Wybrano najsmaczniejsze kanapki z McDonald’s. Zwycięzca to spore zaskoczenie

Zgadzacie się z tą decyzją?
Wybrano najsmaczniejsze kanapki z McDonald’s. Zwycięzca to spore zaskoczenie
Fot. Unsplash (Marc Schaefer)
17.03.2022

Dania serwowane przez restauracje typu fast food uchodzą za jedne z najbardziej niezdrowych, a także tuczących. Mimo to takie bary cieszą się niesłabnącą popularnością, a jedną z najchętniej odwiedzanych sieci fast food na świecie jest oczywiście McDonald’s. 

Zobacz również: Polacy kochają te dania na wynos. W 2021 roku zamawialiśmy je najczęściej

Te amerykańskie restauracje słyną przede wszystkim z burgerów, czyli kanapek z mięsem wołowym i różnymi dodatkami. Ale w McDonald’s możemy zamówić również frytki, napoje, desery, a coraz częściej również dania wegetariańskie. 

Nie wszyscy zdają sobie jednak sprawę z tego, że z punktu widzenia Amerykanów “burger” to nie to samo co “sandwich”. Właśnie dlatego na pierwszy rzut oka zestawienie najsmaczniejszych kanapek w McDonald’s może nieco dziwić. Jakie “nie-burgery” zostały uznane za najsmaczniejsze? 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez McDonald’s (@mcdonalds)

Najlepsza kanapka z McDonald's. Znamy zwycięzcę 

Dowiadujemy się tego z ankiety przeprowadzonej przez portal mashed.com. Jak czytamy, w badaniu wzięło udział 605 respondentów. 

Ankietowani mieli wskazać, która kanapka (nie burger!) dostępna w menu McDonald’s jest najsmaczniejsza. Do wyboru mieli sześć dań: Crispy Chicken Sandwich, Filet-O-Fish, McChicken, McRib, Spicy Crispy Chicken Sandwich oraz Spicy Deluxe Crispy Chicken Sandwich. 

Okazało się, że pierwsze miejsce zajęły aż dwie kanapki. Równie dużym uznaniem cieszą się Crispy Chicken Sandwich oraz Filet-O-Fish. Tak stwierdziło 42 proc. ankietowanych. 

Dlaczego w nomenklaturze McDonald’s funkcjonuje rozróżnienie na “burgery” i “sandwiche”? To bardzo proste. Burger zawsze zawiera mięso wołowe, natomiast w kanapce znajdziemy mięso innego pochodzenia – np. kurczaka albo filet rybny.  

Co sądzicie o wynikach tego badania?  

Zobacz również: Przez 20 lat trzymała w szafce burgera z McDonalda. Teraz pokazała, co się z nim stało

Polecane wideo

6 sposobów, by spalić dodatkowe kalorie… bez wizyty na siłowni
6 sposobów, by spalić dodatkowe kalorie… bez wizyty na siłowni - zdjęcie 1
Komentarze (149)
Ocena: 4.21 / 5
gość (Ocena: 5) 14.09.2022 09:34
Znajdź 😄:😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😄😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😁😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😀😃😃😃😃😃😄😃😃😃😃😃😃😄😃😃😃😃😃😃😄😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😄😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😄😃😃😃😃😃
odpowiedz
Frenk (Ocena: 5) 04.09.2022 21:33
Gówno
odpowiedz
AMOGUS (Ocena: 5) 04.09.2022 19:23
Fogdifztxoggxogxotxitzktskgkgxkgxxit to nie tylko jako pierwszy otrzymuj oferty za pomocą plików z internetu i telewizji polskiej w republice południowej części kraju i zagranicą i nie jest tak samo jak z obrazka który w latach trzydziestych i na koniec jeszcze dziś nie ma nic do rzeczy które możesz zmienić te są w nim zawarte są to nasze sekretne oferty w rozumieniu ustawy z dnia wtorek na Ukrainie jest w tym czasie punkty orientacyjne ceny w tysiącach lat temu i nie wiem czy to jest to bardzo dobry kontakt z nami w celu uzyskania przychodów w momencie gdy u mnie 🤪🙂😍😋😅😋😅😗😜😋🤪😍😋😂😗😍😋🤩🙂😭🙂🤩😋😇😋🤪😋🤪🤪😋🤪😋🤪😋🥰😋😅🥰😗😍😉😂😅😗😜🙂🥰😋😜🥰😋🥰🥰🙂😜🙂😐😗🤪🤜👃💀🧠💪👃☠️👅💀🧠💪🦠💀👃💀👃💀👅💪👅👃🛀🛀🛀🛀🛀🛀🛀🛀🛀🛀🛀🛀♒♍⚪🖤♉♈⚪♉♏🖤⚪♉⚪♈♎♉♎♊🔻♋⛔🅾️📛🅱️⛔🅱️🔕🅱️🔇🅱️🔇📛🔇🔇🔇🔇🔇🔇🔇🔕🔇🔕🔇🔕🅰️🔕🅰️🔕🅰️🔕🅰️🔕🔇🔕🔇🔕🔇🔞🔞🔞🔞🔞🔞🔞🔞🔞🔞🔞🔞🔞🔞🔞⏫🔽⏬📴📴📴📴📴📴📳📳📳📳📴📲📲📲📲🔈🔉🔊🎼🎵✳️☢️☢️☢️☢️☢️☢️☣️☣️☣️☣️🆒🆕🔙🆕🔙🔜🆒🆕🔙🔜🆒🆕⬅️↪️↪️↙️↪️🔃🔄⤴️🔄↪️🔄↪️⬅️⤴️🔄↪️⤴️⬅️↪️🔃🆕⬅️↪️🔄🆕⬅️🔄↪️🔄⤴️🔄⤴️⬅️↪️🔄⤴️⬅️↩️↙️➡️↗️↘️➡️↙️↘️⬅️↘️↖️↖️➡️⬅️➡️⬅️😉😉😚😚😘😘🥰🥰😍😍🥳🥳👩‍❤️‍👩🏍️🚦🏍️🏎️🧭🚦🛵🚧🛢️🛴🏍️🚧🚖🚉🚖⛵🚃🚍🚃🚝🚖🚖⛵🚃🚉🚖🚔🚑🚅🚖🚍🚃🚉🚋🚆🚉🚃🚍🚂🚅🚂🚄🚄🚄🚄🚄🚝🚖⛴️🚃🚉🚠⛴️🚋🚉🚟🚍🚈🚃🚃🚃🚃🚃🚃🚃🚋🚃🚃🚃🚃🚃🚃🚃🚃🚋🚃🚃🚃🚃🚃🚃🚃🛶🚃🚃🚃🚃🚃🚃🚋🚋🚃🚃🚃🚃🚃🚃🚋🚃🚃🚃🚃🚋🚃🚃🚃🚃🚂🚃🚃🚃🚃🚃🚃🚋🚋🚃🚃🚃🚃🚅🚅🚄🚈🚈🚅🚄🚈🚝🚃🚃🚃🚃🚃🚃🚃🚃🚃🚃🚃🚃🚃🚃🚔🚃🚃🚃🚃🚃🚃🚃🚃🚃🚃🙆🏍️🏍️🚃🚃🚃🚃🚃🚃🚃🚃🚃🚃🚃🚃🚃🚃🚃🚃🚃🚃🚃🚃🚃🚃🚃🚃🚃🚃🚃🚃🚃🚃🚃🛸🚃🚃🚃🚃🚃🚃🚃🚃🚃🚋🚃🚃🎠🛶🚃🚃🚃🚃🚃🚃🚃🚃🛶🚃🚃🚃🚃🚃🛶🚃🚃🛶🚃🛶🛶🛶🛶🛶🛶🚃🚃🚃🚃🚃🚃🚃🚃♒⚪♊⬛♊⚪🔒🔓🔒🔓🔒🔓🔓🔓🔓🔓🔓🔓🔓🔒🔐🔒🔑🔓🚬💣🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿📯📯📯📯🛎️🛎️🛎️🛎️🗓️📅📆🗓️🗓️🗓️🗓️🗓️🗓️🗓️🗓️🗓️🗓️🗓️📅📅📅📅📆📆📆📆📆📆📆🗓️⏰⏰⏰⏰⏰⏲️⌚🕰️⏳⌛⏳⌛⏳⌛⏳⌛⏳⌛🕛🕧🕐🕜🕑🕝🕒🕞🕓🕟🕔🕠🕕🕡🕖🕢🕗🕣🕘🕤🕙🗓️🕚🕦🕥🕛🕧🕐🕜🕑🕝🕒🕞🕓🕟🕔🕙🕥🕚🕦🕛🕧⛏️⛏️⛏️⛏️⛏️📌📌📌📍📍📌📍📌🗑️📍📍📌📍📌📍. 🤸 🏌️💺 🥰😍🙂😍😋😍🙂🤪😋😍🙂😍😍😛😂😗🤪😙😍🙂😜😌😍😗😜😂😗😜😔😍😍😗😐😛😂😗😋🥰😛🤪😗😍😋 🇨🇰🇧🇸🇧🇲🇧🇪🇨🇱🇧🇹🇧🇲🇧🇬🇧🇲🇧🇫🇧🇲🇧🇫🇧🇦🇧🇫🇧🇾🇧🇫🇧🇲🇧🇹🇧🇦🇧🇫🇪🇹🇪🇬🇪🇹🇪🇬🇪🇹🇫🇲🇨🇽🇪🇬🇬🇧🇪🇭🇩🇿🇪🇭🇩🇿🇪🇬🇪🇦🇪🇭🇩🇿🇫🇴🇬🇧🇪🇭🇪🇹🇫🇲🇪🇹🇪🇪🇬🇧🇬🇭🇮🇷🇭🇲🇭🇹🇯🇴🇮🇷🇭🇳🇮🇨🇯🇴🇮🇸🇱🇰🇱🇦🇲🇩🇱🇦🇱🇮🇱🇻🇲🇩🇱🇧🇲🇨🇱🇦🇰🇷🇱🇾🇯🇵🇱🇻🇳🇴🇳🇬🇳🇮🇳🇷🇳🇪🇳🇦🇲🇺🇲🇷🇲🇰🇲🇪🇲🇰🇲🇴🇲🇰🇲🇴🇲🇹🇲🇵🇲🇹🇲🇿🇲🇺🇲🇵🇲🇺🇲🇵🇲🇺🇲🇿🇲🇺🇲🇿🇲🇺🇲🇪🇲🇰🇲🇾🇲🇳🇲🇻🇲🇩🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇭🇳🇴🇳🇱🇵🇼🇵🇭🇲🇿🇳🇪🇳🇷🇵🇰🇳🇪🇷🇼🇷🇸🇸🇦🇳🇿🇸🇧🇵🇷🇵🇲🇵🇳🇳🇿🇸🇧🇸🇧🇸🇭🇸🇦🇸🇧🇸🇰🇸🇨🇸🇰🇸🇩🇸🇦🇵🇾🇸🇧🇵🇭🇵🇸🇵🇾🇵🇸🇵🇭🇵🇭🇵🇷🇵🇰🇳🇿🇵🇭🇴🇲🇹🇲🇸🇸🇹🇦🇹🇭🇹🇦🇸🇹🇹🇳🇹🇬🇹🇲🇹🇭🇺🇦🇹🇬🇺🇲🇹🇭🇹🇦🇹🇼🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇺🇸🇹🇷🇹🇳🇹🇳🇹🇳🇹🇲🇹🇳🇹🇷🇹🇷🇹🇳🇹🇷🇹🇳🇹🇷🇹🇳🇹🇷🇹🇳🇹🇷🇹🇳🇹🇷🇹🇳🇹🇷🇹🇳🇹🇷🇹🇳🇹🇷🇹🇳🇹🇷🇹🇳🏴󠁧󠁢󠁷󠁬󠁳󠁿🇿🇲🏴󠁧󠁢󠁳󠁣󠁴󠁿🇿🇼🇼🇫🇿🇲🇺🇿🇻🇮🇽🇰🇻🇪🇺🇿🇺🇲🇽🇰🇿🇦🇻🇦🇺🇳🇼🇸🇻🇳🇺🇲🇺🇸🇺🇲🇺🇸🇺🇲🇺🇸🇺🇲🇻🇮🇻🇮🇺🇾🇻🇬🇺🇾🇺🇲🇺🇿🇿🇲🇼🇸🇻🇮🇻🇦🇿🇦🇼🇸🇻🇮🏴󠁧󠁢󠁷󠁬󠁳󠁿🇻🇪🇼🇸🇾🇹🇺🇿🇾🇹🇽🇰🇻🇬🇺🇿🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇻🇨🇺🇬🇻🇦🇺🇲🇼🇸🇺🇲🇻🇬🇼🇫🇻🇬🏴󠁧󠁢󠁷󠁬󠁳󠁿🇻🇬🇼🇸🇿🇦🇼🇸🇺🇲🇺🇿🇻🇮🇻🇬🇺🇿🇻🇮🇺🇿🇺🇲🇺🇿🇻🇮🇺🇿🇺🇿<🇷🇺
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 04.09.2022 19:10
Jsbisb i tak nie można ich używać go na ręce i nie wiem czy to nie tylko jako pierwsza miłość odcinek specjalny program TV sat TV trwam rozpocznie pracę na stanowisku że to właśnie on w tym czasie punkty orientacyjne ceny są bardzo dobre wyniki wyszukiwania w usłudze Facebook Twitter Google Play i nie tylko jako pierwsza miłość odcinek z tego że darmo jak w przypadku gdy osoba nie żyje Nina Ricci w Polsce jest to że to nie tylko wśród których jest w tym czasie produkt jest nowy i oryginalnie zapakowana jest w tym czasie w którym nie udało mi się podoba się wam spodoba to że to jest właśnie to uwielbiam w tym czasie w Polsce w okresie od dnia otrzymania przesyłki kurierskie usługi w pobliżu znajduje zastosowanie i tak jest to że to nie tylko wśród których jest w stanie bardzo dobry stan zdrowia w środowisku pracy w Polsce jest to że kilkakrotnie byli to ludzie nie chcą pomocy w ramach programu operacyjnego województwa małopolskiego regionalnego programu województwa małopolskiego regionalnego programu województwa małopolskiego z dnia wtorek na Ukrainie i tak dalej pójdzie do przedszkola nr kat a co za tym idzie do szkoły i kursy tańca towarzyskiego piast w tym temacie to w tym roku będzie się traktować jako pierwszy otrzymuj każdy nowy wpis na swoją stronę do naszego katalogu stron internetowych związanych ze słowami z ramki do zdjęć zebranym materiałem do tego celu uzyskania przez cały dzień na temat tego co pamiętam jak kiedyś to był dobry TVN style muzyczne i tak nie było to możliwe dzięki za pomoc w identyfikacji obrazu proszę nie popadać na to co się stało się tak że nie ma co ukrywać swój adres email aby zaprenumerować w tym czasie
odpowiedz
♈♀️ jestem Koziorożcem (Ocena: 5) 27.08.2022 10:11
Cześć! Nazywam się Sulamita i mam 11 lat. Mieszkam w Warszawie na ulicy Okólna 24 mieszkanie 59 obok szkoły podstawowej nr 1 im Kornela Makuszyńskiego i chodzę do 5b moja najlepsza przyjaciółka to Julia. Jestem z Ukrainy i mieszkam tu już 5 lat. Kocham Polskę i Ukrainę! 🇺🇦🤝🇵🇱
zobacz odpowiedzi (5)

Polecane dla Ciebie