Sylwestrowe przekąski: 4 pomysły na pyszne koreczki, które szybko znikną ze stołu

Przygotujesz je w kilka chwil!
Sylwestrowe przekąski: 4 pomysły na pyszne koreczki, które szybko znikną ze stołu
Fot. Pinterest.com (https://pl.pinterest.com/pin/266345765449054335/ & https://pl.pinterest.com/pin/400820435590512876/)
29.12.2020

Wiele osób organizuje sylwestra w domu. Takie przedsięwzięcie wymaga zaplanowania nie tylko gier i zabaw, ale także menu. Jedzenie jest bardzo ważne. Głodni goście na pewno nie będą dobrze się bawić. Konieczne jest zapewnienie im zarówno treściwych dań, jak i sałatek oraz różnego rodzaju zakąsek.

Jeżeli nie masz żadnych pomysłów, skorzystaj z tych propozycji. Zakąski, które proponujemy, są proste w przygotowaniu. Poradzi sobie z nimi nawet początkująca kucharka.

Zobacz także: Przepis na złote mleko

Z czego zrobić koreczki?

Menu na sylwestra w domu nie może obyć się bez koreczków, które są jednymi z najpopularniejszych zakąsek. Przygotujesz je z dodatków znalezionych w lodówce.

Żółty ser, szynka, korniszony

Wszystkie produkty pokrój w kostkę. Następnie nadziewaj je na wykałaczkę w następującej kolejności: żółty ser, szynka, ogórek.

Wędzony łosoś, sałata, pomidorki koktajlowe, ser feta

Łososia pokrój na drobne kawałki. Podobnie ser feta. Sałatę umyj, osusz i podziel na drobne kawałki. Nadziewaj składniki na wykałaczkę w takiej kolejności: najpierw pomidor koktajlowy, potem sałata, łosoś i ser feta.

Ser żółty, oliwki

Ser pokrój w kostkę. Nadziewaj na wykałaczkę najpierw kostkę sera, a potem oliwkę.

Kabanos, żółty ser, awokado

Wszystkie składniki pokrój na drobne kawałki (awokado obierz i usuń pestkę). Potem nadziewaj wszystko na wykałaczkę. Najpierw żółty ser, potem awokado, a na koniec kabanos.

Polecane wideo

Kolor sylwestrowej bielizny to wróżba na Nowy Rok. Jaki odcień wybrać, aby zapewnić sobie szczęście?
Kolor sylwestrowej bielizny to wróżba na Nowy Rok. Jaki odcień wybrać, aby zapewnić sobie szczęście? - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
SusanStringer (Ocena: 5) 29.12.2020 13:08
Zostań w domu Mama z Nowego Jorku podzieliła się sekretem, w jaki sposób była w stanie zarabiać tygodniowo 2500 $ z pracy online zaledwie 3 tygodnie po utracie starej pracy ... Dowiedz się, jak TUTAJ..... 𝘸𝘰𝘳𝘬𝘳𝘦𝘷𝘪𝘦𝘸𝘴10.𝘤𝘰𝘮
odpowiedz

Polecane dla Ciebie