Naked Body Sushi - japońskie specjały na nagim ciele

Dla jednych jest ekscytującą nowością na rynku erotyki, dla drugich pretensjonalną formą pseudoestetycznej formy zabawy jedzeniem… Na czym polega fenomen Nyotaimori?
Naked Body Sushi - japońskie specjały na nagim ciele
21.10.2010

Czym jest Nyotaimori? To nowy sposób jedzenia typowych dań kuchni japońskiej: sashimi lub sushi. Na czym polega jego oryginalność? Sekret tkwi w połączeniu przyjemności jedzenia, z możliwością osiągnięcia satysfakcji seksualnej. Nyotaimori, nazywane też Naked Body Sushi zdobywa kolejnych zwolenników, a jego popularność zawitała na rodzime imprezy w dużych miastach Polski.

Naked Body Sushi to nic innego, jak jedzenie japońskich specjałów wprost z nagiego kobiecego ciała. Mimo to, oryginalny sposób serwowania dań nie jest popularny w Kraju Kwitnącej Wiśni. Nyotaimori swą popularność zyskało dopiero w USA i w Europie, gdzie jest uważane za „prezentację kobiecych wdzięków”. W samej Japonii Nyotaimori to czynność w znacznym stopniu kojarzona z prostytucją i mafijnym światem Yakuzy.

Dziś „tradycja” jedzenia z kobiecego ciała jest już na tyle popularna, że proceder zyskuje swoje kolejne odmiany. Jakie? Jednym z nich jest jej męski odpowiednik, w którym zamiast modelki, w roli żywego talerza występuje model. Kolejny rodzaj żywego szwedzkiego bufetu redukuje problem poruszania się ciała modelki. Panie są przywiązane do stołu, bądź po prostu skrępowane tak, by podawane dania, okrasić dodatkową szczyptą erotycznej pikanterii.

Naked Body Sushi przez jednych jest uważane za sztukę, a przez innych za kiczowaty banał. Nie ulega wątpliwości, że Nyotaimori to przede wszystkim kolejny przejaw szowinistycznej formy uprzedmiotowienia ciała kobiety. Co ciekawe Naked Body Sushi krytykują również prawdziwi smakosze oryginalnego sushi i sashimi. Dlaczego? Sushi podane w ten sposób jest istną profanacją! Ciało, na którym serwowane japońskie smakołyki, podgrzewa potrawy, jednocześnie pozbawiając je odpowiedniego smaku.

Oliwka Mostowska

Zobacz także:

Japońskie święto penisa - FOTORELACJA!

Hit z Japonii - erotyczne kawiarnie!

Komentarze (22)

Ocena: 5 / 5
njsjfb (Ocena: 5) 20.08.2015 22:57
Wydaje mi się to kretyńskie, no ale jestem kobietą, facetom może się podobać. Ja raczej zachodzę w głowę kim są te laski, że na coś takiego się decydują, pomijam już kwestię nagości przy obcych, bo coraz więcej lasek to ewidentne ekshibicjonistki rozbierające się gdzie się da, czy je kto prosi czy nie, ale tak dać się upodlić? Wystąpić w charakterze stołu? Karmienie w ten sposób własnego faceta ma nutkę pikanterii, ale taka forma nie mieści mi się w głowie. A te laski pewnie myślą, że nie robić nic złego, pewnie, bo tylko prostytucja jest zła, a to wielka różnica :/
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.02.2011 19:02
znowu szmaty z sokolki
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.10.2010 18:49
A dlaczego nie z męskiego ciała? Czy tylko faceci mogą się zadowolić jedzeniem sushi?
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 22.10.2010 16:41
O mamoo... dobrze, że mój chłopak nie lubi sushi.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.10.2010 20:46
Zastanawiam się, z której strony zacząłbym konsumpcję... Ale sprawa rzeczywiście piękna i... smakowita...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo