak ma racje- do szortów, miniówek, dresów i legginsów szpilek się nie zakłada! Wyglada to wulgarnie i tandetnie. Co do ołówkowych spódnic - nie zgadzam się. Jeśli sandały są zgrabne i na wysokim obcasie to ładnie wyglądają do zgrabnej sylwetki w olowkowej spódnicy czy sukience.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-05-14 09:43:33

No tak patrz całe pokolenia były w błędzie zakładając szpilki do mini sukienek/spódnic. Najlepiej zalozyc paskudne baleriny albo inne trepy jak idziesz na randkę :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1