Jak stracić na wadze w ten weekend?

23 Lipca 2016

Tak, to możliwe!

szybka dieta

Wydawać by się mogło, że dwa dni to za mało, żeby zmienić coś w swojej sylwetce. To błąd! Weekend to idealny moment na wdrożenie zdrowego trybu życia i pracy nad nowymi nawykami. Wreszcie masz czas, żeby skupić się tylko na sobie, gotować i iść na zajęcia z tańca, na które od dawna miałaś ochotę. Całości sprzyja jeszcze niezwykle korzystna aura, która rozpieszcza nas wysoką temperaturą powietrza i słońcem. Co zrobić, żeby stracić na wadze w jeden weekend? Oto garść inspiracji!

1. Bądź aktywna

Słoneczny weekend to idealny czas, żeby urządzić wycieczkę rowerową, iść na rolki, na spacer albo potańczyć. Te wszystkie czynności w szybkim tempie spalą kalorie, a poziom endorfin powędruje w górę!

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2016-08-22 17:06:01

Właśnie głodówka spowalnia cały ten proces, dokładnie, a na lepszy metabolizm dobry są kapsułki be light plus+ i rewelacyjnie zadziałały.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
ludziska
(Ocena: 5)
2016-07-23 11:18:55

w łikend to można co najwyżej wody się pozbyć która i tak wróci.. nie piszcie więc bzdur. Po tabsach iqgr een można z 4 kilo na miesiąc schudnąc i to jest taki max, w sensie że to prawdziwe gubienie które nie poskutkuje jojo ani niczym takim. głodowanie jest bez sensu....tylko spowalnia metabolizm, a takie tabsy właśnie go przyspieszają żeby szybciej sobie radzić z żarciem.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1