Okazuje się, że całe życie jedliśmy hot dogi źle. Ta prosta sztuczka zmienia wszystko

Mało kto zdaje sobie z tego sprawę.
Okazuje się, że całe życie jedliśmy hot dogi źle. Ta prosta sztuczka zmienia wszystko
Fot. Pexels.com
27.08.2021

Hot dog to jedno z tych dań, o którym raczej nie można powiedzieć, żeby było skomplikowane. Gorąca kiełbaska w podłużnej bułce z paroma dodatkami i sosami – tylko tyle składników wystarczyło, aby ta amerykańska potrawa podbiła cały świat.

Zobacz również: Oto sposób na właściwe jedzenie Nutelli. Wszyscy robimy to źle

W związku z tym wydaje się, że również jedzenie hot doga jest dość prostą sprawą i trudno sobie wyobrazić, że istnieje niewłaściwy sposób spożywania tej potrawy. A jednak. Jak przekonuje pewna TikTokerka wszyscy jemy hot dogi źle. Jednocześnie podzieliła się prostą sztuczką, która niesie ze sobą pewne niezaprzeczalne korzyści.

Jak jeść hot doga? TikTokerka pokazała poprawny sposób

Sposób na poprawne jedzenie hot doga zaprezentowała TikTokerka Sheena Marie. Jej filmik został obejrzany już prawie 2,5 mln razy.

Na nagraniu internautka pokazuje, jak polewa parówkę ketchupem i musztardą. Gdy danie jest gotowe do spożycia, dziewczyna odwraca kiełbaskę na drugą stronę w taki sposób, że sosy znajdują się pod spodem.

@sheenamarieq

no more messy ketchup and mustard on your lips 😂 ##lifehacks

♬ Ultimate life hacks - Kelly - The Life Bath

Efekt? Znaczne zmniejszenie ryzyka przypadkowego ubrudzenia się sosami spływającymi z hot doga. A jak powszechnie wiadomo, to jedna z najczęstszych bolączek wszystkich wielbicieli tego dania.

Znaliście tę sztuczkę?

Zobacz również: Mrożony miód to przekąska, na punkcie której zwariował TikTok. Ale eksperci ostrzegają przed tym trendem

Polecane wideo

Udaje się to nielicznym. A Ty widzisz zwierzęta na tych obrazkach?
Udaje się to nielicznym. A Ty widzisz zwierzęta na tych obrazkach? - zdjęcie 1
Komentarze (4)
Ocena: 2 / 5
gość (Ocena: 1) 20.02.2022 01:35
Żałosne
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 16.01.2022 13:45
Serio tak trudno najpierw wlać sos? Trzeba robić z siebie debila? Jak już ktoś zauważył branie w palce parówki jest nieeleganckie. Pomysł ochydny i beznadziejny
odpowiedz
Goska (Ocena: 1) 26.09.2021 21:03
Absurd. Dłubanie czy branie w palce parówki z gotowej do spożycia kanapki czy czegokolwiek jest poprostu nie.... eleganckie..... Ohydny pomysł.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 27.08.2021 18:38
Jak jeść hot doga? 1. Wsadź sobie go w d*** Tak widzę ten poradnik
odpowiedz

Polecane dla Ciebie