6 przykazań, których przestrzegają stylowe kobiety

12 Marca 2018

Odkryj wiedzę, która ułatwi Ci przemianę w królową street style`u.

stylowy ubiór

W świecie, w którym żyjemy, jesteśmy postrzegane przez pryzmat wyglądu i tego, co posiadamy. Liczy się przede wszystkim wygląd i marka telefonu oraz ubrania. Zdaniem wielu – koniecznie powinny mieć przytwierdzone znane metki. Najlepiej, żeby oprócz tego cała stylizacja była interesująca, przykuwała oko i wyróżniała nas spośród innych osób. Dlatego pojawiło się tak wiele blogów poświęconych tematycznie modzie oraz poradników, jak wyglądać dobrze niewielkim kosztem.

Oto kilka modowych „prawd”, które zna większość z nas, ale tak naprawdę nie zawsze wykorzystujemy tę wiedzę. Nadszedł czas, żeby przypomnieć Wam kilka istotnych szczegółów.

Jeżeli chcesz być trendy, a jednocześnie bawić się modą, przeczytaj poniższe stwierdzenia. Być może tylko odtworzysz w pamięci to, co już wiesz, ale być może dopiero odkryjesz wiedzę, która ułatwi Ci przemianę w królową street style`u.

Czerwona szminka

Niektórzy mówią, że czerwona szminka to wszystko. Co się kryje pod tym ostatnim słowem? Możesz wyjść w dresach, żeby pobiegać i pomalować nią usta – będziesz wyglądać rewelacyjnie. Świetnie współgra także z dżinsami i z trampkami, podobnie jak z elegancką suknią. Pasuje do wszystkiego i każdej stylizacji nadaje wyjątkowy charakter. To ona sprawia, że wyglądasz sexy.

Modny zegarek

W wielu stylizacjach może całkowicie zastąpić biżuterię i chyba nie musimy wspominać o jego oczywistej, nieraz bezcennej wartości praktycznej? Ileż to razy uratował nas w biegu, kiedy musiałyśmy szybko sprawdzić czas! Jaki design króluje tej wiosny? Oczywiście zawsze warto mieć klasyczny, uniwersalny model, ale tej wiosny najlepszy street style definiuje wyrazisty design, który przykuje wzrok - postaw na soczyste kolory, wyraziste elementy graficzne i nietuzinkowe aplikacje.

 

Zegarek Swatch

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (3)
ocena
4/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2018-03-16 20:59:53

Czerwona szminka która ma symbolizowac Sami wiecie co wyglada Obrzydliwie i kazdego postarza o przynajmniej 10 lat.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Jans
(Ocena: 2)
2018-03-12 19:18:09

co za bzdety

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-03-13 02:08:13

Z czerwona szminka to akurat prawda. Ale ogolnie artykul bardzo ogolnikowy.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1